Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

nije poenta koga se plasimo, ali je krajnje ignorantski stavljati ekipu koja ima nekoliko nba sampiona i konstantnu produkciju vrhunskih igraca u istu kategoriju sa egzoticnim kosarkaskim zemljama i reci da ako njih ne mozemo da bijemo ne treba ni da igramo. 

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Nije poenta ni u tome da ako napadamo neko polufinale, a kontam da Sale i ekipa sigurno imaju taj cilj, strepimo od svih redom. Gubili smo mi i od Portorika i od Nemacke i od svih redom pa stizali do polufinala.Mozda mi i izgubimo od AUS, ali to ne menja cinjenicu da osim USA u cetvrtfinalu protiv nas niko nije favorit (a protiv njih ne mozemo)

Edited by Giggsy
Link to comment

netacno, spanija je apsolutni favorit protiv nas. litvanija mozda nije favorit, ali nismo vala ni mi protiv njih i ne znam koliko puta treba da nas nasamaraju da ljudi nauce da mi nismo iznad litvanije po bilo kom osnovu. francusku u grupi mozemo da bijemo na njihov spor ulazak u takmicenje, ali kad dodju mecevi za plasman mozemo da zaboravimo na to. mi smo ostali bez jednog igraca bez kog nismo smeli da ostanemo nikako, mislim da bismo u ovom trenutku bilo cije odsustvo lakse pokrpili. 

Link to comment

Sale potpiso Bajern Minken...sa Pešićem na poziciji savetnika.

 

(namažite me kinder ladom i poslužite sa čokoladnim sprinklersima.... :cry: )

Edited by Musky
Link to comment

Fali mu samo Štimara, držimo palčeve da ga potpiše

Šteta što su već zajebali Zvezdu da dovede Kuzmića... mogao je da ima najjači centarski tandem u Jevropi.

Link to comment

Radonja upisao dve sigurice u EL.

Sale počinje revitalizaciju švaba angažovanjem zicer igrača sa ovih prostora,

koga ljudina zaustavlja mrkim pogledom.

 

Sada tek dobija posebnu dimenziju ona egzibicija na konferenciji za novinare:

 

,,...ajde dignite ruke svi koji nemate ugovor"... :cry: .

Edited by Musky
Link to comment

“Ne želim da zbog posla u klubu napustim drugu najbolju reprezentaciju na svetu. Imajući u vidu moje principe i profesionalizam, takva opcija je isključena. Ostaću lojalan Srbiji, jer sam to obećao. Bilo bi zaista neodgovorno sa moje strane da prihvatim ponudu evroligaša, kada treba misliti na predstojeće Evropsko prvenstvo. Ne volim da ostavljam poslove nedovršenim. Možda bi neko izabrao drugačije, ja ne...”, rekao je Aleksandar Đorđević... 

Link to comment

koliko taj covek kenja u poslednje vreme... ova poslednja recenica, da nije potpisana, pomislio bih da ju je vucic izrekao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...