Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Tesko je prevaliti preko usta pojedinim forumasima da igraci i njihovi menadzeri najpre zele da se pripremaju za sledecu sezonu u nba.blage veze nema to da im brane klubovi.plati se osiguranje i igraj na olimpijadi.jedino ogranicenje je broj treninga.sve je to ok.nije ok kad preko tolateoida njigovi menadzeri krive selektora ili savez sto oni imaju druge planove za leto

sve je to ok i lako je bobija smestiti u tu pricu, jer zaboga ima jedno leto sa reprezentacijom, jasno™ je da je on sisa i da samo laze da oce da igra

 

sa bjelicom to vec ide malo teze, posto je covek tu od 2009te

 

najpre ce biti da je nas savez amaterski i da ne radi sve ono sto je potrebno da omoguci igracima da im nastup za reprezentaciju bude cast, a ne obaveza

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

šta je savez tačno loše uradio u ovoj situaciji majke ti?

kojoj?

sa bjelicom? nisam na to mislio, za bjelicin otkaz ne znam nista vise od ove njegove izjave i mislim da je covek jednostavno povredjen

on bi nama znacio i ako nije 100% spreman, samo je pitanje da li je on spreman rizikovati vecu povredu da bi igrao olimpijadu u takvom stanju.

i ako je tako, nema tu nikakve zamerke, jebiga losa sreca, povreda u nezgodnom momentu

makar on (valjda) nije upitan po pitanju zelje

 

imam utisak da mi godinama imamo problem sa (ne)odazivanjem. imaju i drugi, samo sto je kod nas izrazeniji

kako su se menjali igraci i selektori, nekako namece se zakljucak da je dobar deo problema u savezu

Link to comment

meni kazes?

ne treba da ide, slazem se

 

samo kazem da bi on ovoj ekipi znacio i da nije 100% spreman (sto zbog oskudice na 4, sto zbog njegovih kvaliteta i znacaja za ovu ekipu) 

Link to comment

nemamo igraca koji moze da zameni bjelicu. po igrackim kvalitetima to bi mozda mogo da ucini velickovic al jbga djordjevic se posvadjo s njim.

Link to comment

zasto bi bjelica isao rovit i rizikovao novu povredu ako ne ide najbolji tim?

a da, on sigurno zbog bobana propusta olimpijske igre, sad sve ima smisla.

Link to comment

a da, on sigurno zbog bobana propusta olimpijske igre, sad sve ima smisla.

 

sta se promenilo glede i u svezi njegove povrede od pre par dana?

Link to comment

bjelici je ovo kljucna sezona u nba.razumljivo je sto preskace rio.+povreda i to je to.proslu sezonu je platio i zbog evropskog

ovakve stvari cekaju svakog buduceg selektora kad budu isli bogdan, teo ili zagorac u nba.

stvar saveza je da to hendluje,da posreduje izmedju sve mocnijih menadzera i selektora.

Edited by bradilko
Link to comment

"Marjanović je odličan momak i čestitam mu na ugovoru koji je potpisao. On nesumnjivo, kao i ostali igrači, ima želju da igra na Olimpijskim igrama u Riju. Međutim, sve je to ostalo samo na rečima, jer je otkazao učešće 12 sati pre prvog treninga. Mnogo puta, ako ne i uvek, 12 izabranih nisu skup 12 najboljih, nego skup 12 koji najbolje igraju zajedno. Reprezentacija koju trenutno vodim jeste najbolja reprezentacija Srbije", rekao je Đorđević.

 

 

vrhunska logika. bobi imao zelju, otkazao, celavi odabrao one koji najbolje igraju zajedno, znaci bobi nije bio ni planiran. razidjite se....

Link to comment

 za srbiju navijamo :)

amerima je otkazalo 10+ igraca, ali ih to ne sprecava da i dalje budu apsolutni favoriti

donekle je slicna situacija sa spanijom i francuskom(u smislu da imaju dovoljno kvalitetnih igraca i mogu istrpeti po neki izostanak ) u odnosu na ostale

 

u odnosu na pre svega te tri, odnosno ove druge dve reprezentacije, srbija nema toliko kvalitetnih igraca. 

jebiga, bjelica je jedan od trojice nasih najvaznijih igraca proteklih nekoliko godina, krstic se povukao. ostao teo sam. bogdanovic i jokic tek dolaze

 

mene je pogodilo, posto se sve nekako namestilo(pogotovo generacijski), nadao sam se da kompletni mozemo daleko, a i olimpijada je olimpijada

Link to comment

Jasno je kao dan da je Minesota zabranila Bjelici da igra, neformalno naravno, prosto su ga ucenili. Njima je dovoljan najmanji povod da spreče igranje igrača u reperezentaciji, kao i sa Bobijem prošle godine. Ljudi štite svoje interese, puca im prluk ne samo za srpsku repku, nego i za svoju, samo zvezde ne mogu tek tako da ucene. Onda, para vrti di burgija neće i to je to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...