Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

@JoeD: Slazem se da je komunkiacija morala biti normalnija, ali mi deluje/nadam se da odnosi nisu otisli beyond repairable. Meni je donkele bila razumljiva Djordjeviceva reakcija na prvu. Ispizdeo, razocaran, osetio se izdanim, ljudski je to. Ali je posle morao da spusta loptu i da svako pitanje o Bobiju blokira nekom frazom da treba pricati o momcima koji su tu ili necim slicnim i da uvek napomene kako vrata repke nisu zatvorena za Bobija. 

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

@JoeD: Slazem se da je komunkiacija morala biti normalnija, ali mi deluje/nadam se da odnosi nisu otisli beyond repairable. Meni je donkele bila razumljiva Djordjeviceva reakcija na prvu. Ispizdeo, razocaran, osetio se izdanim, ljudski je to. Ali je posle morao da spusta loptu i da svako pitanje o Bobiju blokira nekom frazom da treba pricati o momcima koji su tu ili necim slicnim i da uvek napomene kako vrata repke nisu zatvorena za Bobija. 

 

Jasna stvar. Problem je to sto ovde nisu u pitanju nijanse u kvalitetu izmedju Bobija i Stimca vec to da li ides sa punim sastavom ili sa igracem manje, koji je, istina, super za atmosferu. Pri cemu je u pitanju igrac koji je specifican i dodaje nam dimenziju u reketu koju drugi nasi centri ne mogu. Ta okolnost je zahtevala malo vise tolerancije i mudrosti a malo manje detinjastog balavljenja po konferencijama za stampu i praznih prica. Hajde da pretpostavimo da je sve sto je Djordjevic rekao tacno, mada to nije lako pretpostaviti imajuci u vidu sta je sve pricao pa porekao. Zar nije moglo kad se Bobi javio i rekao da bi on rado bio s ekipom a poceo s treninzima i igrama nakon sto potpise ugovor da ga Djordjevic pozove, pokaze mu na kraj klupe i kaze "ti si od danas poslednji igrac u timu i moraces da pokazes mnogo vise od bilo kojeg drugog igraca da bi zasluzio mesto u timu jer, jebi ga, ladio si jaja dok su se drugi znojili za mesto u olimpijskom timu"?  Za mene je to nacin na koji se disciplinuje igrac a ne secenje grane na kojoj sedis uz gomilu limunada-izjava koje samo dolivaju ulje na vatru.

 

Mi imamo kvalitetno jezgro tima ali nam je izbor igraca dosta suzen i glupo je odricati se bilo kojeg igraca koji moze da napravi razliku. Ulog je olimpijska medalja za koju je ovaj tim sa Bjelicom i Bobijem po meni sasvim konkurentan i sposoban da je osvoji. Ovo nije bilo koji turnir i bilo koje takmicenje, na Olimpijadi nismo bili jos od Atine, nismo bas u poziciji da ne odemo tamo sa najjacim timom zbog necega sto ovako spolja lici na gomilu gluposti..

Link to comment

@harper, bili smo na OI 2000. i 2004. Verovatno si mislio da nemamo medalju od 1996.

 

Ono sto sam mislio sam i napisao, nismo bili na Olimpijadi od Atine a Atina je bila 2004. godine.

Link to comment

Mozda bi slucaj Bobi trebalo staviti ad acta konacno. Setite ga se opet u septembru, kada budemo kritikovali ili dace Bog slavili.

 

Daj da vidimo kako da bijemo Francusku i kao drugi izbegnemo USA do finala.

Petorka koju imamo je brutalna

Link to comment

Postoji i nešto udaljeno što se zove Australija, a ima petorku NBA igrača, čak i bez prvog pika ovogodišnjeg drafta (i petog pika od pre dve godine).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Na stranu sto je bezveze stelati, to 4. mesto potencijalno donosi Spaniju u 1/4. Ne bih ja to, nek budemo i 3. pa bice utakmice za bronzu.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...