Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Како може Крле онако спор на 4?

 

И Бобија никако не бих знао.

 

Prošle sezone dobar dio proveo na 4, dok je Mesina još imao tu viziju visoke petorke. Nego, s obzirom kakvu je sezonu imao, mislim da je Erceg glavni kandidat za startera na toj poziciji.

Link to comment

Zaboravih na Ercega, je l on igrao 4 ili 5 u Galati?

 

Bjelica i Macvan/Erceg, to je dovoljno. 

 

Vise nam skripi na 3, Luce izgleda nece da igra ovo leto, Micov se pokazao kao bilmez par puta, a ostalih nemamo. Dragan bi nam tu znacio puno kao neko ko moze na dve pozicije, ali avaj :(

Link to comment

 

Vise nam skripi na 3, Luce izgleda nece da igra ovo leto, Micov se pokazao kao bilmez par puta, a ostalih nemamo. Dragan bi nam tu znacio puno kao neko ko moze na dve pozicije, ali avaj :(

 

Sto mislis da nece igrati Lucic i Micov? Ja mislim da hoce obojica.

Link to comment

Јес вала... паз петорке онда: Тео Богдан Саша Бјелица Крле. Брука.

malo mi se udrvenio.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Sto mislis da nece igrati Lucic i Micov? Ja mislim da hoce obojica.

 

Pa Micov se vise puta do sada pokazao kao saban, kukao sto ga ne zovu, a onda kad su ga zvali nije dolazio.

Za Luceta je neko ovde ranije pomenuo da planira da leto odmori i oporavi se skroz od povreda, plus je (ako ima istine u tim pricama) kivan na medicinski stab reprezentacije sto su ga pogresno lecili proslo leto. Ja bih voleo da igra.

A Sasa bi bio svrsh.

Link to comment

Pa Micov se vise puta do sada pokazao kao saban, kukao sto ga ne zovu, a onda kad su ga zvali nije dolazio.

 

A Sasa bi bio svrsh.

realno, na svu srecu pa ovaj drugi nije nakon 2005. izbegavao sve selektore.

Link to comment

Pa Micov se vise puta do sada pokazao kao saban, kukao sto ga ne zovu, a onda kad su ga zvali nije dolazio.

Za Luceta je neko ovde ranije pomenuo da planira da leto odmori i oporavi se skroz od povreda, plus je (ako ima istine u tim pricama) kivan na medicinski stab reprezentacije sto su ga pogresno lecili proslo leto. Ja bih voleo da igra.

A Sasa bi bio svrsh.

 

Micov nije hteo zbog Dude i mislim da ce se sad odazvati i biti veoma koristan reprezentaciji.

 

 

A juce procitah negde Lucica koji kaze da dolazi peske samo da ga pozovu...

Link to comment

Uopste nije nemoguce da idu tri centra, narocito zato sto bi Bobi  isao kao neka vrsta dzokera i sigurno ne bi bio upotrebljiv u svim utakmicama. Naravno, ako su tu Macvan ili Erceg, to su opet dvojica igraca koji ponekad mogu i na peticu

Link to comment

Јес вала... паз петорке онда: Тео Богдан Саша Бјелица Крле. Брука.

 

Mogli bi da se igraju plus poeni i na granicu od 180 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...