Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

A ko moze da proceni po highlightsima? Bitnije je da je senior, ima 23 pune godine i imao je 7 poena i 4 skoka za 20 minuta u NCAA. Jebem li ga, ali ok. Ni meni nije jasno zasto Jokica nema na spisku, mozda zato sto je ukenjao zadnji napad u finalu kupa :). Salim se, stvarno se nadam da ce se posle prikljuciti seniorima.

Link to comment

Raduljica ima bolji box score od Kuzmica ---> bolji je igrac.

raduljica? koji ce nam taj bolid? i cetnik jr ima manje podstanara u glavi.

Link to comment

Gagic igra sezonu zivota i nema ga medju 29? Izgleda da je ipak tacna prica da su Djordjevic i Luka Mitrovic u kres kombinaciji.

Link to comment

A ima i neki dribling kao bek.

 

... ja batalio highlights video kod onog vrljavog rollinga iz kontre na ~0:50, ne mogu.

Link to comment

Nikad u životu ne bih izbacio Štimca zbog Bivoljice, sve da igra u deset enbieja.

+1

 

Mrzi me da kvotujem i obrazloženje ali to je to.

Link to comment

U čemu je fora sa ovim otkazima za U20. Kaže otkazalo petoro iz fmp-a, a vidim po spisku da nema još ni mnogih drugih?

 

 

Milutinov, Aranitović, Andrić, Šalić, Novak, Rebić, Tejić, Jokić, Simović i Jaramaz igraju plej-of. Ne znam zašto nema ni Radičevića iz Saragose, Jankovića iz Belgije i Todorovića iz Unikahe.  

Link to comment

Aha, da, tako je. A Čovini klinci masovno su bili povređeni i prošle godine. Ne izgleda mi da su te povrede stvarne, dva puta ne biva tako.

Link to comment

taj Jankovic je odvaljivao ranije, mada se pricalo da nece moci puno jer je malo undersizes za PF... jel ga gledao ko u Belgiji, igra li kako?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...