Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Koga briga za te mladje kategorije realno, Jokari bi 1 dan s prvim timom znacio vise nego celo u20 prvenstvo.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Pa naravno, nego mi je mistična potreba za naglašavanjem da će se pratiti igre 7. centra i klinca koji je misteriozni throw-in... Ono kao, hajde™.

Link to comment

Da se malo ne preteruje sa hajpom oko Jokića? I u Megi je prvi izbor bio Radović, a i ima bolje statse od njega.

Hoću reći, nije baš bio dominantan igrač ni u svom timu, nekmoli u ligi. Mogao je Djordjević da ga stavi na spisak, odnosno trebalo je, da kao veliki prospekt prodje pripreme sa starijim kolegama, ali reći da je sad već igrač za prvih 12, je hrabro.

 

Jedino ako bi ideja bila da 5. visoki mora da bude mladji igrač, ali to je onda strateško pitanje, a i tu bi prednost trbealo da ima Milutinov.

Pitanje je doduše da li će ovaj spisak biti konačan, nešto sumnjam da će baš svi da se odazovu.

Link to comment

koliko si ti utakmica mege uopste gledao? pusti statse, pricamo o utakmicama.

 

jokic je imao fenomenalnu sezonu

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Od ovih 26 iz Abe, desetak, ove iz domaće lige, ne baš mnogo, par komada.

Statse sam ubacio u obzir, samo kao dodatak. Njih dvojica su imali sličnu minutažu, dok još Radović nije otišao u Španiju, a igrali su na istoj poziciji, manje-više.

Istine radi, ja i nisam rekao da je imao lošu sezonu.

Link to comment

Cigani 3, grobari 2 ^_^

 

 

Mega 5 :D

 

na kraju ce bogami biti cigani 0, grobari 3. i to bez podjebabanja. mislim da bogdan i tepa idu sigurno, a cini mi se da ce nikolica dobiti prednost u odnosu na bobija. rasko nema sanse, a na lukinom mestu imamo jedino zagusenje.

peno :huh: , a za jokica nemam reci

Link to comment

Od ovih 26 iz Abe, desetak, ove iz domaće lige, ne baš mnogo, par komada.

Statse sam ubacio u obzir, samo kao dodatak. Njih dvojica su imali sličnu minutažu, dok još Radović nije otišao u Španiju, a igrali su na istoj poziciji, manje-više.

Istine radi, ja i nisam rekao da je imao lošu sezonu.

 

pa u megi radovic nije bio prvi izbor, to si recimo mogao da vidis. nije bitno sto je jokic ulazio sa klupe, on je  cesto zavrsavao utakmice (na obe pozicije), nekoliko utakmica je mega dobila bas zahvaljujuci njegovoj odlicnoj igri kada je bilo najpotrebnije. vec sada je bolji igrac od radovica, a o potencijalu da ne pricamo. od milutinova je imao 3 puta bolju sezonu, milutinov stagnira. svakako sam ocekivao da jokic bude u najuzem izboru za odlazak na svetsko prvenstvo.

Link to comment

na kraju ce bogami biti cigani 0, grobari 3. i to bez podjebabanja. mislim da bogdan i tepa idu sigurno, a cini mi se da ce nikolica dobiti prednost u odnosu na bobija. rasko nema sanse, a na lukinom mestu imamo jedino zagusenje.

peno :huh: , a za jokica nemam reci

ako ce tepic i milutinov da idu, onda bolje da ne zapocinju prvenstvo.

Link to comment

pa u megi radovic nije bio prvi izbor, to si recimo mogao da vidis. nije bitno sto je jokic ulazio sa klupe, on je  cesto zavrsavao utakmice (na obe pozicije), nekoliko utakmica je mega dobila bas zahvaljujuci njegovoj odlicnoj igri kada je bilo najpotrebnije. vec sada je bolji igrac od radovica, a o potencijalu da ne pricamo. od milutinova je imao 3 puta bolju sezonu, milutinov stagnira. svakako sam ocekivao da jokic bude u najuzem izboru za odlazak na svetsko prvenstvo.

ma kakva bre klupa, pa i sehio ulazi kao sesti u real

Link to comment

ako ce tepic i milutinov da idu, onda bolje da ne zapocinju prvenstvo.

za tepu dajem desnu ruku, milutinov u najboljoj varijanti 12 igrac

Link to comment

dobro, nije nemoguce da ga pozove naknadno posle U20. Vasa je tako otisao prosle godine.

 

pa nadam se da si u pravu, svakako je zasluzio da bude sa a reprezentacijom. njabolje od svega je to sto je on tu najmladji samo po godinama, on igra zrelije od mnogih igraca sa spiska.

Link to comment

za tepu dajem desnu ruku, milutinov u najboljoj varijanti 12 igrac

nadam se da lijevom drzis kasiku. jbt, tepic, ne znam koji ce djavo na spisku, covjek je nebitan na aba nivou.

Edited by Timmi
Link to comment

Kako jebote moze da bude preterani hajp oko Jokica kad na ovom spisku idu Mtrovic, Krstic i Dangubic kao neki talenti, a on je realno bolji igrac od sve trojice da se sastave, plus dve godine mladji, plus se pojavio niotkuda i sve to napravio za godinu dana igranja kosarke. Za klasu je bolji i od milutinova, a po meni sad vec znacajniji za igru mege od Micica i Miljenovica. Zapravo, ne secam se kad je igrac od 19 godina u nasoj kosarci za tako kratko vreme postao tako dobar, to je definicija talenta. On je prvi trebalo da bude na spisku, pa svi koje sam gore pobrojao. Veliki fail Sale & Muta tandema. Oni zovu dva igraca iz Amerike za koje potpisujem da su saznali na internetu i nikad nisu gledali, a ovog decka lagano preskacu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...