Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

a tebi je najbitnije da se malo pokenjas po celavom, kladim se da se sutas u dupe od srece.

 

Ne mogu ja toliko da se savijem da bih sebe sutirao u dupe i ne, nisam srecan zbog toga sto Beli ne ide u Rio. Mozda cu biti srecan ako vam ovaj slucaj s Bjelicom pomogne da ubuduce ne pusite zablude i prazne price o tome ko ima kakav uticaj u trouglu igrac-NBA klub-reprezentacija ali to ionako nije izvesno.

 

Sustina je da su svi koji imaju bar nesto malo soli u glavi odavno kontali da je privodjenje NBA igraca reprezentativnim akcijama komplikovana i pipava stvar u kojoj hiljadu stvari moze poci naopako i da je reprezentacija morala da ima mnogo vise takta kako bi pomogla tim igracima da odu na Olimpijadu, kad vec to svi oni zele, umesto da im se jos dodatno namecu uslovi koje ili ne mogu da ispune ili mnogo rizikuju ako pokusaju da ih ispune. Sutra nam se ista stvar moze desiti s Jokicem ili bilo kojim drugim igracem koji ode preko bare. Mi nemamo tamo igrace koji su institucija za sebe i samostalni su u odlucivanju jer klubovi ne smeju da im pisnu, imamo igrace koji se bore za mesto u svojim timovima i podlozni su ucenjivanjima od strane klubova. Ubuduce svaki nas NBA igrac pojedinacno mora da bude projekat saveza koji ce da se prati i kontrolise sve do dana pocetka takmicenja, ako uopste zelimo da na takmicenja idemo u najjacim sastavima. To je jednostavno tako i ako je vec tako onda onaj ko je slabiji (mi) mora da nauci da se prilagodjava i nalazi najbolja moguca resenja.

Edited by harper
Link to comment

ako ne vratimo bobana vise nismo u krugu favorita za medalju nego jos jedna australija.

 

kakva je situacija s macvanovom povredom? iz djordjevicevog izlaganja bi se dalo naslutiti da su sanse da se on oporavi do olimpijskih igara minimalne.

Edited by fancy claps
Link to comment

Igraće ovih 12 iz kvalifikacija, to se već neko vreme naslućivalo jer niko nije škartiran. Maksimalan domet je 1/4 i tamo ispadanje od Španije, tako da možemo da se opustimo u pogledu košarke na OI.

Link to comment

Ma jebes medalju. Meni zao Bjelice.

Užasan osećaj kada uživaš negde na Bahamima, ispijaš koktele i između dva zarona bacaš pogled na livescore. Ne bih mu bio u koži.

Link to comment

doviđenja i prijatno

 

serem im se na povrede i polupovrede

 

bitno da je menadžer taj koji objavljuje vest, povraća mi se bukvalno

Edited by theanswer
Link to comment

Ako budem imao musko dete..i on bude talentovan i uspesan u nekom timskom sportu..Ucicu ga od malih nogu da se drzi sto dalje od reprezentacije.

Ovolike frustracije ce se samo uvecavati godinama.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Užasan osećaj kada uživaš negde na Bahamima, ispijaš koktele i između dva zarona bacaš pogled na livescore. Ne bih mu bio u koži.

ti ocigledno nikad nisi nagazio na morskog jeza.
Link to comment

Priča mi drug prošle nedelje... ma igrač se pita, kakav klub-da je Marjanović hteo da igra prošle godine to bi i uradio. Zamalo se posvađasmo na krv i nož :) Naravno, podržava Đorđevićevu odluku da ne zove Marjanovića ove godine i racionalizuje sa tim da je on kriv i za prošlu :) Ma kriv je i za 2014... ko ga terao da se ne uklapa u postavku igre koju je Đorđević zamislio(Raško Katić i Štime su očigledno bolji uklapači).

 

Svi zaboravljamo sledeće: niti su Bjelica i Marjanović tip igrača Gasola i Parkera koji mogu da odluče sami, niti u španskom i francuskom savezu sede Đilas i Tomašević :)

Link to comment

Ako budem imao musko dete..i on bude talentovan i uspesan u nekom timskom sportu..Ucicu ga od malih nogu da se drzi sto dalje od reprezentacije.

Ovolike frustracije ce se samo uvecavati godinama.

 

ne nego treba da mu sam budes menadzer

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...