Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Na to sam mislio.

 

Zato što je glupo forsirati neke principe o atmosferi™, a tolerisati selektivno. Očito je ono što je već pomenuto, da Salo baš i ne miriše Bobija (da li zbog Zalizanog ili ne, votevr), pošto je u fazonu da toleriše svakakve gluposti kad zapne za igrača (kao ona priča o Nedoviću kako je piglu i ne konta šta mu se nacrta).

 

Po čemu je to očito, objasni mi molim te. Koje su to konkretne stvari?

 

A za naivnost za Nedovića, svaka čast, style points.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Naravno da nisi.

 

Naravno da jesam, ali mogu još jednom, šta mi teško™:

 

Dakle, ako držiš do nekih pravila, discipline i atmosfere, dosta je glupo tolerisati igrača koji glavi do 5 ujutru, plus ne igra ono što mu se crta da igra. Jer onda kršiš sopstvene principe.

Link to comment

@KSZ: Nisi izabrao dobar primer, u tom slucaju sujeta nije bila problem. A i nije da je potrebno dokazivati da je Sale sujetan. Nasi vrhunski igraci treneri su najsujetniji ljudi na planeti. Posto ne planiramo da ih zenimo, ili da idemo na kafu s njima, trebalo bi umesto tzv. ljudskih kvaliteta da gledamo kakav posao obavljaju. Sto se toga tice, ja na picku celavu™ nemam primedbi. Igramo do jaja kosarku, sinoc je bilo milina gledati utakmicu. 

Link to comment

Nemam ja sta da se odlucim, kada je hronologija dogadjaja jasna. Bobi se javno oglasio tek dan pred okupljanje reprezentacije da eto ipak nece igrati kvalifikacije. Sto se nije oglasio javno mesec dana pre toga? Tako da nema nista navodno. Djordjevic je rekao sta mu je Bobi rekao, a ovaj nije demantovao do dan danas.

 

I da, Bobi je prosao lekarske preglede i potpisao ugovor sa Spursima. Tek potom se oglasio Miskove pulen Borko i imao si citavu farsu. Opet, hronologija dogadjaja je bitna. Tako da ostavi se podmetanja za izmisljanje, ako vec nemas argumente..

 

Mozda je tebi jasna ali nije tacna. Prica je pocela kad je Djordjevic izjavio da ko se ne pojavi na kvalifikacionom turniru nece igrati na OI, tek onda je dosla Bobijeva izjava da on ne moze da igra i trenira tokom kvalifikacionog turnira, onda je Djordjevic izjavio da je ranije drugacije pricao i da bi to bilo to sto se Bobija tice. To je od onoga sto se pojavilo u medijima, sve ostalo je ko ce cijim izjavama da veruje.

 

Nije tacno ni ovo drugo ali vise nema ni veze, posto je valjda sada svima jasno da iz nekog razloga Djordjevic ne zeli Bobija u reprezentaciji. Moram da priznam da mi nije jasno kako su odjednom ljudi koji zele najjaci tim protiv reprezentacije a oni koji zele slabiji tim po svaku cenu su cuvari vatre. Bobiju neigranje u Riu ne ide ni iz dzepa ni u dzep, ugovor je potpisao i njegova buducnost je jasna, onaj ko ce imati stetu od toga je reprezentacija Srbije. Nama umesto Bobija u Rio ide Vladimir Stimac. Ponovicu - Vladimir Stimac. S jedne strane je NBA centar a s druge drugi centar Zvezde koji ni u ABA ligi nije pravio razliku u kvalitetu. Ako to nije dovoljno da se pokusa iz svih uglova razmotriti kakvu korist od jednog ili drugog scenarija ima reprezentacija vec se prdi o nekakvoj atmosferi, principima (koji se, inace, menjaju od igraca do igraca), poturaju neki nemusti i nejasni odgovori po konferencijama za stampu, onda ne znam sta bi bilo. To bi bilo isto kao da Pau Gasol ne igra za Spance na Olimpijadi jer nije mogao u kvalifikacije vec ce otici, recimo, Fran Vaskez, posto je super za atmosferu.

Edited by harper
Link to comment

kao sto sam i rekao: da podsetim da nije prvi put da Sale stavlja sujetu ispred interesa repke. Tada nas nije kostalo, sto ne znaci da drugi put nece.

miskova sujeta je najbitnija u bobi slucaju.jos od one famozne povrede i tvita borka radovica kome je isti misko menadzer.druga je stvar sto djordjevic gleda tvrdo na stvari i ne kapira da je misko mocniji od npr predsednika saveza i da mora malo diplomatski sa zalizanim.

jedina je greska micov.drpati ga onako za dres je dno.opet neke stvari treba savez da iznivelise ali to je skup govana tamo.

ne cujem da salo ima problem sa bjelicom,teom ili bogdanom.

