Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Celavi je kralj pripremnih meceva. Kad krene OI i kad nas svi budu kantali, ozonojenog cela ce se okrenuti ka klupi i tiho dozvati Bobija, ali Bobija tamo biti nece... :fantom:

Link to comment

ti si 1 autentican mentol.

po cemu je autentican? po tome sto je jedan od pitaj kurac koliko miliona patriota koji se bore tako sto prde iz dijaspore?

Link to comment

Dočim je 'tri prsta Divac' sav alergičan na taj tip prdeža.

 

A sad kapira "dosta sam prdeo, mogu sad malo kurcem lupim po svojima", a sve u službi patetičnog šlihtanja igraču koji igra za klub koji ga plaća.

Link to comment

Izjava koju su preneli američki mediji, a onda on njih preuzeli i srpski, prosto nije tačna. Istina je da sam na pitanje o Demarkusu rekao da je verovatno jedan od najdominantnijih košarkaša danas, ali ga uopšte nisam stavljao u odnos sa našim momcima. Ne sumnjam ni najmanje u našu reprezentaciju, štaviše smatram da imaju i znanje i sjajnu energiju, kao i da predvođeni Saletom Đorđevićem mogu daleko da stignu

 

Vlade Divac

Link to comment

Taj se prodao za 700 hiljada DM onda. Legenda kluba :D

 

A daj, ti kao isto ne bi odrao neke takve debilčine za tolike pare, a da se i ne oznojiš? :lol:

Link to comment

A daj, ti kao isto ne bi odrao neke takve debilčine za tolike pare, a da se i ne oznojiš? :lol:

Idi, ja sam se prodao za 2,000 nečega sličnog pre par godina samo za jedan turnir, a kao ne bi za 700,000

Link to comment

Владе Дивац је човек приватно ђубре.  Алав на туђе, шкрт са својим, незахвалан, и успут кукавица издајничка, и то опет за паре. Муљара тешка. Као кошаркаш легенда, мада тежак нерадник, који је остварио тек део онога што је могао. 

Што се тиче ваше кукњве о Дијаспори, досадна је. У ствари, била је досадна још пре десетак година. И некако ужасно провинцијална.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...