Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 hours ago, Venom said:

 

 

Nisam rekao da Savez ne treba da se cima (treba, samo time i treba da se bave), ali ne tako sto ce nekog ubedjivati, moljakati, napusavati preko novina itsl. Ako nesto treba da rade, to je da vide zasto neko nece da igra i ako imaju sta, nesto promene u samom Savezu. Ali to je naravno utopija -- da neko od njih jeli radi svoj posao. Lakse je napusavati, cuditi se, glumiti sokiranost, razocaranost itsl.

 

I onda ako neko nakon svog tog cimanja opet kaze "necu da igram", onda "ko nece da igra, ne mora".

 

jokićevo neigranje apsolutno nema nikakve veze sa savezom. ne znam šta je savez još više mogao da učini. 

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

1 hour ago, pbg12345 said:

pa ne znam kad je izgradjena mostonga, po secanju na izgled, rekao bih krajem 80tih i cudno da debelog jokica nije mrzelo da se cima do tamo, posto je prilicno udaljena od centra. mora da je iz tog dela sombora

 

Jokara je na Selenči. Verovatno je išao tamo u osnovnu u Dositejevu. Imaju simpa fiskuturnu salu. treba naći ko je to zidao i postavljao parket pa primiti ljude u kuću slavnih u Springfildu.

Link to comment
24 minutes ago, Miralem said:

aaaa, ok. pomislio sam na milosa.

razumem jednu stvar- ako nastavim da se objasnjavam sa glupacima, i sam cu u nekom momentu biti upravo to- glupak.

 

Trebalo je to da zakljucis pre nego sto si ostavio 23438 posta ovde.

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

Jokara je na Selenči. Verovatno je išao tamo u osnovnu u Dositejevu. Imaju simpa fiskuturnu salu. treba naći ko je to zidao i postavljao parket pa primiti ljude u kuću slavnih u Springfildu.

 

:lolol:

Link to comment
Ne volite Jokaru samo zato sto je debeljuskasti dunjar :(
Ne vole ga zato što je potencijalno naš budući najbolji igrač svih vremena a nije ni iz Zvezde ni Partizana.
Link to comment

Eh. Ja kad sam odrastao, u sali su obitavale izbeglice, a mi smo fizicko imali u biblioteci. No to nije sprecilo komsiju 1 da zakuca daske na banderu i komsiju 2 da zavari metalni obruc i zakuca ga na daske, pa smo pikali basket svaki dan ceo dan. Taman kad smo docekali salu, lokalni kk doveo dvometrase a mi skontali da niko od nas nece preci 185, pa nam je i elan posustao.

Link to comment

Pa mi i jesmo fenomen u kosarci , zato sto  klinci imaju skromne uslove  za rad , plus   nema   nas mnogo ,  imamo fizicke  predispozicije za ovaj sport  i fantasticnu istoriju , ljude koje su manje vise stvarali ovaj sport  u Evropi.

Edited by Micko8
Link to comment
24 minutes ago, booyaka said:
6 hours ago, omiljeni said:
Ne volite Jokaru samo zato sto je debeljuskasti dunjar :(

Ne vole ga zato što je potencijalno naš budući najbolji igrač svih vremena a nije ni iz Zvezde ni Partizana.

Pa realno covek ne pomaze  mnogo sebi i svom imidzu,   sa   odbijanjem igranja u  reprezentaciji  , ne znam koliko ce jos dugo moci da se vadi na kartu o velikim parama koje treba da zaradi i individualnom napretku. Javnost ima pravo da ga maze govnima ako to zeli , kada pocne  ponovo da se odaziva pozivima , opet ce postati  miljenik naroda. Mislim da je prosle godine komotno mogao da igra  EP, ne znam ko ga je savetovao da ga propusti, ali mislim da je pogresio.

Link to comment
30 minutes ago, booyaka said:
6 hours ago, omiljeni said:
Ne volite Jokaru samo zato sto je debeljuskasti dunjar :(

Ne vole ga zato što je potencijalno naš budući najbolji igrač svih vremena a nije ni iz Zvezde ni Partizana.

 

Tacno, setimo se koliko je Bodiroga bio nevoljen.

Link to comment
23 hours ago, omiljeni said:

 

Jokara je na Selenči. Verovatno je išao tamo u osnovnu u Dositejevu. Imaju simpa fiskuturnu salu. treba naći ko je to zidao i postavljao parket pa primiti ljude u kuću slavnih u Springfildu.

cudno onda da se debela lencuga nije bacila na fudbal ili konjove

ima tu neku konstituciju dzokeja

ti somborlija? :) ja ziveo tamo nekad davno, nekih godinu dana

lepa varos

Link to comment
52 minutes ago, pbg12345 said:

cudno onda da se debela lencuga nije bacila na fudbal ili konjove

ima tu neku težinu 2-3 dzokeja

ti somborlija? :) ja ziveo tamo nekad davno, nekih godinu dana

lepa varos

jadan je svaki konj koga jokić zajaše

Link to comment
22 hours ago, booyaka said:
On 27.8.2018. at 11:57, omiljeni said:
Ne volite Jokaru samo zato sto je debeljuskasti dunjar :(

Ne vole ga zato što je potencijalno naš budući najbolji igrač svih vremena a nije ni iz Zvezde ni Partizana.

 

Srećom pa se zna kom je carstvu priklonjen :fantom:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...