Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

35 minutes ago, Joe D said:

nista ne fali todorovicu, ali dosta fali reprezentaciji kojoj on treba da bude glavni igrac. 

Pa Raduljica je glavni igrac u tim ostalim prozorima, barem je do sada bio , sto i jeste problem sam po sebi.

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

raduljica je problematican iz ugla ozbiljne kosarke na jako mnogo nacina, ali nekako mi on nikad ne bi pao na pamet da ga navedem kao problem kad je reprezentacija u pitanju

 

lik je sinonim za "pruzanje 200%" u reprezentativnom dresu

 

problem je suluda fiba, koja je ovako ukomponovala sistem kvalifikacija za sp ( i oi)

da nismo mi u pitanju i kad bi covek znao da ce se to nekom od njih obiti o glavu, tacno dodje da pozelis da im sp igraju ove trecerazredne reprezentacije

ali boli njih kurac

 

 

Link to comment

Gledao sam tekmu, al tek sad citam sta ste pisali. I niko da uzme u obzir da su ovi Grci veoma solidan tim u ovom trenutku. Jesu nasi delovali neuigrano, bilo dosta propusta, ali daleko je ovo od ocajnog. 

 

Kad se podvuce crta, izgubili smo samo zbog suta za 3. Njih islo vise nego sto je ocekivano, a nas, pre svega Bogdana, nije htelo. Da su mu usle dve, a da su ivi promašili bar jednu u onoj seriji caskom bi tok tekme bio drugaciji. Ovako smo morali da jurimo i jbga nismo stigli.

 

Edited by Timmy
Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

Gledao sam tekmu, al tek sad citam sta ste pisali. I niko da uzme u obzir da su ovi Grci veoma solidan tim u ovom trenutku. Jesu nasi delovali neuigrano, bilo dosta propusta, ali daleko je ovo od ocajnog. 

 

Kad se podvuce crta, izgubili smo samo zbog suta za 3. Njih islo vise nego sto je ocekivano, a nas, pre svega Bogdana, nije htelo. Da su mu usle dve, a da su ivi promašili bar jednu u onoj seriji caskom bi tok tekme bio drugaciji. Ovako smo morali da jurimo i jbga nismo stigli.

 

Klasičan primer zašto je sport nepravedan. Protivniku je dovoljno da postigne više poena od tebe da bi pobedio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...