Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pavlovic, srecom, nece igrati.

Micov, daleko mu lepa kuca, mada mu mozda Sale progleda podjebavanje Dude...

 

tako da, trojka je u zescem deficitu... bilo bi extra kada bi Luce bio sposoban

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

najvecu rupu imamo na mestu selektorskog dvojca, za pozicije na terenu uopste nije toliki problem. nemamo neke zvezde, ali po dva dobra igraca ne bi trebalo da budu upitna.

Link to comment

Kad smo kod vlaznih snova, mnogo mi je zao sto ni ove godine necemo videti Tea i Gagija zajedno na terenu. A tek, recimo, spoljna linija - Teo, Bogdan, Gagi :wacko:

Dragan bi tu pokrivao sve ko hobotnica, a Teo bi mogo da se steka i da dominira u napadu

Link to comment

Kad smo kod vlaznih snova, mnogo mi je zao sto ni ove godine necemo videti Tea i Gagija zajedno na terenu. A tek, recimo, spoljna linija - Teo, Bogdan, Gagi :wacko:

Dragan bi tu pokrivao sve ko hobotnica, a Teo bi mogo da se steka i da dominira u napadu

 

Preterujete s Gagijem. On je odlican igrac i super momak ali nije bas da je tolika klasa da ce nam medalja izmaci jer on nece moci da igra.

Link to comment

Nece samo zbog njega, kao sto nije ni prosle godine, ali dvojicu takvih nemamo.

Narocito sto je takav profil igraca da se tacno uklapa da igra pored Tea

Link to comment

Ja se zaista plašim da Đorđeviću može da sine neka takva ideja, da vodi Simonovića. 

 

Možda Dangubić kao 12.igrač?

 

 

 

Kako igra Paunić?

Link to comment

Dragan bi tu pokrivao sve ko hobotnica, a Teo bi mogo da se steka i da dominira u napadu

volim ovako svedena gledanja na kosarku 

Link to comment

Ja se zaista plašim da Đorđeviću može da sine neka takva ideja, da vodi Simonovića. 

 

Možda Dangubić kao 12.igrač?

 

 

 

Kako igra Paunić?

Prangija trojke ko lud u nekom losijem spanskom klubu... Moguce da bude pozvan.

Link to comment

Preterujete s Gagijem. On je odlican igrac i super momak ali nije bas da je tolika klasa da ce nam medalja izmaci jer on nece moci da igra.

ne da pretjeruju, nego debelo pretjeruju, slicno kao s pavlovicem. jedan je 3&d igrac i kao takav super za petog igraca petorke, samim tim i najmanje vaznog dijela iste, nista vise od toga. drugi je fizicki dominantan igrac i kao takav mu se prednosti drasticno smanjuju s povecanjem ranga takmicenja.

Link to comment

pavlovic bi bio veliko pojacanje, samo sto od toga nema nista tako da je besmisleno o tome i raspravljati.

Link to comment

ne da pretjeruju, nego debelo pretjeruju, slicno kao s pavlovicem. jedan je 3&d igrac i kao takav super za petog igraca petorke, samim tim i najmanje vaznog dijela iste, nista vise od toga. drugi je fizicki dominantan igrac i kao takav mu se prednosti drasticno smanjuju s povecanjem ranga takmicenja.

 

Pavlovic je odlican igrac i rado bih ga video u reprezentaciji. On koristi Partizan da udje u takmicarski ritam posle duge pauze i jos duzeg igranja na kasicicu, sledece godine ce u nekom ozbiljnom evroligaskom klubu praviti rusvaj. Meni je Gagi skroz OK lik ali mislim da nije ni u istoj klasi kao Pavlovic.

Link to comment

ako se trazi komplementaran spoljni igrac za teodosica, ne treba gledati dalje od tepica i bogdanovica. ako se trazi igrac koji je neko mitsko bice i cuva svih pet protivnickih igraca, mozda ako se zove kirilenko a ovo je 2007. godina. u svim drugim slucajevima, tesko da to moze tako da izgleda na terenu kako je giggsy zamislio, iako nam takav igrac svakako treba.

 

elem, i kojota da pitam - sto pavlovic moze a micov ne? 

Edited by Joe D
Link to comment

ne da pretjeruju, nego debelo pretjeruju, slicno kao s pavlovicem. jedan je 3&d igrac i kao takav super za petog igraca petorke, samim tim i najmanje vaznog dijela iste, nista vise od toga. drugi je fizicki dominantan igrac i kao takav mu se prednosti drasticno smanjuju s povecanjem ranga takmicenja.

 

pa igrao je pavlovic sasvim solidno el.

Link to comment

Pavlovic je odlican igrac i rado bih ga video u reprezentaciji. On koristi Partizan da udje u takmicarski ritam posle duge pauze i jos duzeg igranja na kasicicu, sledece godine ce u nekom ozbiljnom evroligaskom klubu praviti rusvaj. Meni je Gagi skroz OK lik ali mislim da nije ni u istoj klasi kao Pavlovic.

nismo se razumjeli, ne kazem da su pavlovic i milosavljevic u istoj klasi, nego da se slicno precijenjuju. ne slazem se s tim da pavlovic moze biti glavni igrac u dobrim evroligaskim ekipama, ako si to zelio da kazes.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...