Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Kako mracite. Puna kapa ako prodjemo Venecuelu, Kinu i Australiju i izadjemo iz grupe...Zaista ozbiljna konkurencija.

Mi sve moramo da usmerimo ka tome da dobijemo Francusku i budemo drugi. Time izbegavamo USA do kraja i imamo ozbiljne sanse

 

Zašto ne bi bili ozbiljna konkurencija? Australija koja može da izvede NBA petorku, Venecuela koja je tukla Kanadu kada su imali jači tim nego ovog leta.

Edited by theanswer
Link to comment

Kakva bre Venecuela. Gledao sam tu utakmicu, cist choke jobe Kanade. U prvom delu turinra su imali 20+ razlike u prvom poluvremenu. Tukli bi ih u deset narednih utakmica.

 

 

Cetvrtfinale je minimalni cilj, ali verovatno i maksimalni domet. Mislim da su male sanse da izbacimo Spaniju, Litvaniju ili Brazil koji ce najverovatnije biti prve 3 ekipe u drugoj grupi. U jednoj utakmici je sve moguce. Mozemo mi da odigramo odlicnu utakmicu, a da protivnik ima los dan, pa da prodjemo. Polufinale bi bio ogroman uspeh.

 

Protiv Litvanije i Brazila nam sanse nisu ispod 50%.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Kad su se plasirali rekao sam da nam se Hrvati namestaju za cetvrtfinale :) Prethodno dobijemo Francuze i posaljemo ih na Amere u 1/2, a mi preko umornih Spanaca u finale :fantom:

Link to comment

Koliko je Macvan upotrebljiv?

 

U idealnim okolnostima bi verovatno bio nasa prva 4ka iza Bjelice, medjutim ovako rovit i to posle sezone gde je polovinu propustio zbog povrede...pitanje je.

 

Mislim da ce Kalina mnogo vremena provesti na 4, Bogdan na 3, i da otprilike od njihovog doprinosa zavisi koliko daleko cemo na turniru. Ako budu igrali ko sto su zavrsnicu proslog EPa u kurcu smo, a ako budu igrali ko tokom ovogodisnje EL dobri smo.

Link to comment

Zašto ne bi bili ozbiljna konkurencija? Australija koja može da izvede NBA petorku, Venecuela koja je tukla Kanadu kada su imali jači tim nego ovog leta.

 

I Italija može da izvede NBA petorku, pa to ništa ne znači.

Link to comment

Zašto ne bi bili ozbiljna konkurencija? Australija koja može da izvede NBA petorku, Venecuela koja je tukla Kanadu kada su imali jači tim nego ovog leta.

 

Nemojmo se zezati. Ako ne mozemo da bijemo AUS ni ne treba da idemo tamo.

Mi spolja imamo brutalnu postavu.

Sto se Macvana tice, ja verujem u Saleta. Ako nije spreman barem za najteze meceve, uopste ne sumnjam da bi ga inace slao tamo uopste

 

I stvarno ljudi, vratite ovu temu gde joj je mesto. Nije ovo zemlja hokeja na travi. Pobrisite postove ako treba

Edited by Giggsy
Link to comment

Mačvan je u EL imao procenat od 10 poena i 5 skoka ...uvek je imao osećaj za pozicioniranje u protivničkom reketu,

Zna da pokupi dosta lopti iz drugog plana a zbog spretnih ruku i pažnje koja će biti usmerena na Jokića, može lako da realizuje Jokićeve asistencije. Nepoznanica je forma u kojoj se nalazi, ali ako je Sale i tu zaebo...dovodimo Kokoškova...druge nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...