Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

cek sad, kako se u tu brzu koncepciju uklapa bobi?

(da se razumemo, ja bih voleo da ga povede)

 

Ne uklapa se, mada od Raduljice nije nimalo sporiji, ali to i nije razlog zasto je on trebalo da ide. Ima nekoliko drugih razloga.

Edited by harper
Link to comment

cek sad, kako se u tu brzu koncepciju uklapa bobi?

(da se razumemo, ja bih voleo da ga povede)

+milion

pravo pitanje

i ja volim bobija i ja sam da ga salo povede u rio

Link to comment

Lozi vas Bradilko, dobra je Australija ali naravno da nismo autsajderi protiv njih.

 

Je l' se seca neko ko je, uz Sasu Pavlovica, poslednji precrtan pred EP2005? U glavi mi je Drobnjak, ali nisam siguran.

Bojan Popovic
Link to comment

+milion

pravo pitanje

i ja volim bobija i ja sam da ga salo povede u rio

Bjelica i 3 brza u odbrani, Bobi ceka kod protivnickog bacanja (ili ako mu nije dan ispod samog kosa).

Link to comment

cek sad, kako se u tu brzu koncepciju uklapa bobi?

(da se razumemo, ja bih voleo da ga povede)

bobi nije vise tema, ali zvezda u drugoj sezoni sa bobijem tesko da je igrala sporu kosarku. tako da je sve to veoma uklopivo. uostalom, raduljica je teza mrcina, pa ne vidim da smeta koncepciji.

Link to comment

cek sad, kako se u tu brzu koncepciju uklapa bobi?

(da se razumemo, ja bih voleo da ga povede)

 

Ne uklapa se, ali moze da sluzi da jbe majke svima koji se odluce da uspore igru protiv nas, jer je u tom slucaju dominantan na obe strane terena.

Link to comment

Dovoljno je baciti pogled na arhivu i pdf Eurobasket 2011, tamo je konstantno isticano da Bobi ne sme da uđe u igru jer je prebrz za Teodosića koji ne može da ga isprati.

Link to comment

bobi nije vise tema, ali zvezda u drugoj sezoni sa bobijem tesko da je igrala sporu kosarku. tako da je sve to veoma uklopivo. uostalom, raduljica je teza mrcina, pa ne vidim da smeta koncepciji.

 

Sta tek reci za brzonogog Stimca koji ce, zapravo, ici umesto Bobija? On ne samo da je spor fizicki nego dve sekunde nakon poslednjeg gledaoca u hali skonta sta se desava na terenu.

Link to comment

Koliko čovek izvređa Štimca na ovom topiku bez ikakvog razloga. Toliko ni mene nije vređao. Kao da je Štimac kriv što Bobi ne ide na OI. Posere se u svakom postu po njemu bez ikakvog razloga.

Link to comment

:isuse: Sjasi vise, covece. Jesi li ti ikada gledao Stimca??

 

Jok ti si gledao

 

I dalje nije zaslužio da ga neko vređa konstantno samo zato što Bobi nije u timu

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...