Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Radmanović, jeste vala baš. 

Još pamtim onaj poslednji meč u Pioniru pred odlazak na SP kad je onako džukački pred kraj tekme dengažirao loptu koja je pogodila onu devojku u loži i kada je onesvestio. Bio je to prvi pokušaj atentata na Đinđića  :(  jer je sedeo na dva-tri mesta od nesrećne devojke. Težak kreten...

 

Ali kako ga je Kari odradio kulturno kad se majmunisao sa onom bananom u svlačionici. 'oćeš da jedeš bananu? mrš napolje! Posle onako pokunjeno je primio medalju... Kari-car, nadam se da će i Ćelavi nešto slično da ponovi, ima dobru osnovu što je odjebao Borata 2 (1 je Mile Ilić)

 

 

 

Ne bih da branim Radmanovića s obzirom da je degažirao golmanski, ali ta ćuretina je bila jedina osoba ne samo u loži, nego i na celoj strani koja nije ni gledala na teren, nego nešto smarala lika koji je bio sa njom. I tako..... posle ju je on izneo.

 

Sedeo sam na ona 3 mesta iznad desno, tako da sam imao lep pogled na nokaut.

Link to comment

Imao sam i ja dobar pogled na sve to, bio sam na Ciganskoj strani  :ph34r:  iza klupe(u to vreme su čini mi se klupe bile na suprotnoj strani)

Ostalo mi u sećanju kako se iščuđavao sve vreme kako je jelte maler da pogodi nekog a zapeo je k'o Bulatović posle one Saletove trojke 'rvatima  :)

 

Mislio sam da devojke padaju u nesvest samo kada ih odvedeš na boks-meč :lol: a i onaj lik sa njom nije bio nešto opčinjen košarkom, a i ne znam što sve to pamtim.

Link to comment

Imao sam i ja dobar pogled na sve to, bio sam na Ciganskoj strani  :ph34r:  iza klupe(u to vreme su čini mi se klupe bile na suprotnoj strani)

Ostalo mi u sećanju kako se iščuđavao sve vreme kako je jelte maler da pogodi nekog a zapeo je k'o Bulatović posle one Saletove trojke 'rvatima  :)

 

Mislio sam da devojke padaju u nesvest samo kada ih odvedeš na boks-meč :lol: a i onaj lik sa njom nije bio nešto opčinjen košarkom, a i ne znam što sve to pamtim.

to bila neka ultra interesantna tekma... :misko:

Link to comment

fiba basket je bilo neviđeno govno. ali i to se kupovalo kad si zaluđen za ovaj sport.

 

kad već nabrajamo basket časopise, dobra je bila i ona hrvatska košarka od pre 10-ak godina.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Malo vise od 10ak, ali odlicna. Bili su opasni posteri u svakom broju.

 

Onda su se nesto pokacile gazde, pa se casopis razdvojio valjda na "Super Kosarku" i "Hrvatsku Kosarku" ili tako nesto, tad sam prestao da ih pratim.

Link to comment

DT Košarka i kratkovečni Playball. Negde ih i danas čuvam, sam da se setim gde.

 

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Link to comment

Vidim da se ovakvo i slično pisanje 10 stranica unazad ne karakteriše kao flejm™ i da se vodi sjajna diskusija.

 

Ne bih da narušavam ali da kažem samo da ne igra debeli Gasol za Španiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...