Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ovo ti je truleks, savane

 

 

 

Ne znam, svi znaju da sam porodičan čovek, da mi je žena trudna, da imam malo dete...
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

ne razumem u kom kontekstu spominje trudnu zenu i decu? sta je time hteo da kaze?

hteo je da kaze da on ima kao neki privatni zivot i obaveze zbog kojih njegov reprezentativni voljni momenat treba da se drugacije vrednuje. a ovi ostali valjda to sve nemaju, pa njih nije tolko strasno 'ispaliti'. drugim recima, jede govna.

Link to comment

Ovo pominjanje porodice nije u kontekstu dokazivanja želje da se igra. Čovek zamera selektoru što mu je rekao da računa na njega, a tek je sada iz novina saznao da je prekobrojan. Ima porodicu i znači mu da može ranije da isplanira vreme. Ne žali se što nije pozvan, nego što su ga zavlačili.Tako sam bar ja shvatio.

 

Pejsi brži

Edited by Heaviside
Link to comment

+1

 

A ako je istina da je saznao tek ovako, iz novina, onda ono...pricamo o promenama, novoj eri, napretku itd, a u sustini ista bagra.

Link to comment

Ko priča o napretku?

 

Nema mnogo ljudi koji bi dali povod da se priča o napretku  u odnosu na Ivkovićevu eru, a ovi ljudi koji sada vode reprezentaciju nisu među njima

Link to comment

Oni koji su kritikovali Dudu uglavnom su mu zamjerali dvije stvari, dužinu priprema i neadekvatnu komunikaciju sa igračima u periodu između reprezentativnih akcija. Stručni dio valjda nikom normalnom nije bio sporan.

 

Ne znam koja je ideja iza pravljenja prvobitnog spiska, ali mislim da bi bilo na mjestu da bar pozove ovih 9 ljudi koji su precrtani. Ovako se pravi loša atmosfera a da još nisu održali nijedan trening.

Link to comment

Oni koji su kritikovali Dudu uglavnom su mu zamjerali dvije stvari, dužinu priprema i neadekvatnu komunikaciju sa igračima u periodu između reprezentativnih akcija. Stručni dio valjda nikom normalnom nije bio sporan.

Ne spada li duzina priprema u strucni deo?

Link to comment

Ne spada li duzina priprema u strucni deo?

 

Ne znam, ja nisam od onih kojima je to smetalo, ne kažem ni da je tako ispravno ni da nije. Vjerovatno su radili poređenja sa nekim drugim timovima. Što da se lažemo, da mi imamo nekog Novickog ili Parkera niko se ne bi bunio da dođu na turnir pravo s plaže.

Link to comment

jel bio keselj na prvom spisku? ne znam odakle raspali simonovci ima prednost u odnosu na njega. inace, ovo oko bobija mi ne smeta uopste, pozicija 3 je kriticna i bice jebeno ako lucic ne moze da igra.

Link to comment

hteo je da kaze da on ima kao neki privatni zivot i obaveze zbog kojih njegov reprezentativni voljni momenat treba da se drugacije vrednuje. a ovi ostali valjda to sve nemaju, pa njih nije tolko strasno 'ispaliti'. drugim recima, jede govna.

 

Kako sam ja shvatio, rekao je da je pricao sa selektorom i da mu je receno da se na njega racuna i da je zato svoje porodicne obaveze podredio tome. Mada se sve svodi na to da li su mu ista rekli, ako je istina da je prvobitno bio u planu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...