Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

 

Kravic rođak Koste Perovića, ne može da ne valja  -_-

 

I Radivoj Korac je rodjak Zarka Koraca... to ne mora nista da znaci

Edited by ficfiric
Link to comment

Da, baš bodu oči u konkurenciji Jovića, Kalinića, Mitrovića, Kravića, Katića...

 

 

Буди озбиљан.Не очекујеш ваљда да видиш Јовића и Кравића у 12.Митровић је заслужио више од многих који су на списку а не верујем да ће и он ући у 12.За Рашка сам некако сигуран да ће се захвалити на позиву.

Link to comment

aaaa... onda mora da je dobar. kao saobracajni znak, deblo ili stub.

Deluje kao da je odgovor na moj post, al' ja ne razumem šta hoćeš da kažeš. :)

Link to comment

Буди озбиљан.Не очекујеш ваљда да видиш Јовића и Кравића у 12.Митровић је заслужио више од многих који су на списку а не верујем да ће и он ући у 12.За Рашка сам некако сигуран да ће се захвалити на позиву.

 

kakve veze ima da li ih očekujem u 12. Ti si se sablažnjavao nad stavljanjem Tepića i Milutinova na širi spisak kao da odudaraju značajno kvalitetom u odnosu na gorepomenute.

Link to comment

zato sto je raduljica nemac pojma?

 

 

 

toliki nemač pojma da ne bude u 29 u reprezentaciji? nemoj zajebavati

Edited by theanswer
Link to comment

Raduljica ce da bude u 12 ako se pojavi, jer koliko god da je sakat bolji je od svih centara minus Krle i Bobi. a i za Bobija je upitno...

Link to comment

a jebes taj nba u ekipi koja se trudi da izgubi sve utakmice, pa ni tu nije igrao u drugom delu sezone. na stranu sto ja od pocetka ne mogu da ga svarim, njegova karijera je generalno teska zajebancija i ne znam po kom osnovu moze da se tvrdi da je on bolji od bilo koga.

Link to comment

po osnovu da su mu konkurencija Raskeem the Dream, Milutinov(kada ga vidim, tacno pomislim da je Musliju mesto u reprezentaciji), Stimac i Kuzmic... sve all star do all stara jebote

Link to comment

pitanje je bilo koji osnov imas da tvrdis da je raduljica bolji od bilo koga od njih. to sto te ovi nerviraju nije odgovor. 

 

stimac i katic, kakvi da su, igrali su neku ozbiljnu kosarku u zivotu. ovaj bas i nije.

Link to comment

stimac ima odlicnu sezonu u unikahi. gledao sam ga iskljucivo u evroligi i zaista je ograo iznad svih ocekivanja.

Link to comment

Štimac igra dobro već treću sezonu i stalno napreduje, bez obzira na skromne fizikalije. Osim toga on uvek pozitivno energijom deluje na ekipe u kojima igra, a Raduljica upravo suprotno.

Link to comment

Štimac igra dobro već treću sezonu i stalno napreduje, bez obzira na skromne fizikalije. Osim toga on uvek pozitivno energijom deluje na ekipe u kojima igra, a Raduljica upravo suprotno.

+36

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...