Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

in other news

 

20160711_184835.jpg

 

Macvan inace ostaje u Milanu

 

 

"Osećam se dobro, nema bola i od sutra bi trebalo da trčim. Da napravim 'uvod' u Kopaonik, pa ću se priključiti ekipi u radu ako ne bude problema", rekao je naš reprezentativac novinarima na Srebrnom jezeru, gde je danas u prisustvu cele reprezentacije otvoren "Teo4" košarkaški kamp.

"Iskreno se nadam da ću biti spreman...", dodao je Mačvan, koji zbog svega ne može da bude u sjajnom raspoloženju.

"Iskreno, bilo mi je neverovatno teško. Tri godine nisam bio deo tima, ove godine sam se vratio i imao sam enormnu želju, ali dogodio se taj peh. Zato mi je sve još teže palo. U Beogradu sam, deo sam ove ekipe i nadam se iskreno da ću biti sa njima", istakao je košarkaš, koji je uprkos povredi sve vreme bio uz ekipu i pomogao da se kreira sjajna atmosfera koja se vidi i na terenu, i van njega.
 

"Ponavljamo se kao papagaji o jedinstvu, ali suvišno je trošiti reči o atmosferi. Tih 28 asistencija je retkost i malo koji tim može da toliko zabeželi. To najbolje oslikava kako igramo i kako se osećamo..."
Link to comment

posto smo razresili dilemu i sad je jasno da nema sukoba na relaciji djordjevc - boban, nego teo - boban

gledajuci kako jokic igra, vise je teo bnot needed :)

Link to comment

posto smo razresili dilemu i sad je jasno da nema sukoba na relaciji djordjevc - boban, nego teo - boban

gledajuci kako jokic igra, vise je teo bnot needed :)

 

Ma, odakle vam to da postoji nesto na relaciji Teo - Bobi? Kapiram da Teo malo pizdi zbog ovih otkaza jer vec deset godina odradjuje svaku reprezentativnu akciju, pricao je o tome sa vidnim akcentom u onom intervjuu za Al Dzaziru, ali i on bi valjda shvata da vec godinama igra za milionske ugovore i razume zasto je Bobi uhvatio poslednji voz da uzme velike pare. Ne verujem da tu ima ama bas nista vise od toga, a to je lako moglo da se ispegla.

Link to comment

Danas procitah u novinama da Teov ćale nije bas najbolje i da je zavrsio u bolnici i da je to mozda i najveci razlog Teovog ''nepojavljivanja'' na utakmicama

Link to comment

Teo je lider ove ekipe a Djordjevic posebno nije neki Duda (pa cak i on ga je pustao da radi sta hoce). Da Teo pogura iznivelisalo bi se to sigurno. Djordjevic ocigledno od kad je selektor ima nesto protiv Bobija dal su to menadzeri ili sta ebemga ali se vidi da i Teodosicu nije nesto zao sto njega nema.

Da su pametni dogovorili bi se ko odrasli ljudi. Meni se ne cini da je Bobi tu Micov, znaci problem je na drugoj strani a i te price "da se neko ne uvredi" su smesne jbote valjda je najvaznije dovuci najbolje sto imamo nismo mi USA.

To je ta prica o lideru... Je@iga... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...