Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Nema šta da strepimo, sa otkazom Bjelice mi nismo u užem krugu kandidata za medalju. Neće ovde nijedna maltene reprezentacija igrati u najjačem sastavu ali mislim da nema smisla ni pisati koliko nam on znači. Tako da će sam plasman u četvrtfinale predstavljati aj da ne kažem uspeh ali realan domet. Sve preko toga je fantazija.

 

SAD

 

prazno

 

Španija, Francuska

 

Litvanija

Link to comment

Ja bih stavio u isti kos nas i Litvance, sa ostalim se slazem.

Najveca enigma mi je Argentina. Ne znam koliko matorci mogu da izvuku iz sebe, pomocno osoblje im je tanko pa sumnjam da mogu da budu konkurentni ovim najjacima. Ali opet, klasa je vecna. :D

 

Nisam imao pojma da je Ezeli Nigerijac

Link to comment

Ne može ništa Argentina. Voleo bih ali oni su kadri da im svako ubaci 90p. Svala malo jača odbrambena ekipa će ih deklasirati. Što se LItvanaca tiče oni su nam tradicionalno neugodni, dobili su nas prošle godine sa Bjelicom, mi sada imamo Jokića ali stavio bih ih ipak nivo iznad nas. Iako sigurno nisu ekipa koje treba da se bojimo nešto specijalno.

Link to comment

I meni si cini da smo mi negde na nivou Litvanije. A mislim da pre Brazil nego Agentina moze nesto da uradi. Prosao voz za ovu generaciju Argentinaca.

Link to comment

I Brazil bih stavio tamo sa ARG, mnogo su matori i ispovređivani, mogu da odigraju neko ludilo na domaći teren ali sumnjam. Pre bih gledao u Australiju a kao neko iznenađenje neku Venecuelu ili Nigeriju nego ARG i BRA.

Link to comment

I ja od Brazila nista ne ocekujem. Mislim da ce im faliti poena u rukama. Ne vidim igrace kod njih koji mogu konstantno da budi dvocifreni, da ne pricam o nekim ludackim partijama. Jedino ako je Neto dobro sakrio nekog trpaca u sebi.

 

Mills, Gasol, Durant, mozda i Skola i Irving su mi kandidati za najboljeg strelca prvenstva(ppg).

Link to comment

Kako mracite. Puna kapa ako prodjemo Venecuelu, Kinu i Australiju i izadjemo iz grupe...Zaista ozbiljna konkurencija.

Mi sve moramo da usmerimo ka tome da dobijemo Francusku i budemo drugi. Time izbegavamo USA do kraja i imamo ozbiljne sanse

Edited by Giggsy
Link to comment

Cetvrtfinale je minimalni cilj, ali verovatno i maksimalni domet. Mislim da su male sanse da izbacimo Spaniju, Litvaniju ili Brazil koji ce najverovatnije biti prve 3 ekipe u drugoj grupi. U jednoj utakmici je sve moguce. Mozemo mi da odigramo odlicnu utakmicu, a da protivnik ima los dan, pa da prodjemo. Polufinale bi bio ogroman uspeh.

Link to comment

Kako mracite. Puna kapa ako prodjemo Venecuelu, Kinu i Australiju i izadjemo iz grupe...Zaista ozbiljna konkurencija.

Mi sve moramo da usmerimo ka tome da dobijemo Francusku i budemo drugi. Time izbegavamo USA do kraja i imamo ozbiljne sanse

+1

 

Izlišno je pričati koliko će nam nedostajati Bjelica i šta je sve radio u prethodne dve godine, ali ja vidim mesta za napredak i kako ćemo to možda nadoknaditi. Skoro svi bitni igrači napravili su iskorak prošle sezone, neki su imali i najbolje sezone u karijeri (rekao bih Kalina i Bogdan, def Jokić, čak i Raduljica pošto mu je ovo prva normalna sezona posle dugo vremena, Jović takodje), ukoliko uspeju to da prenesu i na reprezentativnu igru imamo čemu da se nadamo.

S druge strane Bjelica je, zbog različitih faktora, imao i možda najgoru u karijeri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...