Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

 

 

[quote name="harper" post="3593287" timestamp="1468683044"

 

Steta, ali to smo mi, majstori da sebi napravimo stetu.

 

Gosn Misko..imam rodjaka, skoro dva metra ima. Trci, sutira..dobar je. Razume pikove i popove i rolove.

Moze da mu se sredi neka Rumunija ili druga poljska liga ? Bicu vam duznik.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

 

Gosn Misko..imam rodjaka, skoro dva metra ima. Trci, sutira..dobar je. Razume pikove i popove i rolove.

Moze da mu se sredi neka Rumunija ili druga poljska liga ? Bicu vam duznik.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

 

Ako je ovo trebalo da bude vic mogao bi malo da poradis na humoru. Izraubovana fora sa zamenom identiteta, neuverljiva ironija, pateticna poenta. Sve u svemu, slabasan pokusaj.

 

Than again, bar ova poslednja recenica koja pocinje sa "sent from" ima nekakav smisleni sadrzaj.

Link to comment

Bobi bi, ako je pametan, posle ovoga trebalo da stavi tacku na reprezentativnu karijeru i da se posveti karijeri u NBA. Ne postoji scenario u kojem ce bilo kakvo njegovo ucesce u reprezentaciji posle ovoga napraviti bilo kome bilo kakvu korist, najmanje njemu. Ne vidim kako bi sledece godine na EP mogao normalno da saradjuje sa ekipom koju je Djordjevic isturio kao kljucni razlog zasto nije mogao da ode na Olimpijadu. Na stranu to sto NBA klubovi mozda imaju razumevanja za olimpijade ali ne bas i za evropska prvenstva, tako da ce tu opet biti natezanja, ucenjivanja i komplikacija. Ekipa igra dobro i bez njega, neku preveliku razliku tesko da bi uspeo da napravi, nece nas mnogo kostati to sto je iznogiran jer se ocigledno "ne uklapa u atmosferu".

 

Steta, ali to smo mi, majstori da sebi napravimo stetu.

 

Preterujes i previse mracno posmatras sve. Nije ovo niti prvo niti poslednje neucesce nekog kosarkasa na velikom takmicenju, Spanci nisu okupili najjaci tim godinama, a kad jesu izduvali su, Francuzima vecito neko fali, Litvancima isto, zasto bismo mi bili drugaciji. Razlika u ovom slucaju, u odnosu na neke ranije, je u tome sto je napralvjena drama oko svega i sto se u celu pricu upleo Misko, dok su nam ranije neki drugi otkazivali jer se zene, polazu voznju ili su prezauzeti splavarenjem.

 

Ovde ljudi imaju stav ko da je Pedja Stojakovic u pitanju, glavom i bradom. Nije, prezivecemo bez njega, ko sto cemo sledece godine preziveti bez nekog drugog jer mu je potreban odmor/oporavak i slicno. Ja sam ubedjen da cemo dogodine gledati Bobana u reprezentaciji, tj. da ce ga Sale zvati, sto ovaj moze da odbije u kom slucaju ga pozdravio Milovan Rakovic. Mada ne vidim zasto bi to radio. A bice nam svakako od koristi.

 

Btw, NBA klubovi nemaju sta da imaju/nemaju razumevanja oko evropskog, ako igrac zeli da igra nemaju mehanizam da ga sprece. 

Link to comment

Bobi bi, ako je pametan, posle ovoga trebalo da stavi tacku na reprezentativnu karijeru i da se posveti karijeri u NBA. Ne postoji scenario u kojem ce bilo kakvo njegovo ucesce u reprezentaciji posle ovoga napraviti bilo kome bilo kakvu korist, najmanje njemu. Ne vidim kako bi sledece godine na EP mogao normalno da saradjuje sa ekipom koju je Djordjevic isturio kao kljucni razlog zasto nije mogao da ode na Olimpijadu. Na stranu to sto NBA klubovi mozda imaju razumevanja za olimpijade ali ne bas i za evropska prvenstva, tako da ce tu opet biti natezanja, ucenjivanja i komplikacija. Ekipa igra dobro i bez njega, neku preveliku razliku tesko da bi uspeo da napravi, nece nas mnogo kostati to sto je iznogiran jer se ocigledno "ne uklapa u atmosferu".

