Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ako se trazi komplementaran spoljni igrac za teodosica, ne treba gledati dalje od tepica i bogdanovica. ako se trazi igrac koji je neko mitsko bice i cuva svih pet protivnickih igraca, mozda ako se zove kirilenko a ovo je 2007. godina. u svim drugim slucajevima, tesko da to moze tako da izgleda na terenu kako je giggsy zamislio, iako nam takav igrac svakako treba.

 

elem, i kojota da pitam - sto pavlovic moze a micov ne? 

 

zato sto je micov pizda

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

a ovaj nije? 

 

pa nije, njegova situacija je drugacija i mogu da ga razumem.

Link to comment

mislim da je pavlovic bolji od micova ali bi nam i micov lego ko budali samar. o pizdanstvu ne bih znao a ovo je zrelo za szd.

Link to comment

to i ja kazem. u kls-u bi mogao da da 40 poena kad bi morao.

 

pavlovic je odlican igrac. ko da se na trojci sve preliva pa biramo.

Link to comment

pa nije, njegova situacija je drugacija i mogu da ga razumem.

izbacio ga zeljko 2005. iz tima i smrtno se uvredio i nije hteo da razgovara vise na tu temu uz nemusta opravdanja po medijima. nije njegova situacija nista posebno drugacija, samo su ga svi zaboravili dok se nije vratio u zemlju, pa se sad vise ne vazi.

Link to comment

izbacio ga zeljko 2005. iz tima i smrtno se uvredio i nije hteo da razgovara vise na tu temu uz nemusta opravdanja po medijima. nije njegova situacija nista posebno drugacija, samo su ga svi zaboravili dok se nije vratio u zemlju, pa se sad vise ne vazi.

 

da, tad je ispao pizda ali nije ista situajia. decko je crnogorac, tamo i zivi, jednostavno ne zeli da donosi odluku posto bi se sigruno zamerio nekom.

Link to comment

nismo se razumjeli, ne kazem da su pavlovic i milosavljevic u istoj klasi, nego da se slicno precijenjuju. ne slazem se s tim da pavlovic moze biti glavni igrac u dobrim evroligaskim ekipama, ako si to zelio da kazes.

Pavlović u najboljem slučaju može da ima 20 minuta EL košarke kod Atamana, a kapiram da će otići u neki EC ruski klub.

Link to comment

pavlovic je odlican igrac. ko da se na trojci sve preliva pa biramo.

ti mi non stop odgovaras kao da ja govorim nesto drugacije. moja poenta je da pavlovic ne bio toliko bitan dio reprezentacije da sam zaplacemo za njim jer njegov ucinak ne moze da se nadomjesti.

 

inace, slazem se s kojotom. sto se mene tice nijedan igrac ne mora da igra za reprezentaciju i to ne mora nicim da objasnjava, ali ono sto je micov uradio prosle sezone je jako pizdasto.

Link to comment

 decko je crnogorac, tamo i zivi, jednostavno ne zeli da donosi odluku posto bi se sigruno zamerio nekom.

tesko da je to razlog jer je ionako odbijao crnogorce javno, govoreci da zeli da igra jedino za srbiju. pre ce biti da mu je sevao paja, kao i ostatku nba ekipe, da se jebava sa tim.

 

sto jeste legitimno i sve je to ok. ali sto bi sad bilo ok terati jedne da promene misljenje a druge ko jebe? odjebi sve ili racunaj na sve koji su u proslosti ispadali sise. 

 

da dodam i da nema previse smisla razigravati debitante od 30 godina na takmicenju koje nije kvalifikaciono ni za takmicenje koje jeste kvalifikaciono za nesto, kako god bi nam legli i micov i pavlovic. nek igraju oni koji su bili tu i oni koji treba da uzmu njihovo mesto.

Edited by Joe D
Link to comment

ti mi non stop odgovaras kao da ja govorim nesto drugacije. moja poenta je da pavlovic ne bio toliko bitan dio reprezentacije da sam zaplacemo za njim jer njegov ucinak ne moze da se nadomjesti.

 

inace, slazem se s kojotom. sto se mene tice nijedan igrac ne mora da igra za reprezentaciju i to ne mora nicim da objasnjava, ali ono sto je micov uradio prosle sezone je jako pizdasto.

 

pa niko nije napisao da je nezamenljiv vec da bi nam bas lepo cucnuo. ili makar ja to nisam procitao. ez aj si it, samo je krle apsolutno nezamenljiv dok je teo odma iza (ovo kazem zato sto smo videli da mozemo da igramo bez tea u sloveniji - hendikepirano ali mozemo).

Link to comment

ako se trazi komplementaran spoljni igrac za teodosica, ne treba gledati dalje od tepica i bogdanovica. ako se trazi igrac koji je neko mitsko bice i cuva svih pet protivnickih igraca, mozda ako se zove kirilenko a ovo je 2007. godina. u svim drugim slucajevima, tesko da to moze tako da izgleda na terenu kako je giggsy zamislio, iako nam takav igrac svakako treba.

 

elem, i kojota da pitam - sto pavlovic moze a micov ne? 

 

Uh, bre, al si pravilno protumacio moje reci :D

Ja sam o toj komplementarnosti i govorio i zato i pisao o tom tandemu. Narocito zato sto Dragan odavno nije "Budala" koja od kosarkaskih osobina ima samo to sto gine i sto je dobar covek, vec je imao i ozbiljan ucinak u napadu do povrede.

Naravno da bi Pavlovic tek lego, ali od toga nema nista

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...