Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

gledao na preskoke, bio sam ubeđen da dobijamo

 

bez pogledanog snimka rekao bih jedna od najlošijih utakmica reprezentacije pod vođstvom đorđevića, delovalo je kao da smo se prvi put skupili, totalno neuigrani, besomučno forsiranje bogdana i belog u napadu sa loptom koja ide sporo i nemogućnošću da pogodimo olimpijski bazen™. grci su nas odradili bukvalno na foru, spuštanje na printezisa u najbitnijim momentima nešto što smo videli mali milion puta. 

 

više nisam siguran ni u šta osim da dobijamo estoniju na suvi kvalitet sad kod kuće. ubacićemo 30 trojki verovatno. 

 

btw reko sam vam da je izrael krš

 

mrtva fiba nas je ladno naterala da pratimo rezultate gruzije i izraela. nadam se da će grci dobiti u gruziji i nemci kod kuće izraela i onda ako uspemo da ne dobijemo izrael kod kuće nek se nosimo u kurac. 

 

još jedno zapažanje, koliko su puta utrčali bogdanu i nedoviću iza leđa, au majko mila

Edited by theanswer
Link to comment

Treba nam 3 pobede do kraja sa tim da budemo bolji od izreaela u medjusobnom skoru. Što bi rekli, ako to ne uspemo, onda i ne treba da idemo. 

Edited by Djolle
Link to comment

Svi u neugodni kad ti je najbolji igrac...jebem li ga, Todorovic? Austriju smo dobili na jednu loptu.

 

@Djolle Taj tim koji treba to da uspe svakako ne treba da ide.

Edited by Joe D
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

Svi u neugodni kad ti je najbolji igrac...jebem li ga, Todorovic? Austriju smo dobili na jednu loptu.

 

@Djolle Taj tim koji treba to da uspe svakako ne treba da ide.

 

Sležem se, hteo sam da kažem da su  nam šanse još uvek dobre i da ćemo najverovatnije otići, tj treba debelo da kiksiramo da ne bi otišli...

Link to comment

Naravno da imamo, samo mi se ne svidja ideja da mi kao vlasnici srebrne medalje sa 3 velika takmicenja na zasluzujemo da budemo na svetskom ako nasi trecepozivci nisu u stanju da to obezbede.nije to tim koji treba da odredjuje da li je nama mesto na sp ili nije.

Link to comment

A sta fali Todorovicu, decko  je bas napredovao u poslednjih nekoliko sezona  u ovim pipremnim mecevima sa novim klubom bas  kida , mislim da bi imao mesta i na konacnom spisku  za odlazak na SP, problem su Djokovici,Peno ,Gagici i slicni krsevi  koje imamo a ne Todorovic.

Edited by Micko8
Link to comment

i sistemu takmicenja u kome najbolji igrac iz kvalifikacija nema mesta u 12 na takmicenju za koje su se kvalifikacije igrale.

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...