Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Vasilije Micić (Mega Vizura), Nemanja Dangubić (Mega Vizura), Novica Veličković (Mega vizura), Stefan Jović (Radnički Kragujevac), Nikola Kalinić (Radnički Kragujevac), Stefan Birčević (Radnički Kragujevac), Bogdan Bogdanović (Partizan), Marko Simonović (Crvena zvezda Telekom), Luka Mitrović (Crvena zvezda Telekom), Vladimir Štimac (Unikaha), Miloš Teodosić (CSKA), Vladimir Micov (CSKA), Nenad Krstić (Efes), Vladimir Lučić (Valensija), Stefan Marković (Unikaha), Nemanja Bjelica (Fenerbahče), Miroslav Raduljica (Milvoki Baks), Dejan Kravić (Teksas Tek), Ognjen Kuzmić (Golden Stejt), Nemanja Nedović (Golden Stejt).

Link to comment

Ispali Tepic, Macvan, Milutinov, Savanovic, Bobi, Rasko, Miljen... verovatno jos neko, ne secam se ko je joj bio... A Micov ostao, zanimljivo i ovaj Kravic.

Link to comment

I Erceg. Sad stvarno ne kapiram šta je sa Mačvanom, Savanom i Ercegom, sigurno je da nisu ispali jer je, recimo Birčević bolji. Ako je Micov ostao, onda valjda znači da će da igra, slava bobu.

Link to comment

 

Selektor je objasnio da su "svi igrači dali bezuslovni pristanak", bez obzira što među pozvanima ima i nekih koji kubure sa povredama, poput Vladimira Lučića, kojeg muče leđa i Vladimira Micova, koji se nije još u potpunosti oporavio.

"Lučić i Micov biće sa nama, ali će raditi odvojeno. Pratićemo stanje njihovih povreda. Krstić, Nedović i Kuzmić priključiće se pripremama reprezentacije 20. jula", istakao je Đorđević.

Sa prvobitnog spiska otpali su Nenad Miljenović (Mega Vizura), Milenko Tepić (Partizan NIS), Stefan Peno (Barselona), Nemanja Krstić (Mega Vizura), Zoran Erceg (Galatasaraj), Duško Savanović (Anadolu Efes), Milan Mačvan (Galatasaraj), Boban Marjanović (Crvena zvezda Telekom), Nikola Milutinov (Partizan NIS), Raško Katić (Crvena zvezda Telekom).

Selektor je saopštio da je Zoran Erceg povređen, a da su Milan Mačvan, Boban Marjanović, Duško Savanović, Milenko Tepić otpali iz taktičkih razloga.

"Mačvan nije odutan sa spisak zbog povrede. Luta između pozicija četiri i pet... Imali smo dobar razgovor", rekao je Đorđević.

On je objasnio i zašto je precrtao Bobana Marjanovića.

"Marjanovića smo pratili, ima nedostatke, pre svega u odbrani".

O Milenku Tepiću...

"Prijao mu je povratak u Partizan. Vratio je sigurnost, pre svega napadačku, povratio je i incijativu, podigao je formu, ali su drugi igrači dobili prednost. Imamo boljih rešenja".

Link to comment

Simonovića je, kaže, zvao jer su Lučić i Micov upitni, a Nedović i Kuzmić će prvo ići na Summer League, a to može da potraje i do 21. jula tamo, maşallah. Zašto Krstić dolazi kad i oni? Za Savanovića i Mačvana mislim da mlatara bezveze da bi naveo što više različitih razloga za otkaze.

Link to comment

Au bre, pa mi idemo bez Bobana na SP  :huh:

 

Istina je da i Macvan i Savan i Erceg nisu briljirali ove sezone, igrali vise toplo-hladno, i da su sva trojica daleko ispod Bjelice koji bi trebalo da bude startna 4ka. Ali opet, bar jedan je mogao da konkurise za rezervnu 4ku posto su alternativa neiskusni Luka Mitrovic i fckin Bircevic?! Osim ako ne planira da povampiri Novicu nekim doktorka-Marijana metodama.

 

O Simketu ne znam sta da mislim, tesko nama ako on bude u 12.

Link to comment

Au bre, pa mi idemo bez Bobana na SP  :huh:

 

Istina je da i Macvan i Savan i Erceg nisu briljirali ove sezone, igrali vise toplo-hladno, i da su sva trojica daleko ispod Bjelice koji bi trebalo da bude startna 4ka. Ali opet, bar jedan je mogao da konkurise za rezervnu 4ku posto su alternativa neiskusni Luka Mitrovic i fckin Bircevic?! Osim ako ne planira da povampiri Novicu nekim doktorka-Marijana metodama.

 

 

Da li si ti siguran da si gledao Ercega ove sezone? 

Link to comment

Au bre, pa mi idemo bez Bobana na SP  :huh:

 

Istina je da i Macvan i Savan i Erceg nisu briljirali ove sezone, igrali vise toplo-hladno, i da su sva trojica daleko ispod Bjelice koji bi trebalo da bude startna 4ka. Ali opet, bar jedan je mogao da konkurise za rezervnu 4ku posto su alternativa neiskusni Luka Mitrovic i fckin Bircevic?! Osim ako ne planira da povampiri Novicu nekim doktorka-Marijana metodama.

 

O Simketu ne znam sta da mislim, tesko nama ako on bude u 12.

i novica na 4.

 

spisak mi je, blago receno, cudan. nego, gdje je onaj sto treba da da desnu ruku?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...