Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Nek on samo nastavi da biva takav srećković i dalje, meni neće smetati što igramo ovu groznu negledljivu košarku u kojoj ne možemo da sastavimo ni bednih trijes' asistencija po utakmici. 

Link to comment

Ocekivano da se ne odradi pametno.

Ako su igraci stvarno imali nekog upliva u odluci da im satro "smeta za duh ekipe itd." onda i ne zasluzuju da osvoje bilo sta.

Yebo ih fin decko i uvek na pripremama Stimac. Braduljica ne moze od parketa da se odlepi ima Jokic da dise na skrge.

Link to comment

Drago mi je da se ovo (valjda) napokon zavrsilo

Mada imam nekakav gadan predosecaj da ce nas sad zafesiti kakva povreda jokica/raduljice, koja bu im mogla ugroziti nastup i da krecemo u novi krug.

Sad kad sam ovo napisao, nesto razmisljam, ako je misko agent stimcu i ako je zaista zeleo da bobi igra, mogao je to "elegantno" omoguciti stimetovom "povredom", a njemu za uzvrat obezbefiti bolji ugovor za sledecu sezonu :-)

Link to comment

Misko jeste namazan, ali nije madjionicar, na koju foru da obezbedi bolji ugovor Stimcu od ovoga sto vec ima?

 

:D

 

Salu na stranu, Stime ne bi na to nikada pristao.

Edited by goofs
Link to comment

stime je karakter za razliku od nekih..

sprdate se sa stimetom jer su vam nenormalno porasli apetiti.

neko je "dobrica miskova" a neko je stime

Link to comment

nisam se ja bradilko sprdao sa stimetom, nego sa cinjenicom da je postalo maltene normalno stanje stvari ako menazder izmisli povredu igraca i generalno da menadzeri odredjuju ko (ne)ce biti deo reprezentacije

takvo stanje je pre svega zalosno, ali posto nisam u mogucnosti da nesto tu promenim, ostaje mi da se sprdam

 

ako ti je poenta da je stime preterano razvlacen u celoj ovoj sagi sa marjanovicem, slazem se sa tobom

mada meni se cini da je ti imas (i) neku drugu poentu, ali takvoj prici je vise mesto juznije

mogli bi otvoriti i temu "moralne karakteristike (nasih) sportista", samo mi se cini da bi se ponavljali po ko zna koji put i podelili po manje vise utvrdjenim linijama razdvajanja

Link to comment

Gledaćete deco Bobija samo u NBA ako je pametan :) Prvo ga 2014. na pravdi boga nije vodio na SP, već je prednost dao i Štimcu i Rašku Katiću...ej bre Rašku Katiću :) Pa 2015. mu namestiše igru oko povrede... njegova krivica tačno nula, i sad ovo sa izjavama i objavama na 5 strana. Smatram da ničiji ego ne sme biti ispred uspeha tima. Na kraju zameram Đorđeviću samo jedno... ako je već u razgovoru sa Marjanovićem zaključio da ovaj ne može da se odazove pozivu za kvalifikacije, trebao je reći samo njemu da ne računa na njega za OI i da se završi na tome. Neka zajednička izjava dostojna odraslih ljudi u tri reda i tačka. Nego ovako se i Sale i Bobi i Štimac razvlače po novinama i forumima bez ikakve potrebe pred najbitnije takmičenje od 2004. godine.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Tada je Katić bio čovek za atmosferu a Štimac njegov šegrt... baš kao što je Katić prethodno učio zanat od Gagića. Za reprezentaciju će veliki problem biti to što na vidiku nema nikog koga bi Štimac mogao da obuči kada reši da preda baklju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...