Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Mene ustvari najviše smara što je poveo na pripreme dva igrača za koje kaže da izvesno neće moći da igraju (Micov, Lučić), dvojicu turista (Jović, Kravić), rekreativca (Novica) i tipa koji apsolutno ne zaslužuje da bude deo ekipe (Simonović).

 

Ostaje mu 14 legit igrača, što će reći da čak i ako ne računa na neku povredu neće imati prostora u selekciji, maltene sve će se znati unapred, odbaciće dva visoka i furaj. Navijački ću se opredeliti za Birčevića i Raduljicu i predvideti ovakav sastav:

 

Teodosić, Marković, Micić

Nedović, Dangubić

Bogdanović, Kalinić

Bjelica, Mitrović

Krstić, Štimac, Kuzmić

 

edit1: ... bilo bi odlično kada bi išao Micov da uleti umesto Dangubića ili Kalinića u prvih 5 ispred Nedovića i to nam je što nam je. -_-

 

edit2: Hrabro™ pretpostavljam da je Sale dosta zagrejan da promoviše Kuzmića kao the next regular i da zato nije zvao Bobija. Mada, sada kad ovo kucam kapiram da vrlo verovanto lupetam, on je čovek njega gledao samo na snimcima. Meh. Hvatam se za slamke.

Edited by Töölönlahti
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

znaci Bobi je dominantan odbrambeni centar, novi Hakeem Olajuwon, ili makar drugi Zo, a Duda je papak koji to nije umeo da prepozna, pa je zato ostavio Bobija kuci? kao i Djordjevic, jeli.

 

jebote, covek je kljucni odbrambeni igrac, ali to samo kada mu ne das da izlazi iz reketa... e svasta li cu jos procitati... odjavio sam se sa tenisa zbog mase gluposti koja je pocela da preovladava tamo, odjavljujem se i sa basketa, jer pored ovolikih strucnjaka sta covek ima da doda.

 

aj uzdravlje

Link to comment

Mene ustvari najviše smara što je poveo na pripreme dva igrača za koje kaže da izvesno neće moći da igraju (Micov, Lučić), dvojicu turista (Jović, Kravić), rekreativca (Novica) i tipa koji apsolutno ne zaslužuje da bude deo ekipe (Simonović).

 

Ostaje mu 14 legit igrača, što će reći da čak i ako ne računa na neku povredu neće imati prostora u selekciji, maltene sve će se znati unapred, odbaciće dva visoka i furaj. Navijački ću se opredeliti za Birčevića i Raduljicu i predvideti ovakav sastav:

 

Teodosić, Marković, Micić

Nedović, Dangubić

Bogdanović, Kalinić

Bjelica, Mitrović

Krstić, Štimac, Kuzmić

 

edit1: ... bilo bi odlično kada bi išao Micov da uleti umesto Dangubića ili Kalinića u prvih 5 ispred Nedovića i to nam je što nam je. -_-

 

edit2: Hrabro™ pretpostavljam da je Sale dosta zagrejan da promoviše Kuzmića kao the next regular i da zato nije zvao Bobija.

 

Micov igra 95%.

 

znaci Bobi je dominantan odbrambeni centar, novi Hakeem Olajuwon, ili makar drugi Zo, a Duda je papak koji to nije umeo da prepozna, pa je zato ostavio Bobija kuci? kao i Djordjevic, jeli.

 

jebote, covek je kljucni odbrambeni igrac, ali to samo kada mu ne das da izlazi iz reketa... e svasta li cu jos procitati... odjavio sam se sa tenisa zbog mase gluposti koja je pocela da preovladava tamo, odjavljujem se i sa basketa, jer pored ovolikih strucnjaka sta covek ima da doda.

 

aj uzdravlje

 

Daj ne smaraj. Bar što se mene tiče, ja nisam rekao da je Bobi dominantni odbrambeni centar, ja sam samo rekao da može da odradi dobar posao ako se stvari postave za njega.

A inače smara ovo odjavljivanje sa raznih topića i foruma. Ne misle ljudi kao ti, buuu-huuuu, evo zvečka za bebu.

Daj ne zajebavaj.

Link to comment

Micov igra 95%.

 

U tom slučaju imao bi dragoceni dodatni stepen slobode, dileme su basically Dangubić vs. Kalinić (ne na istim pozicijama, niti u istim ulogama, jasno, ovo onda ima veze sa tim kako će koristiti Micova i Bogdanovića), Mitrović vs. Birčević (izjasnio sam se već -_-) i 2 out of 3 ozbiljna centra koja nisu Krstić... Tačno mogu da se nađu nedelju dana posle visinskih i dogovore ko da ode kući da se ne zajebava više.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

mene ne bi iznenadilo da novica i raduljica odu na prvenstvo.

 

Pa zato ih je Sale i stavio na uzi spisak. Skoro sigurno (ili sto bi Lrd rekao 95%) idu..

Link to comment

da bobi moze da brani pik igrao bi u nba. ali i ovako protiv odredjenih timova moze da bude resenje u napadu, tj da im jebe majku. svakako ga je trebalo povesti. umesto jebenog simona.

Link to comment

Moskitosi™2?

Ocekujem od Mute da bar jednom zagine u kazinu uz atraktivne promoterke, i da ce igrace izvesti u dobar provod i zezanje po fensi diskotekama

Meni sve ovo lici na jednu finu ekskurziju po Spaniji

Link to comment

ali ce Mutinho zato iskusno pre toga da izazove balavurdiju na sutiranje preko pola i svakog da otrese za po stotku pa tek posle toga u kazino i na pijanku...

Link to comment

Sa izvinjenjem, pa da priupitam, kakvo kosarkasko drzavljanstvo ima Mirotic? Je moze on da udje u konkurenciju? 

Link to comment

znaci Bobi je dominantan odbrambeni centar, novi Hakeem Olajuwon, ili makar drugi Zo, a Duda je papak koji to nije umeo da prepozna, pa je zato ostavio Bobija kuci? kao i Djordjevic, jeli.

 

jebote, covek je kljucni odbrambeni igrac, ali to samo kada mu ne das da izlazi iz reketa... e svasta li cu jos procitati... odjavio sam se sa tenisa zbog mase gluposti koja je pocela da preovladava tamo, odjavljujem se i sa basketa, jer pored ovolikih strucnjaka sta covek ima da doda.

 

aj uzdravlje

Ne dozvoli da te lukavi mali satnici oteraju  u ovim teskim vremenima ...  Marjanovic se jednostavno ne uklapa u viziju Saletove igre i tu je po meni zavrsena prica , na njemu je odgovornost ...

Link to comment

Nema Boban kolena za takmicenje gde ce da se igra dan za danom. Druga stvar, objasnjenje koje je dao Djordjevic je sasvim u redu - nije on igrac koji ce da dominira sam od sebe, vec kad se ekipa prilagodi koriscnju takvog igraca, a legitimno je ne zeleti rezervnog centra za koga treba ostala 4 igraca da rade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...