Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ja sam pažljivo čekao da on mene prvo uvredi jer je bilo samo pitanje vremena pa sam mu odgovorio istom merom, tako da ako ima pravde™ zajedno će nas banovati.

 

:lolol:

 

Nekim normalnijim ljudima cilj na forumu je da razmene misljenja ali ne daj da te to ometa u misiji.

 

 

tugica, a decko je uvek jedino zeleo argumentovanu i civilizovno raspravu.

 

Rekao bih, korektnu. Otprilike na nivou igara Bircevica.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

ti si u stvari gori lik od harpera.

 

Eto, JoeD, ja ti ovo stalno govorim a evo i Rasmusen je primetio. :lolol:

 

Vidim da se i intelektualac sa Zabjela javio na topik, vreme je da se napusta zabava.

Link to comment

Eto, JoeD, ja ti ovo stalno govorim a evo i Rasmusen je primetio. :lolol:

 

Vidim da se i intelektualac sa Zabjela javio na topik, vreme je da se napusta zabava.

raspojasao si se kvalitetno.ako,ako.

vratio si se u devedesete.to su ti bile blistave godine.

prepisi jos koju pa na mali fudbal sa moderatorima

Link to comment

Najlogičnije bi bilo da Bjelica i Mačvan odu ispred Birčevića i Štimca.

 

 

Dangubic je, sudeci po minutazi u kvalifikacijama, prvi pik da otpadne.

 

 

bjelica menja dangubica, i to je verovatno sve.

 

 

Po meni bi Macvan takodje trebalo da ide umesto Bircevica ili Stimca, u pitanju je ekstremno inteligentan igrac koji bi se jako brzo uklopio u ovu nasu kosarku s brzim protokom lopte i pametnim trcanjem. Na stranu sto je od obojice jedno 100 puta bolji igrac.

 

 

jeste bolji, al pitanje je da li ce biti spreman, pride je bircevic korektno odigrao. a mislim da ce stimac ici jer je salo u obe dosadasnje akcije vodio tri ciste petice. tri pleja i tri petice su uvek isle, mada sada i ne mora da bude tvrdoglav po tom pitanju, jer mu stimac nece nicemu sluziti. imaju dobru atmosferu i bez njega, pride je nesa ilic pojacan i mutom, pa ne manjka sege i zabave.

 

 

bjelica u startu menja fizionomiju ekipe i videcemo ko ce tu biti potreban a ko ne. ako je i macvan u ozbiljnom planu, nece tu niko od cetvorke dangubic-simonovic-bircevic-stimac naci neko ulogu u timu, pa moze da ispadne bilo ko. dangubic je prvi favorit, ali ima jos 20 dana priprema i mogu tu da se promene stvari.

 

edit: sa tri ciste petice mu je na kraju erceg pokrivao minute na toj poziciji. vodice upotrebljive igrace.

 

 

Bircevic je odigrao kao lipov kurac ove kvalifikacije.

 

 

Birčević je naravno bio skroz korektan.

 

 

Da, korektni lipov kurac. Na stranu sto je isti profil igraca kao Bjelica, samo jedno hiljadu puta gori, tako da nam ne treba bukvalno ni za sta. Macvan je em doktor kosarke za Bircevica, em je igrac drugacijeg profila od Bjelice sto nam pruza vecu sirinu za kombinovanje. Macvan/Bircevic je no brainer, pitanje je samo hoce li ovaj prvi biti spreman.

 

 

Ajde da je Bjelica bolji? Nisam znao. Ko priča za dalje, kažem da je bio korektan sada.

 

Nenade u čemu je problem, napiši slobodno šta si hteo? Jel možda patkometrija da napišem da je Birčević bio korektan?

 

 

Bio je ocajan veci deo kvalifikacija, tek na ovoj revijalnoj utakmici u finalu se malo razbacao kad Portoriko vise nije ni igrao odbranu. Bircevic ako ne ubaci tih par trojki iz otvorenih pozicija je igrac manje na terenu, mizeran na skoku, ne moze da zagradi ni smrtno ranjenog puza, pravi gomilu glupih i nepotrebnih faulova bez lopte ili kad ga probiju kao spomenik jer je krsh u odbrani. Na jednoj utakmici, mislim protiv Angole, u prvoj cetvrtini su nam uglavnom preko njega uzeli neverovatnih devet skokova u napadu. Cujes, bio korektan. :lolol:

 

 

Revijalna utakmica finale za OI :lolol:

 

Jebem te živote

 

13p 3sk 2as 4/4 fg 3/4 ft

 

da bio je korektan, šta bi bilo da je imao 4/5 iz igre odigrao bi kao dva lipova kurca?

