Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Ako cemo propasti i sa njima, onda jeste svejedno.

 

Ocigledno znas nesto vise oko Ercega, Lucica i Micova, pa podeli..

Ne znam nista, ali kad krene to sa "videcemo u kakvom su stanju", "radice po posebnom programu" obicno od toga nema ni mojega.

 

Mozda i dobije sansu Dangubic, on po meni nije trojka. Ne moze da brani tu poziciju.

Link to comment

Na kraju, osim nekih kozmetičkih izmjena, i činjenice da je Bogdan prilično napredovao, ostalo je sve isto kao i prošle godine. 

Link to comment

prisustvo teodosica i izostanak gagica ne bi trebalo da predstvlja bitnu razliku.  :fantom:

 

edit: generalno, ono od prosle godine je bila sprdnja od ekipe. to sto je obezbedjeno da igramo ovo svetsko je ogroman uspeh.

Edited by Psihodelija
Link to comment

A cinjenica da Teodosic igra? 

 

Jeste, sjetio sam se naknadno. Ali opet, daleko je to od nekakve renesanse kakvu su najavljivali. 

Link to comment

Ae da probam:

 

Teo - Stefan - Vasa

Bogdan - Nedara

Lucic - Micov

Bjelica - Novica?

Krle - Bludni - Kuzmic/Stimac?

 

Simonović - Kalinić :D

 

Osim problema na trojci, meni ovo ne izgleda tako loše. Pitanje je samo kako će Nacionale™ to da utegne. Prošlog leta Duda je imao dosta gori tim na raspolaganju, pa je tu bilo pristojne košarke, a ostvaren je i korektan rezultat iako se očekivao debakl.

Link to comment

Jeste, sjetio sam se naknadno. Ali opet, daleko je to od nekakve renesanse kakvu su najavljivali. 

ko je najavljivao, oni sto su videli dudu kao glavni problem u nasoj reprezentaciji?

 

Imamo mi solidne igrace, i generaciju jos boljih koja stasava. ali imamo to i fudbalu, i u rukometu. sad cemo tek videti posledice dezorganizacije i amaterizma po nacionalni tim kad nema ko da povuce rucnu.

Link to comment

Ae da probam:

 

Teo - Stefan - Vasa

Bogdan - Nedara

Lucic - Micov

Bjelica - Novica?

Krle - Bludni - Kuzmic/Stimac?

 

I sta igra taj Kravic? Svira gitaru?

 

Ja bih voleo da vidim malog Mitrovica u 12. Onda ne mora treci centar, samo Krle i Radule, pa da se krpimo po potrebe sa nizom petorkom (smesna mi i pomisao sa Novicom na petici, ali ko zna,..)

 

Nisam uopste gledao Ercega, pa mozda gresim, ali meni niej zao sto ga nema.

Link to comment

Ja bih vodio Mitrovica, Stimca i Kuzmica. Ocekujem da ce Novicu da bole ledja ili krsta ili tako nesto do pola priprema. Bircevic me iritira. Bludnik - no comment.

Link to comment

Da jebote, i meni Stumac pre ovog. Skroz sam na njega zaboravio, a decko napreduje iz godine u godinu... A bludnik je retard bio i ostao. Dovoljno me je nervirao u KKP

Link to comment

E, a koja je priča sa Jokićem, je li to nije pozvan u dogovoru Miška i njega sa selektorom zbog te povrede ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment

Nisam uopste gledao Ercega, pa mozda gresim, ali meni niej zao sto ga nema.

 

Imao je fina izdanja u prolecnom delu u EL, toliko sam ispratio..ume da izubija protivnika sa nekoliko vezanih trojki..to bi recimo bilo ono sto je za nas radio Keselj pre par godina.

 

Valjda ce Bogdan i Bjelica to da popune.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...