Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

zgazićemo Kengure ... :thumbup:

 

Unutar reprezentacije ...

Saletova će se, posle svega ovoga, prihvatati sa još jednom dimenzijom ozbiljnosti i odgovornosti.

Znaju da će biti gusto...sad znaju i ko to treba da odradi.

 

bude i nekog benefita na spirit tima od ove šopske salate od situacije...

sem ako ,,Lizale ga krave" ko bez duše, ne došilji pače.

Edited by Musky
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

zgazićemo Kengure ... :thumbup:

 

Unutar reprezentacije ...

Saletova će se, posle svega ovoga, prihvatati sa još jednom dimenzijom ozbiljnosti i odgovornosti.

Znaju da će biti gusto...sad znaju i ko to treba da odradi.

 

bude i nekog benefita na spirit tima od ove šopske salate od situacije...

sem ako ,,Lizale ga krave" ko bez duše, ne došilji pače.

 

Vala mogao bih da se složim. Ne sudim o motivu selektora, ali ubuduće će otkazi, ako ništa, morati da prođu tretman toplog zeca. Barem dok je Đorđević selektor. Kad se setim kako su se Divac i Peđa odazivali kako im se digne...

 

Mislim, grehota da 1 Bobi (najveći gotivac međ košarkašima) posluži svrsi, posebno kroz silno medijsko tranžiranje, al neka ga. 

 

Na kraju krajeva, setimo se Krleta i njegovog mizernog otkaza, a posle je bio najlojalni reprezentativac kog mogu da se setim.

Link to comment

Kakva oda radosti... koja će se za mesec dana pretvoriti u "Zbog OI sam pomerio godišnji... crkni u najgorim mukama, ćelavi grobarski ekskrementu!"

Link to comment

al do tada ...

 ... podrška !!!  :thumbsup:

 

Saletu i ekipi ...i svima nama,

bude više nego dovoljno da nam treća pobeda bude protiv francuske...

bez gledanja na kombinacije i preko ograde kod španjolaca.

Link to comment

Honorable mention za to da smo Miškiliju šuknuli i igrača Veličkovića za one koji su preokupirani igračem Marjanovićem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

odbio je ranije da mu igraci koji preskacu kvalifikacije igraju olimpijske igre, sa osvrtom na bobanovu situaciju, koja je poznata vec par meseci iz izjava njegovog menadzera. sve to bilo uredno u vestima. dakle, ne moramo da nagadjamo sta bi bilo da se uredno i na vreme javio da nece - selektor je uspostavio taj princip, i bila bi ista situacija. samo verovatno bez ovih saopstenja i nepotrebnih gluposti.

 

Pa i Bjelica je preskočio kvalifikacije, nije to princip, princip je da kad odbiješ da se pojaviš na pripremama, gde si rekao da ćeš da se pojaviš, ne treba da očekuješ naknadni poziv za OI. Iako, to već znaš, glupo je da se sad nudi da igra. Još gluplje je kad to radi njegov menadžer. Ne možemo da znamo da li bi selektorov odnos prema Bobju, kao i odnos ostalih saigrača, bio dragačiji da se Bobi (najverovatnije pod uticajem menadžera) nije igrao ovih hoću-neću igara.

Link to comment

na stranu sve ovo oko bobija, ne znam ni sam sta bih uradio u toj situaciji, ali mi uzasno ide na kurac ta mantra o stimcu kao maskoti i srcu ekipe

Link to comment

Pa i Bjelica je preskočio kvalifikacije, nije to princip

To su bile Djordjeviceve reci nakon prvog objavljivanja spiska. Bjelica je, naravno, potpuno druga prica.

Link to comment

na stranu sve ovo oko bobija, ne znam ni sam sta bih uradio u toj situaciji, ali mi uzasno ide na kurac ta mantra o stimcu kao maskoti i srcu ekipe

 

Videcemo kakve ce biti reakcije ljudi kad Stimac zaista zaigra. Upravo smo ispali iz liste glavnih konkurenata za medalju.

Link to comment

jest, a sa drvobradim koji je deo prosle sezone proveo u razvojnoj ligi, i kog je jokic svaki put rastavio na delove, bili smo glavni konkurent za tozla :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...