 

 

Jebi zivot koliko hoces, ta utakmica je bila revijalna posle manje od osam minuta jer smo vec tada imali 30 razlike.

 

 

Sreća onda što je bio Birčević u startnoj petorci

 

 

Ma, ne bi on Bircevica ni pominjao da sledecu sezonu nece igrati zna se gde. Pricamo bajke bezveze i mlatimo da li treba na prvenstvo da ide sampion Italije s Armanijem ili igrac koji je dobio pedalu iz bezveznog ACB kluba u kakvim 1 Dejan Musli nabija statistiku za pamcenje.

 

 

Da, znacajno je doprineo svojom posvemasnjom korektnoscu. I jednom trojkom, doduse.

 

 

Hahahah evo ga harper čitač misli. Pa jebote kako te više nije sramota? Imaš li imalo obraza? Nisam pisao o tome ko treba da ide samo sam reagovao na tvoju smešnu tvrdnju kako je Birčević odigrao. Još potkrepio statistikom finala, ali ne ta utakmica tebi nije bila bitna, verovatno se završila pre nego što je Birčević u prvoj sekundi kročio na teren.

 

Uzgred, ovo oko toga ko je prvi vredjao. Normalna rasprava, prica se o odredjenim pozicijama u timu za Rio kad, prc, eto ti ga Rasmusen i, kao po obicaju, zbogom topiku.

Link to comment

Uzgred, ovo oko toga ko je prvi vredjao. Normalna rasprava, prica se o odredjenim pozicijama u timu za Rio kad, prc, eto ti ga Rasmusen i, kao po obicaju, zbogom topiku.

 

pa citiraj ceo post na koji sam ti odgovorio, sram te bilo!

 

onaj deo u koji si uneo klubaštvo i onaj deo u kome si pisao o riu a lepo se vidi šta sam ja pisao.

 

jebote stvarno si đubre

Edited by theanswer
Link to comment

pa citiraj ceo post na koji sam ti odgovorio, sram te bilo!

 

Koji je tacno post od ovih isecen? Uopste isecen, a kamoli tako da bi mu se promenio smisao. Cak sam ostavio i onaj moj, inace nebitan za raspravu, gde sam te cimnuo da ti je klubastvo u glavi kad pises o korektnosti Bircevica, sto i jeste slucaj.

 

Postao si dosadan, osim sto si glup i od ovog trenutka ides na ignore. Glupost tolerisem ali dosadu i besmislenu tvrdoglavost ne. Cela ova rasprava je, sto se lepo moze videti iz hronologije, tekla mirno, uredno i bez ikakve nervoze dok se ti nisi pojavio i poslovicno zasrao topik svojim bespotrebnim kurobecanjem i drvljenjem oko najnebitnije od svih stvari u toj raspravi. Posto te nije moguce urediti i disciplinovati jednostavnije je nadati se da te niko vise nece citirati i da cu tako bar ja da se spasim bede.

Link to comment

Koji je tacno post od ovih isecen? Uopste isecen, a kamoli tako da bi mu se promenio smisao. Cak sam ostavio i onaj moj, inace nebitan za raspravu, gde sam te cimnuo da ti je klubastvo u glavi kad pises o korektnosti Bircevica, sto i jeste slucaj.

 

Postao si dosadan, osim sto si glup i od ovog trenutka ides na ignore. Glupost tolerisem ali dosadu i besmislenu tvrdoglavost ne. Cela ova rasprava je, sto se lepo moze videti iz hronologije, tekla mirno, uredno i bez ikakve nervoze dok se ti nisi pojavio i poslovicno zasrao topik svojim bespotrebnim kurobecanjem i drvljenjem oko najnebitnije od svih stvari u toj raspravi. Posto te nije moguce urediti i disciplinovati jednostavnije je nadati se da te niko vise nece citirati i da cu tako bar ja da se spasim bede.

 

Evo zabole me kurac tačno.

 

Koliko si ljigav lik tačno se vidi iz tog što si citirao. Koji post je isečen? Haha, jebote koja sramota si od čoveka. Još pitaš. Tvoj pretposlednji ili poslednji je isečen. Naravno ignore kad ispadaš smešan. Putuj igumane.

Edited by theanswer
Link to comment

Birčević je imao par lošijih sezona ali momka ne treba otpisivati, sledeće godine će imati veću minutažu i sasvim moguće bolji učinak od NBA igrača na toj poziciji poput Tima Dankana i sl.

Link to comment

Harper i dansver ako se ne smuvaju posle svega ovoga ništa nisu uradili.

+1

A kvota da ce proizvod njihove ljubavi u nekom momentu voditi navijanje uf 1.01

Na forumu, dabome

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...