Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kalinić, Birčević i Jović, još jednom se vidi ko je jedini stvaralac igrača za reprezentaciju na ovim prostorima..

 

Prva dvojica i nekako, ali koja je svrha poziva ovog potonjeg? Da smiruje strasti između njih ako zatreba?

 

Fali Paunić.

pisao sam na topicu KK Radnicki da se odavno govorilo o tome da ce ici Jovic kao sparing igrac za pripreme

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Radnicki 3 !

 

ispustio si jednog iz Partizana

 

Vidi stvarno, i Nikolica je tu. Jebote, vise od pola spiska otpade na cetvorke i petice. Valjda ima smisla, tamo je najveca konkurencija.

Link to comment

Stvarno nejasno zasto nema jokica. Ako su vec pozvani svi zivi, mogao je i paunic. Zasto ne nastic ako vec poziva igrace s koledza? Jebo ga rasko, ne mogu ni u zvezdi da ga gledam.

 

od ovih silnih cetvorki ja bih opet vodio novicu pored bjelice.

Link to comment

sad gledam klip ovog kravica. kakav sut, ko paspalj sa slomljenom rukom.

 

jebalo ih zvanje igraca da ne bi igrali za druge reprezentacije, a najbolji u20 igrac koga ova zemlja ima nije ni u 29 imena.

Link to comment

bjelica ide sa trojke. ne verujem da je novica uopste u kombinaciji za odlazak, sto je tuzno jer ce dilema verovatno biti erceg/savanovic.

 

inace, sasvim ok spisak. paunic, keselj, andjusic.. uozbiljite se.

Edited by Psihodelija
Link to comment

sad gledam klip ovog kravica. kakav sut, ko paspalj sa slomljenom rukom.

 

jebalo ih zvanje igraca da ne bi igrali za druge reprezentacije, a najbolji u20 igrac koga ova zemlja ima nije ni u 29 imena.

 

sad ce ovo da me nervira do pocetka svetskog prvenstva. zaista ne razumem.

Link to comment

Sa ovog spiska njih jedanaestorica ionako nece ni videti pripreme, tako da nema ni veze sto nema Andjusica, Keselja i Paunica. Oni da se bore za 12 svakako ne mogu

Link to comment

A jel bila konferencija za novinare ili je samo objavljen spisak ovako? Kakav je plan i program,kada dolazi do skraćenja?

Link to comment

Radičević i Jokić su na spisku za EP U20 koji se igra u julu, možda se računaju po defaultu onda? Piše u vesti sa kss.rs nešto tipa "pratićemo igre kandidata i u mlađim selekcijama", a od ovih 29 samo su Milutinov (U20) i Peno (U18) pozvani u mlađe selekcije, nekako mi to does not compute... Je l' igra sad na leto i univerzitetska nešto, pa zato?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...