Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ja kako sam skontao Furnije neće igrati a ima identičnu situaciju kao Bobi. Ili možda Furnije nema mesta u reprezentaciji jer nije dovoljno kvalitetan.

 

Mozes da siljis patku onde gde imas opcija, ne mozes onde gde nemas. Furnije nije toliko neophodan Francuzima, Gober jeste. Ni kod nas ne verujem da bi se mnogo ljudi bunilo da je Simonovic zakasnio na pripreme i dobio pedalu, kao sto se niko nije bunio kad je Micov napustio svlacionicu i bio oteran iz reprezentacije. Ta prica o principima je sumanuta, ne postoje dva igraca koji su u istoj situaciji kad pocnu pripreme i za svakog pojedinacno se mora traziti dobro resenje kroz direktnu komunikaciju.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Francuska nikad ne vodi najbolje igrače, dok im recimo Floran Pjetrus od stotinu ljeta igra uvek. Igrao bi im i pre Gobera sigurno. Da li je neko drugarstvo, klanovi ili šta, tek i kod njih su neke čudne stvari u igri. Mahinmi recimo nikd nije igrao, Mikael Pjetrus ranije takođe itd. Recimo, prošle godine im je Ajinca trebao protiv Gasola, pošto je Lovernj izgledao bukvalno kao pionir pored Paua, al jebi ga.

Link to comment

Nije mu neophodan Ajinca pored Goberta. Za ekipe za koje je Gobert dovoljan Ajinca mu ne treba, a protiv ovih za koje nije, Alexis ce ih tesko spasiti. Bolje mu dodju ove lazne petice sto mogu trojku da zviznu i loptu na parket da spuste.

Dakle, Kole seo i pojeo govno da bi mu igrao jedan bitan igrac, a igrace i Ertel, posle ozbiljnog proslogodisnjeg sukoba koji su imali...Mogo bi Sale nesto da nauci.

 

I da je neophodan, ne bi ga vodio. Takav je utisak poslije svega procitanog  vezi njegovog odstranjivanja.

Link to comment

Francuska nikad ne vodi najbolje igrače, dok im recimo Floran Pjetrus od stotinu ljeta igra uvek. Igrao bi im i pre Gobera sigurno. Da li je neko drugarstvo, klanovi ili šta, tek i kod njih su neke čudne stvari u igri. Mahinmi recimo nikd nije igrao, Mikael Pjetrus ranije takođe itd. Recimo, prošle godine im je Ajinca trebao protiv Gasola, pošto je Lovernj izgledao bukvalno kao pionir pored Paua, al jebi ga.

On je njihov čovek za atmosferu.

Link to comment

Francuska nikad ne vodi najbolje igrače, dok im recimo Floran Pjetrus od stotinu ljeta igra uvek. Igrao bi im i pre Gobera sigurno. Da li je neko drugarstvo, klanovi ili šta, tek i kod njih su neke čudne stvari u igri. Mahinmi recimo nikd nije igrao, Mikael Pjetrus ranije takođe itd. Recimo, prošle godine im je Ajinca trebao protiv Gasola, pošto je Lovernj izgledao bukvalno kao pionir pored Paua, al jebi ga.

 

 

Generacija Parkera. Kole je njegova desna ruka i dobar prijatelj. Ne kritikujem samo konstatujem. Ali i poslije svega, zasluzila je ta generacija da odigra ove OI.

 

Florient Pietrus je jedan veliki car.

Link to comment

Raduljica 50% koševa u prijateljskoj dao preko Pjetrusa, 25% preko Dijao-a...a onih 25% sa bacanja.

Gospodin čoek...i pored matadorskog izmicanja u odbrani.

Edited by Musky
Link to comment

Nije, zna da ubaci tricu u jednoj vaznoj utakmici (1/4 ili 12 finale protiv spanije i to kada su bili na -14 - pobjeda francuske). Zna da klepi protivnickog igraca kada treba. i Ne smjeska se.

Link to comment

Jbt, kad pogledaš, Francuskoj ne igra igrač koji ubacuje 15-20 poena u proseku u NBA, a koji im je neki sedmi ili osmi igrač, dok mi, uz najbolju volju, imamo celog jednog protagonistu u NBA. Čisto da se priče o individualnom kvalitetu stave u određenu perspektivu.

Link to comment

Jbt, kad pogledaš, Francuskoj ne igra igrač koji ubacuje 15-20 poena u proseku u NBA, a koji im je neki sedmi ili osmi igrač, dok mi, uz najbolju volju, imamo celog jednog protagonistu u NBA. Čisto da se priče o individualnom kvalitetu stave u određenu perspektivu.

 

Da se kladim stavio bih neke fine pare na to da osim Parkera nijedan od tih francuskih igraca nece ostaviti toliki trag u NBA koliki ce ostaviti Jokic. Cak ni Diao.

Link to comment

Izgleda da ga mnogi ne vole, 21 milion je ocigledno nekima bilo tesko za progutati. Mislim da je sada manje-vise jasno da imamo zurku u reprezentaciji i da Bobi jednostavno nije pozvan na tu zurku. Dobra strana toga je da cemo imati odlicnu i drugarsku atmosferu u timu, losa je to sto necemo ici u Rio u najjacem sastavu. Bobiju puno srece u klupskoj karijeri posto reprezentativnu nece imati. Australija je cekala Boguta, Francuska je cekala Gobera, mi nismo cekali Bobija. Vec u grupi cemo videti ko je pametnije odlucio.

:(

jebemti pare, skroz nas unistise :(

Link to comment

ako se brzo reaguje, još ima vremena da nam Miško sredi nekog selektora pre Olimpijade i izgladi sukob sa Bobijem Džabarom Marjanovićem, koji je zabo ugovor od 21 milion dolara. što mnoge očigledno žulja.  :cry:

Link to comment

harper,

 

Koji francuskih igrača? Noah je npr bio 4. na listi najboljih igrača sezone pre dve godine (to, spreman sam se kladiti, Jokić neće dostići), Batum jedan od top all round krila već 5 godina, Gober dve godine za redom par glasova short od all defensive tima lige. Ne bih se kladio baš :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...