Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kuzmić je sam otkazao, imao je preča posla ovog ljeta. Sestrina svadba, tako nešto.

 

Nemoj slučajno da se činjenice isprečuju njihovom narativu.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Bobi je ženio šurnjaju  :fantom:

Ne, sprema se za veliku i glavnu ulogu u filmu: Borat 2 kulturno uzdizanje u Americi za pravljenje koristi slavne nacije Srbistana

Link to comment

Je li i Musli imao sestrinu svadbu?

 

Aj da pokušam ozbiljno da ti odgovorim. Muslija nisi ni spomenuo nego si ga se volšebno setio kasnije. Pričao si o Kuzmiću. Druga stvar, jel ti stvarno duboko u sebi misliš da smo mi juče izgubili zato što je Štimac bio 12. igrač reprezentacije, ili 10. u rotaciji ili koji je već bio i da bi Kuzmić, Musli ili neko petnaesti to promenili? Ili smo izgubili zbog loše odbrane spolja, zbog toga što nemamo go to guy-a, što je taj go to guy u vidu Bogdana bio loš, što je Jokić bio loš manje više, što je Teo takođe bio loš. Dakle, da li ti stvarno misliš da uspeh ovog tima zavisi od Štimca kao jedanestog igrača u rotaciji?

Link to comment
Wrong. Štime je više kao ono magarence Šrekovo.[/quote

jebi ga, tako ga prozvali saigraci, a cini mi se da je Dangubic-lasica... ima jos puno takvih bisera al' pomislices da te zajebavam, posto vidim da slabije pratis kosarku...

Link to comment

Aj da pokušam ozbiljno da ti odgovorim. Muslija nisi ni spomenuo nego si ga se volšebno setio kasnije. Pričao si o Kuzmiću. Druga stvar, jel ti stvarno duboko u sebi misliš da smo mi juče izgubili zato što je Štimac bio 12. igrač reprezentacije, ili 10. u rotaciji ili koji je već bio i da bi Kuzmić, Musli ili neko petnaesti to promenili? Ili smo izgubili zbog loše odbrane spolja, zbog toga što nemamo go to guy-a, što je taj go to guy u vidu Bogdana bio loš, što je Jokić bio loš manje više, što je Teo takođe bio loš. Dakle, da li ti stvarno misliš da uspeh ovog tima zavisi od Štimca kao jedanestog igrača u rotaciji?

Pomenuo sam Kuzmica jer je vec bio tu i moze nesto da odigra, kad je covek ukazao da je imao svadbu lako je bilo naci sledeceg boljeg od Stimca. Kako bi se ti osecao da si Musli i da pokidas sezonu u Spaniji a da uprkos otkazima 1 Stimac opet igra pre tebe? Nismo direktno izgubili zbog njega jer ni sinoc nije igrao, kao sto nece igrati vise od 3 minuta protiv bilo koje ozbiljne ekipe, ali mozda jesmo indirektno jer nemamo tu igraca da udje i pomogne?

 

Isti slucaj sa Simonovicem, pomocno osoblje u Zvezdi, coskari dok Guduric kreira i nekako je on potrebniji od Gudure, a ekipa se muci u napadu jer je previse limitiranih... Ako nam je toliko potrebna njegova odbrana sto nije sinoc usao i sacuvao nekoga, ne razumem. Guduric je dokazao da moze da pravi razliku na EL nivou, pobednicki mentalitet, dobar trojkas, menja momentum utakmice, po svemu pripada ovoj ekipi, pa ako vec neko treba da sedi na klupi i ne ulazi bolje on jer ce on da nosi taj tim u vremenu koje dolazi a ja sam siguran da bi on mogao vec sada konkretno da pomogne. Nije bas da je u EL igrao sa decom a sad igra protiv nekakvih igracina, sve su to isti igraci.

Link to comment

Brate, koga boli djoka kako se oseca Musli? Ako hoce da igra za reprezentaciju neka trenira i neka kida igracki u kontinuitetu nekoliko godina i dobice poziv i igrace. 

 

Apsoutno je nebitno ko nam je 11ti i 12ti igrac, utakmicu su izgubili nasi nosioci igre. Pri tom Musli nije toliko bolji od Stimca da bi napravio ikakvu razliku, niti je Guduric od Simketa, niti DMB niti bilo ko peti. 

Link to comment

Kako se brzo došlo do predlaganja Muslija za reprezentaciju. Posle svega što je o njemu moglo na ovom forumu da se pročita.

 

alternativa je stimac. enough said

Link to comment

Zato se za 11. i 12. igrača i vode neki koji eventualno mogu nešto da urade (tipa taj Gudurić ili neki Veličković, nebitno) a ne zaslužni građani za koje znaš da neće ulaziti nikako, kao što su Simon ili Štimara. Ovi makar mogu da iznenade rolom, ova dvojica su konstanta, ne mogu da iznenade, a ni selektor nema nikakvo povjerenje u njih očigledno. Čak ni odbrambeno, što je kao bio rezon da se oni vode. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...