Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

a naravno da će i sebi da olakša uticajem koji ima na finalno formiranje tima, 

ako se odlučujući deo borbe bude dešavao pod košem, namesto njegovih solo akcija ili šuta spolja.

Cenim da će, kad dođe stani-pani trenutak, mnogo toga zavisiti od njegovih akcija i šuteva spolja. Francuska pod košem nema nijednog izrazitog "skorera", uz to su priličan liability jer im bacanja nisu jača strana.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

nemam pojma da li je parker imao nekog uticaja sto nije pozvan, al' ono sto sam ja gledao furnijea je otprilike jedna malo ludja verzija branka milisavljevica - moze i da zaredja 6-7 trojki, ali isto tako i da promasi 10 i da dalje nastavi da sutira/masi. imho - i nije im neki gubitak obzirom da su tu jos i de kolo i ertel... za pocetak.

Link to comment

Evo sad i zalizani poceo da jase

 

 

Nek se nose u krc svi i nek rasprave to iza zatvorenih vrata, ovo prepucavanje nikakvog dobra nece doneti.

 

Misko poveo rat protiv selektora, posle ovoga ni Bobi ne bi poveo Bobija u Rio a kamoli Djordjevic. Kreten.

Link to comment

Misko poveo rat protiv selektora, posle ovoga ni Bobi ne bi poveo Bobija u Rio a kamoli Djordjevic. Kreten.

Misko se izgleda pomirio sa tim da Bobi nece videti dres Srbije ove godine..pa koristi priliku da cipelari Saleta. Ako Sale uspe u Brazilu-super..ako ne uspe-jos vise super za Miska.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Izjava od nedelje:

To nisam video. Govorio sam o onoj prvoj konferenciji na kojoj je prebrojavao ljude bez ugovora koji su došli. U najgorem slučaju je bilo ružno da tera igrače da se opredeljuju (posebno ako se uzme u obzir da je kao francuska sobarica ignorisao činjenicu da gro njih ne bi bili tu da su na Bobanovom mestu).

 

Meni su zapravo Bobanove izjave jedine odmerene u ovom slučaju. Nadam se da će se na ovome zaustaviti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

U najgorem slučaju je bilo ružno da tera igrače da se opredeljuju (posebno ako se uzme u obzir da je kao francuska sobarica ignorisao činjenicu da gro njih ne bi bili tu da su na Bobanovom mestu).

 

ta nelagodna scena je pokazala da je sve ovo selektor doživeo baš lično...

,,evo ni mi nemamo ugovore..." 

 

...ali ne ponovilo se.

Link to comment

Nemam pojma, ja to malo kontempliram čisto da ljudi ne polete u nebo sa očekivanjima kao što je običaj (znam npr da freakns ništa ispod srebra ne očekuje).

na stranu freakova ocekivanja, nasa reprezentacija je evidentno medju legitimnim kandidatima za medalju, i to je nesto sto igraci i selektor imaju argumenata da postave sebi kao cilj. igrali smo izuzetnu kosarku poslednje dve godine, sad sa jokicem i sa formom sa kojom najbolji igraci ulaze u takmicenje, ne mozemo vise da budemo u poziciji autsajdera protiv blio koga ko nije USA

Link to comment

Nemam pojma, ja to malo kontempliram čisto da ljudi ne polete u nebo sa očekivanjima kao što je običaj (znam npr da freakns ništa ispod srebra ne očekuje).

kao po obicaju, lupetas, ali nema veze, samo nastavi

 

ne mislim da je neuspeh bilo sta! kazem samo da imamo sanse, velike sanse, za medalju. sada, ako zaseremo u jednoj tekmi, sta da se radi  :) niko sem amera ne moze stalno da racuna na medalje, pa tako ni mi.

 
Link to comment

na stranu freakova ocekivanja, nasa reprezentacija je evidentno medju legitimnim kandidatima za medalju, i to je nesto sto igraci i selektor imaju argumenata da postave sebi kao cilj. igrali smo izuzetnu kosarku poslednje dve godine, sad sa jokicem i sa formom sa kojom najbolji igraci ulaze u takmicenje, ne mozemo vise da budemo u poziciji autsajdera protiv blio koga ko nije USA

ovo naravno nije tacno.mi smo autsajderi i protiv australaca a protiv francuza tek.

i da bobi igra bili bi autsajderi.

iako salo nije bitan ,odavno nije bio neki selektor pod ovakvim pritiskom javnosti.i ne samo javnosti vec i hordi dusebriznika jednog zalizanog.a i navijaca.

maminjo i srpski pandan zalizani

Edited by bradilko
Link to comment

Koga umesto Đorđevića?

Moku Slavnića, razume se :D

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Edited by arheolog1981
Link to comment

ovo naravno nije tacno.mi smo autsajderi i protiv australaca a protiv francuza tek.

i da bobi igra bili bi autsajderi.

iako salo nije bitan ,odavno nije bio neki selektor pod ovakvim pritiskom javnosti.i ne samo javnosti vec i hordi dusebriznika jednog zalizanog.a i navijaca.

maminjo i srpski pandan zalizani

Australiju peglamo lagano, s Francuzima tvrdo za drugo mesto ali dobijamo. Ove godine smo jači za Jokića u odnosu na prošlu... sve ovo važi ako se Bjelica i Mačvan oporave do Ria.

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Lozi vas Bradilko, dobra je Australija ali naravno da nismo autsajderi protiv njih.

 

Je l' se seca neko ko je, uz Sasu Pavlovica, poslednji precrtan pred EP2005? U glavi mi je Drobnjak, ali nisam siguran.

Link to comment

na stranu freakova ocekivanja, nasa reprezentacija je evidentno medju legitimnim kandidatima za medalju, i to je nesto sto igraci i selektor imaju argumenata da postave sebi kao cilj. igrali smo izuzetnu kosarku poslednje dve godine, sad sa jokicem i sa formom sa kojom najbolji igraci ulaze u takmicenje, ne mozemo vise da budemo u poziciji autsajdera protiv blio koga ko nije USA

 

U cetvrtfinale bi s ovom ekipom verovatno otisao i random navijac na klupi umesto trenera, ta cetvrtfinalna i potencijalna sledeca ce odrediti koliko smo uradili i da li smo postigli uspeh. Ova ekipa + Bjelica ima strahovitu brzinu na vrlo mnogo centimetara i izuzetnu inteligenciju koja omogucava veoma brz i pravovremen protok lopte. Bilo je zabavno gledati pokusaj Portorika da postavi zonu protiv nas, trajalo je to u finalu dva puta po jedan napad i oba puta smo lako poentirali posle nekih 5-6 sekundi napada. Ekipe sa mnogo NBA igraca ce protiv nas igrati brzo sto je kosarka koja nama najvise odgovara i u kojoj cemo uvek imati vise opcija (osim protiv Amera), nije ni cudo da su nas u poslednjih par godina u bitnoj utakmici pobedili jedino Litvanci koji su nas totalno usporili i uvukli u utakmicu na mali broj poena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...