Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni je ok to sa 30 imena. Ako nista drugo bar je ovima što su sad otpali pokazao da racuna na njih i da su tu, na sirem spisku.

 

Al sve to na stranu, treba Djordjevicu u ovom trenutku dati podrsku i ne skakati za svaki iole cudan potez

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Pa sad, ja stvarno ne znam da li bi selektor da zove pojedinačno igrače da im saopštava da su otpali. On je objavio to u onom trenutku kada je mislio da treba - da je hteo ranije, onda bi objavio ranije.

pa npr, javio je Macvanu i rekao da su imali 'dobar razgovor' kad ga je precrtao.

 

problem je sto mi zapravo ne znamo kakva je konvencija sa ovim spiskovima, kao niti da li ista postoji.

Link to comment

pa npr, javio je Macvanu i rekao da su imali 'dobar razgovor' kad ga je precrtao.

 

problem je sto mi zapravo ne znamo kakva je konvencija sa ovim spiskovima, kao niti da li ista postoji.

 

ma macvan uopste nije hteo da igra

Link to comment

malo o reprezentaciji sa kojom se mozda ukrstamo

 

San Antonio Spurs guard Manu Ginobili has a stress fracture in his right leg and is unlikely to represent Argentina in the FIBA Basketball World Cup in Spain

 

kad smo kod drugih ekipa, da li je izasao spisak igraca Brazila?

Link to comment

Zeni se sredinom jula plus pokusava da zabode nba ugovor.

 

Pretpistavljam da su to glavni razlozi a znam da nece da igra.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Rekao je i Sale juce na konferenciji da ce Macvan raditi da se fizicki vrati na nivo da bi igrao 4 i ocekuje da ce kod Blatta imati sansu..

Link to comment
- Pročitao sam u novinama, tada sam saznao da selektor na mene ne računa. Ali, ponavljam, njegova odluka, ne bih više o tome -žentlmenski će Milenko Tepić.

 

Link to comment

Mislim da je Sale nacionale ovde najslabija karika u lancu, na žalost našu. Stvarno ne znam ni jedan njegov trenerski uspeh, niti se spominje u stasavanju nekih mlađih igrača, niti se pominjao do skoro u KSS .... samo BG maraton i nekakve reklame za banke.

 

Nema sportske reprezentacije bez jake domaće lige. Ne očekujem ništa osim da vidimo kako je i ko koliko, od mlađih igrača, stasao za veliku scenu.

Malo je to za bilo kakav uspeh i nadanja. Daj Bože da grešim! 

 

 

Prošle godine se videlo da i ABA liga ima bar trećinu jedva skrpljenih ekipa, šta da očekujemo od ove naše gde se pehar lupa o patos.

Link to comment

Mislim da je Sale nacionale ovde najslabija karika u lancu, na žalost našu. Stvarno ne znam ni jedan njegov trenerski uspeh, niti se spominje u stasavanju nekih mlađih igrača, niti se pominjao do skoro u KSS .... samo BG maraton i nekakve reklame za banke.

Jedan Kiiiing.

 

Dozvoli, i Nebeska udica.  :fantom:

Link to comment

Valjda je taj prosireni spisak za mladje igrace i one koji nisu bas u fokusu. Nesto kao pohvala za njihov rad i da ce se racunati na njih u buducnosti. Ja nevidim nista lose u objavljivanju prosirenog spiska i onda skracivanju, ako se to radi na pravi nacin, i ako Djordjevic sam ne nazove ove koje je maknu i da im razloge mano-a-mano. Valjda se tako i gradi nekakvi posteni odnos izmedju selektora, saveza i igraca. 

 

Aj dobro i da razumem zašto je neophodan 1 izuzetno proširen spisak iz perspektive onog Stefana Pena, ili ovih momaka iz NCAA lige. Ali staviti Savanovića na spisak od 30 imena, a onda ga izbrisati sa spiska od 20 je smešno. Ipak je taj Savanović neko ime, ima 30 godina, igrao je neke dobre utakmice za reprezentaciju, učestvovao na velikim takmičenjima... A ako ti se Savanović ne uklapa u koncepciju, onda ga nemoj stavljati ni na kakav spisak, bilo bi daleko korektnije. U tom kontekstu mogu da razumem njegovu ljutnju glede Saletovog postupanja.

Link to comment

 

Đorđević je izjavio da je zatečen i razočaran tim postupkom.

“Malo je reći da sam zatečen i razočaran nekorektnim postupkom Novice Veličkovića. Konstantno smo bili u kontaktu pre objavljivanja spiska i sve je bilo u najboljem redu, međutim, u sredu, kad sam ga pozvao na uobičajan razgovor, saopštio mi je da zbog povrede kolena nije u mogućnosti da se pojavi na pripremama."

"To je zaista krajnje nekorektno. Bruka i sramota”, rekao je Đorđević za sajt KSS. 

 

Đorđević je rekao da Veličković duguje objašnjenje košarkaškoj javnosti, a posebno Milanu Mačvanu i Dušku Savanoviću, koji zbognjega nisu pozvani- 

 

“Zdravlje igrača je bilo i biće na prvom mestu, ali način i tajming kad je to uradio Veličković je ispod svakog nivoa. Da nije spreman da bude deo tima mogao je da mi saopšti pre deset dana ili tri minuta pre objavljivanja spiska i sve bi bilo u redu. Kad sam ga pitao da li bi isto postupio da nije potpisao ugovor sa Trabzonom, odgovorio je da ne zna, da bi probao, da bi se mučio. Ovako neka svoj postupak objasni košarkaškoj javnosti. On, njegov klub i oni koji su ga savetovali da se odluči na ovaj korak. A pre svega objašnjenje duguje Dušku Savanoviću i Milanu Mačvanu, jer sam mu dao prednost u odnosu na njih. Ako se neko pita da li ću sada pozvati Savanovića ili Mačvana, odgovor je negativan, jer nemam obraza da uradim nešto slično. U svakom slučaju, idemo dalje jači nego što smo bili pre ovoga”, zaključio je Aleksandar Đorđević.

 

 

B92 iskusno odabrao fotografiju. http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=07&dd=03&nav_id=871882

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...