Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

 Kad je vec tako neka sedi u Detroitu i cepa svoj posao a mi cemo se nekako snaci i bez njega, do Francuza.

Edited by Musky
Link to comment

Btw, NBA klubovi nemaju sta da imaju/nemaju razumevanja oko evropskog, ako igrac zeli da igra nemaju mehanizam da ga sprece. 

 

Aha. Samo prati kako ce se razvijati slucaj povrede Nemanje Bjelice u sledecih nekoliko dana i nadaj se najboljem, kao sto se i ja nadam.

Link to comment

tako i duda nije hteo da vodi celavog (tada nije bio) u argentinu, bio mu je bolji neki drazen. i sada ovaj razradjuje istu scenu ali u drugoj ulozi.

Link to comment

Aha. Samo prati kako ce se razvijati slucaj povrede Nemanje Bjelice u sledecih nekoliko dana i nadaj se najboljem, kao sto se i ja nadam.

sad ste ga namračili načisto...

u najmanju ruku...pevamo i plešemo ako prođemo australce  :cry: .

Link to comment

sad bez zezanja, ovo saopstenje djordjevica je sramno i pokazuje kakav je ego idiot i attention screamer na delu. sreca je sto ovaj tim ima ogroman individualni kvalitet i donekle moze da denfuje ovu ogromnu promaju u celavoj glavi. da je na bobijevom mestu neko sa jezicinom, ovo bi se tek pusilo. bobi je oduvek imao kara banana tretman kod njega i nema razloga da mu veruje. jebo ga kult reprezentacije, ovo je kult celavog egomanijaka.

pola veka si sprcao u tu holesterolsku guzicu, a jos nisi naucio da razlikujes kvalitetnu drogu od smeca koje izaziva halucinacije. tvoj diler je srecan covek.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Krajnje je zaista vreme da se stavi tačka na slučaj Bobi onako kako je Bobi stavio tačku na svoju blistavu reprezentativnu karijeru

 

+1, svako ko se ne pozove u repsentaciju i umesto sebe pozove raska katica zasluzuje tacku.

 

u stvari, mislim da bobi ima ubedljivo najvecu guzicu pa mozda da ipak razmotrimo da ide

Link to comment

tako i duda nije hteo da vodi celavog (tada nije bio) u argentinu, bio mu je bolji neki drazen. i sada ovaj razradjuje istu scenu ali u drugoj ulozi.

ja rek'o onomad "Drazen ga nije volio" a Duda ga odradio, za Drazena... Bechka skola

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...