 

Steta, ali to smo mi, majstori da sebi napravimo stetu.

sasvim sigurno ce ostvariti zavidnu nba karijeru ako stavi tacku na reprezentativnu.

u durenju je jamacno kljuc uspeha.

Link to comment

Ako je ovo trebalo da bude vic mogao bi malo da poradis na humoru. Izraubovana fora sa zamenom identiteta, neuverljiva ironija, pateticna poenta. Sve u svemu, slabasan pokusaj.

 

Than again, bar ova poslednja recenica koja pocinje sa "sent from" ima nekakav smisleni sadrzaj.

 

Then*

Link to comment

sasvim sigurno ce ostvariti zavidnu nba karijeru ako stavi tacku na reprezentativnu.

u durenju je jamacno kljuc uspeha.

 

Ne radi se o durenju vec o tome da su, ako je verovati Djordjevicu, reprezentativci, dakle potencijalni Bobijevi saigraci na sledecem EP, bili protiv toga da se Bobi prikljuci ekipi. Da sam ja na njegovom mestu to bi mi bio dovoljan signal da ubuduce uopste ne razmisljam o tome da im se prikljucim. Sto se njegove NBA karijere tice, ona ce svakako ici lakse i jednostavnije ako se Bobi preko leta bude odmarao i spremao za sledecu sezonu umesto da gubi vreme na pripremama s timom koji ga u sustini ne zeli.

Link to comment

jeste, bobi se polomio da igra, ali ga ne zele :(

 

missim, cemu ta briga za buducnost i karijeru lika koji je upravo stavio 20 miliona evra u gornji levi dzep od kosulje? ako odluci u nekom momentu da zaista zeli da igra i to javi na vreme, ne verujem da ce svi onako zajedno istrajavati u uzdizanju stimeta u nebo.

Link to comment

Bobi bi, ako je pametan, posle ovoga trebalo da stavi tacku na reprezentativnu karijeru i da se posveti karijeri u NBA. Ne postoji scenario u kojem ce bilo kakvo njegovo ucesce u reprezentaciji posle ovoga napraviti bilo kome bilo kakvu korist, najmanje njemu. Ne vidim kako bi sledece godine na EP mogao normalno da saradjuje sa ekipom koju je Djordjevic isturio kao kljucni razlog zasto nije mogao da ode na Olimpijadu. Na stranu to sto NBA klubovi mozda imaju razumevanja za olimpijade ali ne bas i za evropska prvenstva, tako da ce tu opet biti natezanja, ucenjivanja i komplikacija. Ekipa igra dobro i bez njega, neku preveliku razliku tesko da bi uspeo da napravi, nece nas mnogo kostati to sto je iznogiran jer se ocigledno "ne uklapa u atmosferu".

 

Steta, ali to smo mi, majstori da sebi napravimo stetu.

"da saradjuje sa ekipom" sledece godine : ))

ceo post je nesto najgluplje napisano na kosarci u skorije vreme

Link to comment

jel moze boban da igra za druge reprezentacije? uzme bosansko ili crnogorsko drzavljanstvo i kaze, duvajte cetnici!

 

ili da saceka da celavi podnese ostavku nakon olimpijade.

Link to comment

Krajnje je zaista vreme da se stavi tačka na slučaj Bobi onako kako je Bobi stavio tačku na svoju blistavu reprezentativnu karijeru

Link to comment

jeste, bobi se polomio da igra, ali ga ne zele :(

 

missim, cemu ta briga za buducnost i karijeru lika koji je upravo stavio 20 miliona evra u gornji levi dzep od kosulje? ako odluci u nekom momentu da zaista zeli da igra i to javi na vreme, ne verujem da ce svi onako zajedno istrajavati u uzdizanju stimeta u nebo.

 

Niko ne brine za njegovu karijeru, to je njegova stvar, poenta je da nema razloga da se vise prijavljuje za reprezentaciju. Niti to njemu treba niti drugi reprezentativci ocigledno imaju ideju da bi mogao da im pomogne. Kad je vec tako neka sedi u Denveru i cepa svoj posao a mi cemo se nekako snaci i bez njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...