Link to comment

Naravno da jesam, ali mogu još jednom, šta mi teško™:

 

Dakle, ako držiš do nekih pravila, discipline i atmosfere, dosta je glupo tolerisati igrača koji glavi do 5 ujutru, plus ne igra ono što mu se crta da igra. Jer onda kršiš sopstvene principe.

 

Brate to nije nikakav dokaz da on ne voli Bobija ali van toga to su potpuno dve različite situacije, disciplina u ekipi je jedno i ko zna šta je tu bilo, Đorđević je ovako odlučio da ga disciplinije neigranjem protiv Grka verovatno zapretio da neće ući u sastav ili slično a ovo drugo je odbijanje da uopšte budeš deo tima. Tako da ne vidim tu neku povezanost. Opet vas upućujem da pročitate kako je Đorđević prošlog leta pričao o Marjanoviću. Mislim možda je lagao, možda laže i sad, ko zna.

 

Evo kaže harper posle svega da je SVIMA JASNO da Đorđević ne želi Marjanovića u reprezentaciji. Ovo je fascinantno šta se piše ovde.

Edited by theanswer
Link to comment

Po čemu je to očito, objasni mi molim te. Koje su to konkretne stvari?

 

A za naivnost za Nedovića, svaka čast, style points.

Kada si na pripremama valjda postoje neka pravila.. Ovaj je kao na ekskurziji odjebao ostale i bez znanja selektora izašao, to je za nogu u dupe jedan kroz jedan..
Link to comment

 

 

Brate to nije nikakav dokaz da on ne voli Bobija ali van toga to su potpuno dve različite situacije, disciplina u ekipi je jedno i ko zna šta je tu bilo, Đorđević je ovako odlučio da ga disciplinije neigranjem protiv Grka verovatno zapretio da neće ući u sastav ili slično a ovo drugo je odbijanje da uopšte budeš deo tima. Tako da ne vidim tu neku povezanost.

Nije igrao jednu pripremnu, jebo mu je kevu Sale

Link to comment

Evo kaže harper posle svega da je SVIMA JASNO da Đorđević ne želi Marjanovića u reprezentaciji. Ovo je fascinantno šta se piše ovde.

 

Preformulisacu. Svima koji imaju mozga je jasno da Djordjevic ne zeli Bobija u reprezentaciji.

Link to comment

Kada si na pripremama valjda postoje neka pravila.. Ovaj je kao na ekskurziji odjebao ostale i bez znanja selektora izašao, to je za nogu u dupe jedan kroz jedan..

 

Sve što znamo o tom slučaju je pisanje Blica koji je u najmanju ruku problematičan medij. Drugo, ne znam tačno kakva pravila postoje i koliko se ona sprovode u reprezentaciji. Treće, opet kažem kršenje discipline na pripremama nije isto kao neodazivanje na poziv da uopšte budeš na tim pripremama. Pogotovo ako je kršenje discipline prvi put od igrača koji je uvek dolazio i nije pravio probleme. Ako nije.

Link to comment

Preformulisacu. Svima koji imaju mozga je jasno da Djordjevic ne zeli Bobija u reprezentaciji.

 

Ok. Ima vas trojica možda na ovoj temi

Link to comment

Sve što znamo o tom slučaju je pisanje Blica koji je u najmanju ruku problematičan medij. Drugo, ne znam tačno kakva pravila postoje i koliko se ona sprovode u reprezentaciji. Treće, opet kažem kršenje discipline na pripremama nije isto kao neodazivanje na poziv da uopšte budeš na tim pripremama. Pogotovo ako je kršenje discipline prvi put od igrača koji je uvek dolazio i nije pravio probleme. Ako nije.

 

Sve što znamo o svim slučajevima je pisanje medija. Osim ako sad ne verujemo to za Nedovića, a pozivamo se na izjave Bobija i Saloa iz štampe.

 

Da ponovim - radi se o igraču (Nedoviću) koji je iz par razloga problematičan već godinama, ali smo se svi složili da ima nešto zbog čega mu ovaj sve trpi. Svako ima pravo da postavi sopstvenu modifikovanu varijantu discipline, a ja imam pravo da se tome čudim ako nađem za shodno.

Link to comment

@KSZ: Nisi izabrao dobar primer, u tom slucaju sujeta nije bila problem. A i nije da je potrebno dokazivati da je Sale sujetan. Nasi vrhunski igraci treneri su najsujetniji ljudi na planeti. Posto ne planiramo da ih zenimo, ili da idemo na kafu s njima, trebalo bi umesto tzv. ljudskih kvaliteta da gledamo kakav posao obavljaju. Sto se toga tice, ja na picku celavu™ nemam primedbi. Igramo do jaja kosarku, sinoc je bilo milina gledati utakmicu. 

+1 Bez dileme bih glasao da ostane jos 4 godine. Samo mi neke stvari bodu oci, jbg.

 

edit:@ Bradilko  Micov mu nije nikakva greska.

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...