Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Владе Дивац је човек приватно ђубре.  Алав на туђе, шкрт са својим, незахвалан, и успут кукавица издајничка, и то опет за паре. Муљара тешка. 

ja sam cuo da je peder.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Lepo je videti da koristimo Simona kad je bitno. Umesto da povede Guduru da unese malo plemenitosti u nasu kamenu spoljnu liniju mi imamo 2 igraca koja su sposobna da kreiraju i na njima se zasniva sve. Ne kažem da bi Gudura izdominirao ali brate ovo vodjenje antitalenata samo zarad nekakve odbrane iako je pola ekipe ionako samo zbog toga tu podseca na batadjorizam u fudbalu, otisli da igramo bunker umesto kosarku.

O Stimcu je izlisno pricati, povedes igraca sa zakrzljalom motorikom koji ni u Zvezdi nije igrao kad je bilo stani pani. Taj Kuzmic makar nesto odbrane moze da odigra.

Link to comment

Kuzmić je sam otkazao, imao je preča posla ovog ljeta. Sestrina svadba, tako nešto.

Moguce. Onda povedes Muslija koji dominira u Spaniji, bio igrac meseca, zavrsio u drugoj petorci prvenstva i potpisao za Unikahu. Sve je bolje od maskote Stimca, ne razumem da se u reprezentaciju poziva igrac koji u finalu plej ofa nije mogao da odmori Cirbesa 5 minuta jer je rupcaga. A kao odbrana nam je forte, odbrana nam je ideja vodilja i zato vodimo gomilu mesara.

Bircevic je slicna prica, i od njega je bilo igraca koji po prikazanom na terenu vise zasluzuju da igraju. Blamiramo se sa tim poluigracima, treba opet ameri da pustaju Stimeta da zakuca u fazonu ''neka ga, he is special''.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...