Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

harper,

 

Koji francuskih igrača? Noah je npr bio 4. na listi najboljih igrača sezone pre dve godine (to, spreman sam se kladiti, Jokić neće dostići), Batum jedan od top all round krila već 5 godina, Gober dve godine za redom par glasova short od all defensive tima lige. Ne bih se kladio baš :)

 

Rekoh, svih osim Parkera. Ne kazem da hoce samo kazem da bih se kladio na to.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

nažalost, Jokiću koji blista u dvadeset prvoj godini nakon odlične ruki sezone i sve lakoće igranja u kvalifikacijama,

ne možemo selektovanim timom obezbediti komotnu poziciju da pokaže svoj talenat,

već mu pre početka stavljamo teret ...ako zaglaviš sa ličnim greškama...idemo na špance.

 

nemamo krštenu alternativu...a već prošli kroz tu priču u onoj mukici od tekme sa Litvanijom.

Link to comment

:(

jebemti pare, skroz nas unistise :(

 

 

ako se brzo reaguje, još ima vremena da nam Miško sredi nekog selektora pre Olimpijade i izgladi sukob sa Bobijem Džabarom Marjanovićem, koji je zabo ugovor od 21 milion dolara. što mnoge očigledno žulja.  :cry:

 

Ako mislite da te pare ne cine razliku u odnosima, razmislite ponovo. Po firmama ljudi podmecu jedni drugima noge zbog plate vece za nekoliko hiljada dinara, naravno da neke sujete mogu proraditi zbog necijih 20 miliona dolara ako ti primas par stotina hiljada. Ne kazem da je to razlog zasto Bobiju nije progledano kroz prste ali vrlo lako moze biti razlog da niko od igraca nije hteo da se zauzme za njega. Uostalom, Djordjevic je sam izjavio na jednoj od konferencija za stampu da "neki igraci" nisu za to da mu se popusta, nije to nikakvo nagadjanje.

 

Uzgred, Bobi za Stimca i jeste Dzabar licno.

Link to comment

Jbt, kad pogledaš, Francuskoj ne igra igrač koji ubacuje 15-20 poena u proseku u NBA, a koji im je neki sedmi ili osmi igrač, dok mi, uz najbolju volju, imamo celog jednog protagonistu u NBA. Čisto da se priče o individualnom kvalitetu stave u određenu perspektivu.

jel neko zapravo sporio da francuzi imaju veci individualni kvalitet?

Link to comment

Evo sad i zalizani poceo da jase

 



Nek se nose u krc svi i nek rasprave to iza zatvorenih vrata, ovo prepucavanje nikakvog dobra nece doneti.
Link to comment

Jbt, kad pogledaš, Francuskoj ne igra igrač koji ubacuje 15-20 poena u proseku u NBA, a koji im je neki sedmi ili osmi igrač, dok mi, uz najbolju volju, imamo celog jednog protagonistu u NBA. Čisto da se priče o individualnom kvalitetu stave u određenu perspektivu.

 

Pa de bas 7-8 u ovom sastavu? Zasigurno je iza Parkera, Dijaoa, Batuma i Gobera, a rekao bih tu negde sa De Koloom, ispred Ertela npr. Malo se ipak kocka Kole njegovim nepozivanjem, nece ta bekovska linija svaku tekmu sipati ocekivano. Npr protiv nas ;)

Link to comment

Evo sad i zalizani poceo da jase

 

 

Nek se nose u krc svi i nek rasprave to iza zatvorenih vrata, ovo prepucavanje nikakvog dobra nece doneti.

 

Sad? On to radi sve vreme.

 

I sta ima selektor jedne reprezentacije da vodi razgovore sa menadzerom oko sastavljanja ekipe?

Link to comment

jel neko zapravo sporio da francuzi imaju veci individualni kvalitet?

 

Nemam pojma, ja to malo kontempliram čisto da ljudi ne polete u nebo sa očekivanjima kao što je običaj (znam npr da freakns ništa ispod srebra ne očekuje).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...