Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Osim problema na trojci, meni ovo ne izgleda tako loše. Pitanje je samo kako će Nacionale™ to da utegne. Prošlog leta Duda je imao dosta gori tim na raspolaganju, pa je tu bilo pristojne košarke, a ostvaren je i korektan rezultat iako se očekivao debakl.

 

Sto problem na trojci? meni vise smrdi na problem cetvorke. Micov i Bjelica su tu da zatvore 3, a nekim varijantama moze se igrati i sa 3 niska za promenu. Bjelicu pre vidim na 3 nego na 4, samo i da Micov bude zdrav i nece tu biti problema. Zato pod kosem sem Krleta niko ne uliva poverenje. 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

E, a koja je priča sa Jokićem, je li to nije pozvan u dogovoru Miška i njega sa selektorom zbog te povrede ili je nešto drugo u pitanju?

 

6 nedelja ce u americi leciti ledja.

Link to comment

Moze Bogdan da krpi trojku, al bi steta bilo trositi ga tu.. Mada ko zna, mozda se tu pokaze jos bolje. A sa onim rucerdama moze i cetvorku da igra :D

Link to comment

Ne moze Bjelica vise na trojku, previse je trom. Pre ce Bogdan to krpiti

Inace, ja ne bih otpisivao Novicu tek tako, ako se opet ne povredi. Moguce da je i on shvatio da mu karijeru bas i ne ide uzlaznom putanju, pa SP vidi kao priliku da se vrati. Mesec i po dana pravih priprema, da skine stomacinu i itekako bi mogao da zalici na starog Novicu. O pozitivnoj energiji koju donosi da i ne pricam. A i gotivi se sa Teom :D

Edited by Giggsy
Link to comment

Inace, ja ne bih otpisivao Novicu tek tako, ako se opet ne povredi. Moguce da je i on shvatio da mu karijeru bas i ne ide uzlaznom putanju, pa SP vidi kao priliku da se vrati. Mesec i po dana pravih priprema, da skine stomacinu i itekako bi mogao da zalici na starog Novicu. 

jel kao sto je shvatio za pola sezone u bambergu, ili u onoj drugoj polovini u megi?

 

novica je rekreativac ciji je cilj da zaradi jos neki evro pre nego se baci u ugostitelje. bolje prezalite to sto je bilo pre 6 godina, on trenutno nije igrac koji ce da donese neki kvalitet reprezentaciji.

Link to comment

Micov ima neki "virus jetre", šta god to značilo, ali bi trebalo da učestvuje u akciji.
Lučić je otišao u Milano da probaju da mu srede leđa zauvek i on je pod malo većim znakom pitanja nego Micov.

Erceg je posle milion godina hteo da igra, ali je cele sezone vukao neku povredu i sada je otišao na operaciju.

 

To su legit razlozi mogućeg otpadanja.

E sad, meni uopšte nisu jasni izbori Simonovića i Jovića i izostanak Bobija. Objašnjenja koja je dao ne stoje, ali dobro. Ima taj neki™ stav, pa da mu damo benefit sumnje™. Mada mi se sve manje sviđa Sale, razbija mit o sebi.

 

Ne mogu da se odlučim da li se više čudim tome što reprezentacija nema vremena da se adaptira na Bobijevu specifičnost, ili što Simonović uliva poverenje.

 

Ukratko, mislim da smo jebali ježa sa Đorđevićem ko god da je na spisku. Apgrejdovana verzija Moke. Malo elokventniji, moderniji i šarmantniji.

 

Bilo bi sjajno da grešim.

Link to comment

Ukratko, mislim da smo jebali ježa sa Đorđevićem ko god da je na spisku. Apgrejdovana verzija Moke. Malo elokventniji, moderniji i šarmantniji.

 

Bilo bi sjajno da grešim.

Isti sam.

Link to comment

Micov ima neki "virus jetre", šta god to značilo, ali bi trebalo da učestvuje u akciji.

Lučić je otišao u Milano da probaju da mu srede leđa zauvek i on je pod malo većim znakom pitanja nego Micov.

Erceg je posle milion godina hteo da igra, ali je cele sezone vukao neku povredu i sada je otišao na operaciju.

 

To su legit razlozi mogućeg otpadanja.

E sad, meni uopšte nisu jasni izbori Simonovića i Jovića i izostanak Bobija. Objašnjenja koja je dao ne stoje, ali dobro. Ima taj neki™ stav, pa da mu damo benefit sumnje™. Mada mi se sve manje sviđa Sale, razbija mit o sebi.

 

Ne mogu da se odlučim da li se više čudim tome što reprezentacija nema vremena da se adaptira na Bobijevu specifičnost, ili što Simonović uliva poverenje.

 

Ukratko, mislim da smo jebali ježa sa Đorđevićem ko god da je na spisku. Apgrejdovana verzija Moke. Malo elokventniji, moderniji i šarmantniji.

 

Bilo bi sjajno da grešim.

pa Bobija ni Duda nije hteo, bas zbog odbrane. ne vidim da je tu Sale nesto rapidno izmenio. ja bih voleo da je dosao, navijao sam i prosle godine da podje on a ne Katic, but jbg, valjda ovi znaju bolje od mene...

na cetvorci pak jebasmo cvorka. Bjelica je starter, i to je sve fino, ali to je kvalitetnih 25 minuta. sta cemo sa ostalih 15?! trojka je jednako sranje. Bogdan ce verovatno na startnu trojku, osim ako se Lucic nekim cudom ne oporavi. od Micova ocekujem da uradi sto i do sada, isfolira za sve pare, i da ga konacno oteramo tamo gde mu je i mesto... o Simonovicu ne zelim ni da razmisljam.

 

Teo, Bogdan, Lucic, Bjelica, Krle bi bilo idealnih startnih 5, sa finim izmenama na bekovima, Bogdanom koji povremeno ide na 3 i promajom na 4 i 5.

Teo, Nedovic, Bogdan, Bjelica, Krle je losijih startnih 5, i promajom na 3, 4 i 5.

 

sve u svemu, startna postava ce biti OK, ali ubice nas losa klupa osim ako Bludnik nije odlucio da igra kosarku ili ako Kuzmic nije daleko bolji nego sto mislim da jeste(Stimcu svaka cast, ali malo je neozbiljno ocekivati od njega produktivnih 15 minuta na SP).

Link to comment

Da, ali Bobi je nakon ove sezone Majkl Dzordan u odnosu na Bobija od pre dve godine. I pokazao je da moze, i to u EL. Al' jbg, za njega ti treba dobar trener koji ce umeti da ga iskoristi kako valja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...