Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

u NBA je dobijao minute kada su mecevi vec bili reseni

moze se samo zakljuciti da je veliki co`ek ali ne nesto preterano fizicki jak
nece zakucavati preko protivnika.. moze da odradi poziciju za kos ali ne poentira snazno na obrucu.. utera on loptu u kos, ali bih voleo da ga vidim da bude snazniji u tim situacijama







ovde u trecem klipu videcete situaciju gde trci kontru i zakucava :) Edited by Have_Fun
Link to comment

S obzirom da su nam alternative Bludnik, Kostakurta i matori Rasko, te nedobog-pu-pu jedan od one dvojice iz Partizana, mislim da nemamo mi tu puno sta da biramo i da ga treba zvati na pripreme.

Link to comment

najbitnija stvar je sta moze da nam donese u defanzivi, napad manje-vise, tu je krle.

ne ide to tako kako si zamislio. u redu je da igraci budu razlicitog tipa, ali najbitnije je koliko moze da pruzi u oba smijera. ne igra se rukomet.

 

ako se pominje kuzmic, vjerovatno da je bobi dosta bolji od njega u ovom trenutku.

Edited by Timmi
Link to comment

decka nisam gledao, uglavnom ga hvale zbog defanzive, nisam rekao da je minus igrac u napadu.

 

odbrana pnr-a nam je najveca boljka, ako tu moze da kvalitetno pomogne onda puna kapa.

Edited by sabahudin
Link to comment

a bobi?

 

A, ja racunam Bobija vec da ce biti drugi centar, samo je on dosta specifican, neke timove moze da siluje dozlaboga, ali protiv nekih moze da ispadne vrlo brzo, pa mislim da nam treba jos jedna 5ica u rotaciji. 

Link to comment

S obzirom na rupu na cetvorci koju trenutno imamo, i ja bih radije vodio tri centra. Moze i Krle na 4 ako bas zatreba.

pa i nemamo bas rupu na cetvorci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...