Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Znajuci Djordjevica prica sa Bobijem je zavrsena pre oko dve nedelje i one KZN kad je rekao da ga je slagao. Meni je bas zao sto je tako. Voleo sam da Bobi igra. I zbog reprezentacije jer bi itekako znacio. Ali i zbog njega licno. Zasluzio je svojim igrama da se nadje u timu na OI. Ali od mene samo podrska Djordjevicu. I sam zna da sa ovim rizikuje, ali izvagao je sta mu je vaznije, pa to treba ispostovati.

Link to comment

Je l ima to negde zvanicno?

Ako Djordjevic ode nakon olimpijade a on ne igra i dalje onda je verovatno neki licni animozitet s Teom.

 

Pa, kud ces zvanicnije od izjave selektora? Ne verujem da postoji bilo kakav problem izmedju Tea i Bobija ali je izgleda tacno ono sto je Djordjevic izjavio, da su neki igraci bili protiv toga da se Bobi kasnije prikljuci reprezentaciji. Iskreno sumnjam da bi se iko od igraca usudio da postavlja takve zahteve selektoru ako nisu u pitanju Teo ili Bjelica, koji su odrali dupe za reprezentaciju iz ciklusa u ciklus vec boga pitaj koliko godina. Siguran sam da to zna i Bobi, ako ima imalo karaktera i sujete tesko da ce preci preko toga.

Link to comment

Ima neki Teov intervju gde je pricao o svadji sa Krsticem i da su posle postali kumovi.

A sto se tice Bobija meni je potpuno nejasan Djordjevicev stav.

Link to comment

Kad su Igor i Marko?

Mladje kategorije.

osim sto se Teo i Bobi nisu sreli u reprezentativnim selekcijama u mladjim kategorijama. Ali, ne dozvoli da te to sprecava.

Link to comment

pre 10 godina i vise?!

 

jos jedno jebesga danas

Teo je lider ove ekipe a Djordjevic posebno nije neki Duda (pa cak i on ga je pustao da radi sta hoce). Da Teo pogura iznivelisalo bi se to sigurno.

Djordjevic ocigledno od kad je selektor ima nesto protiv Bobija dal su to menadzeri ili sta ebemga ali se vidi da i Teodosicu nije nesto zao sto njega nema.

Da su pametni dogovorili bi se ko odrasli ljudi. Meni se ne cini da je Bobi tu Micov, znaci problem je na drugoj strani a i te price "da se neko ne uvredi" su smesne jbote valjda je najvaznije dovuci najbolje sto imamo nismo mi USA.

Link to comment

a ti zasigurno znas da je teo u nekom problemu sa bobijem? ajde ne nadgradjujte price nastale od nekih forumskih traceva, nije ovo radio mileva.

Link to comment

a ti zasigurno znas da je teo u nekom problemu sa bobijem? ajde ne nadgradjujte price nastale od nekih forumskih traceva, nije ovo radio mileva.

ja samo cekam da neko prenese sta o odnosu teo-bobi misli ekipa sa rsb i svakako kako tamosnji moderatori reaguju na te price

 

jebote

a i ovo:

Znajuci Djordjevica prica sa Bobijem je zavrsena pre oko dve nedelje i one KZN kad je rekao da ga je slagao. Meni je bas zao sto je tako. Voleo sam da Bobi igra. I zbog reprezentacije jer bi itekako znacio. Ali i zbog njega licno. Zasluzio je svojim igrama da se nadje u timu na OI. Ali od mene samo podrska Djordjevicu. I sam zna da sa ovim rizikuje, ali izvagao je sta mu je vaznije, pa to treba ispostovati.

cemu ovo: ali od mene samo podrska djordjevicu...

zar iz posta u post treba ponavljati ono ikarovo, da je sale djordjevic jebeni bog kosarke i da mu mi svi zajedno ovde sa foruma mozemo samo pljunuti pod prozor. i to samo zbog igrackih dana, sve da kao selektor jos uvek nije uradio nista, a uradio je jebeno mnogo

 

poenta je da i pored zamerki sto bobi ne ide, djordjevic svakako ima podrsku i ako je i to potrebno napisati, a deluje da jeste i pored toga sto bobi ne ide od srca ovoj ekipi sa djordjevicem kao selektorom na celu zelim svaki uspeh

ja, a cini mi se i vecina onih koji slicno razmiljaju smatraju da je djordjevic bas zbog te svoje velicine mogao drugacije odigrati i sve i ako ga je iznenadio bobanov otkaz za turnir (i dalje mi nije jasno kako mi ovde nismo bili iznenadjeni, a on jeste, ali na stranu to) i sve i ako u ekipi ima neko ko iz nekog razloga ne bi voleo da vidi bobana u  brazilu, opet zbog te svoje velicine, zbog svega onog sto on jeste, smatram da je mogao bolje ovo iskontrolisati

 

a, ovde se svako malo pravi neka podela jeste li za bobana ili za dordjevica, jel vas bole djordjeviceve trojke, jel vas bole bobanova zakucavanja  :isuse:

 

jeste, na stranu sto je igrac koji nam je doneo nekoliko medalja, na stranu sto nas je preporodio kao selektor, osvojio srebro na sp, odveo u polufinale ep i odveo na oi posle 12 godina, zato sto je izbacio bobana iz ekipe smatram da je djubre, celavo grobarsko govno i njemu i ekipi zelim sve najgore na takmicenju i nemam vise ni mrve vere niti poverenja u njega kao selektora

Link to comment

utihnuće ovo kad krenu pripreme...

...ali kada nam se već u drugoj tekmi u grupi odveže pupak od tuče sa australijancima,

koje bi valjalo dobiti makar na trenutnu formu...krenuće opet Bobijada.

 

nažalost, i ove godine opet Bobi pravi probleme.

Link to comment

po mojim najboljim saznanjima, tacno je da teodosic nije hteo da marjanovic bude u ekipi bez odigranih kvalifikacija, ali djordjevic je i bez teovog misljenja imao tvrd stav o tom pitanju

Edited by fancy claps
Link to comment
jeste, na stranu sto je igrac koji nam je doneo nekoliko medalja, na stranu sto nas je preporodio kao selektor, osvojio srebro na sp, odveo u polufinale ep i odveo na oi posle 12 godina, zato sto je izbacio bobana iz ekipe smatram da je djubre, celavo grobarsko govno i njemu i ekipi zelim sve najgore na takmicenju i nemam vise ni mrve vere niti poverenja u njega kao selektora

Apsolutno, sad se još sprema da izbaci Dangubića iz ekipe a Gudurić mu poodavno nije u prvom planu. Sabotiranje Mitrovića i da se ne pominje, tu je već bio zreo da odmeni Tantala.

Link to comment

zbog ogromnog pritiska javnosti zasto u ekipi za nema tadije dragicevica, petra popovica i nikole rebica, djordjevic je podneo ostavku

reprezentaciju ce u buducem periodu voditi komisija: moka slavnic, milan gurovic i vesna covic. tim menadzer ostaje nebojsa ilic, a u radu ce mu pomagati filip covic koji ce ujedno biti i kapiten ekipe

+1000

 

dosta je bilo klubaskih podela! napred srbija! napred crveno-beli!

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...