Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    910

On 30.8.2018. at 20:11, Micko8 said:

Pa opet ce se  ici sa slicnom ekipom na taj  duel sa Izraelom, NBA i evroligaski igraci nece biti dostupni. Perjanice ce biti Gagic i Ilja Djokovic.

nisu do sad perjanice bili gagic i "ilja" djokovic

 

 

msm, da je kljucni posao odradjen protiv gruzije

oba puta smo ih lako dobili, a oni u teoriji mogu skupiti ozbiljnu ekipu i napraviti neki niz pobeda u ovakvoj grupi i takmicenju

 

Link to comment
On 29.8.2018. at 3:56, pbg12345 said:

kakvog izbora kluba?

njega je misko pokupio u momentu kad niko nije imao predstavu ko je jokic

 

Pominjao se ovde Jokic neki mesec pre nego sto ga je pokupio Misko 

Secam se da je pominjan i kod Tegija

Link to comment
14 hours ago, ficfiric said:

 

Pominjao se ovde Jokic neki mesec pre nego sto ga je pokupio Misko 

Secam se da je pominjan i kod Tegija

dobro bre jebemu, ne bukvalno

naravno da su ljudi koji prate mladje kategorije primetili takvu dominaciju

 

poenta je bila da se pojavio niotkuda, izdominirao tih par meseci u vojvodini u juniorskoj ligi, misko video potencijalnu "zlatnu koku" pokupio ga momentalno i od starta sa njim poceo projekat nba lige. na kraju ispalo bolje nego sto je verovatno iko pomisljao ukljucujuci i samog jokica i raznatovica

nije imalo nikakvog smisla/potrebe da on prelazi u zvezdu/partizan (bez obzira na navijacku ostrascenost - sto je bila bujakina poenta) samo bi sebi ucinio medvedju uslugu odlazeci iz sistema koji mu moze pruziti u najmanju ruku isto sto zvezda/partizan, a koji mu je posvecen 100%

Link to comment

uostalom, evo ga jokara gde sam govori o tome, posle finala kupa pocetkom 2014

http://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/nikola-jokic-mozda-ce-promasaj-u-finalu-kupa-doneti-vece-uspehe-u-buducnosti/150179

 

Košarku si ozbiljno shvatio relativno kasno?
"Počelo je neobavezno u Somboru. Tek je kasnije postalo nešto ozbiljnije, trenirali smo jednom dnevno. Hteo bih da kažem da sam do pre godinu i po dana još bio u Somboru. Odigrao sam neku utakmicu dobro i primetili su me treneri Vojvodine, gde sam i prešao. Primetili su me ljudi iz Mege zahvaljujući učinku i uspostavili kontakt i onda su me brzo angažovali. Mogu slobodno da kažem da do pre 12 meseci za mene niko nije znao". 

 

 

nego, fino se pogodilo da u tom periodu kroz "menadzerski klub" prodju i varda,marjanovic, velickovic, sigurno je pored milojevog i njihovo prisustvo znacilo za razvoj klinca tad

 

Spoiler

Kako izgleda saradnja sa Vardom? 
"Veliki čovek i sportista. Zna sve, mnogo je jak, od njega mogu dosta da naučim. Odličan drugar. Stvarno za njega sve pohvale".

Druženje i rad u Megi?
"Mislim da je kod nas atmosfera posebna i retko gde može da se pronađe. Šale su česte, bodrimo jedni druge, motivišemo... Velika mi je čast što radim sa Milojevićem, on je imao veliku karijeru. Uči me određenim forama, veruje u mene i to mi stvarno mnogo znači. Kada sam stigao u Megu prvi put sam se susreo sa obavezna dva treninga dnevno. Onda je tu bio Bobi Marjanović kojeg dosta dobro poznajem privatno. Stigao je potom Novica Veličković, veliki borac i vođa. Sve je to bilo šokantno za mene. Polako sam ulazio u sistem. Sad je sve negde leglo na svoje". 

Ko ti je bio najteži protivnik?
"Ratko na treninzima, a sa Bobijem je baš bilo nezgodno, jer je veliki. U reprezentaciji sam imao duele sa Okaforom. Uglavnom, pokušavam da ne igram na snagu. Koristim dugačke ruke da nešto iščačkam ili da dobijem duel brzinom".

 

Link to comment

uostalom, evo ga jokara gde sam govori o tome, posle finala kupa pocetkom 2014

http://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/nikola-jokic-mozda-ce-promasaj-u-finalu-kupa-doneti-vece-uspehe-u-buducnosti/150179

 

Košarku si ozbiljno shvatio relativno kasno?
"Počelo je neobavezno u Somboru. Tek je kasnije postalo nešto ozbiljnije, trenirali smo jednom dnevno. Hteo bih da kažem da sam do pre godinu i po dana još bio u Somboru. Odigrao sam neku utakmicu dobro i primetili su me treneri Vojvodine, gde sam i prešao. Primetili su me ljudi iz Mege zahvaljujući učinku i uspostavili kontakt i onda su me brzo angažovali. Mogu slobodno da kažem da do pre 12 meseci za mene niko nije znao". 

 

 

nego, fino se pogodilo da u tom periodu kroz "menadzerski klub" prodju i varda,marjanovic, velickovic, sigurno je pored milojevog i njihovo prisustvo znacilo za razvoj klinca tad

 

Spoiler

Kako izgleda saradnja sa Vardom? 
"Veliki čovek i sportista. Zna sve, mnogo je jak, od njega mogu dosta da naučim. Odličan drugar. Stvarno za njega sve pohvale".

Druženje i rad u Megi?
"Mislim da je kod nas atmosfera posebna i retko gde može da se pronađe. Šale su česte, bodrimo jedni druge, motivišemo... Velika mi je čast što radim sa Milojevićem, on je imao veliku karijeru. Uči me određenim forama, veruje u mene i to mi stvarno mnogo znači. Kada sam stigao u Megu prvi put sam se susreo sa obavezna dva treninga dnevno. Onda je tu bio Bobi Marjanović kojeg dosta dobro poznajem privatno. Stigao je potom Novica Veličković, veliki borac i vođa. Sve je to bilo šokantno za mene. Polako sam ulazio u sistem. Sad je sve negde leglo na svoje". 

Ko ti je bio najteži protivnik?
"Ratko na treninzima, a sa Bobijem je baš bilo nezgodno, jer je veliki. U reprezentaciji sam imao duele sa Okaforom. Uglavnom, pokušavam da ne igram na snagu. Koristim dugačke ruke da nešto iščačkam ili da dobijem duel brzinom".

 

Link to comment

Drzavni kadetski sampion  tj. trener istih ga navodno nudio CZ. Nije on bas bio nepoznat toliko, punio je on u dresu Vojvodine  u kadetskom uzrastu, valjda vecitima nije bio zanimljiv zbog svoje kilaze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...