Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Mislim da bi bilo krajnje vreme da se odlucis da li je Bobi "stavio licne interese ispred reprezentacije" ili je problem u tome sto je navodno slagao Djordjevica jer je malo bezveze raspravljati o necemu sa covekom koji u svakom sledecem postu napise neku novu besmislicu.

 

Bobi je prosle godine bio povredjen, nije to nikakva Miskova svinjarija. Ovakva optuzivanja igraca kakav je Bobi da je fingirao povredu su jednostavno bezobrazna. Razumem da ne zelis da vidis Bobija u reprezentaciji ali ne moras da izmisljas gluposti da bi ga ocrnio.

 

haha, pa ti optužuješ đorđevića za istu jebenu stvar, navodiš da on u stvari ne želi bobana u reprezentaciji i uvlačiš tu priču oko radovića i povrede i slično

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ko je povukao sad Zagorca sa priprema? Đorđević jer mu se ne uklapa u koncepciju tima ili Miško Ražnatović? Prvi put čujem da neko ide na letnji kamp tima koji ga je draftovao, jebeš mi sve.

nije li milutinov iz istog razloga otkazao?

Link to comment

Mislim da bi bilo krajnje vreme da se odlucis da li je Bobi "stavio licne interese ispred reprezentacije" ili je problem u tome sto je navodno slagao Djordjevica jer je malo bezveze raspravljati o necemu sa covekom koji u svakom sledecem postu napise neku novu besmislicu.

 

Bobi je prosle godine bio povredjen, nije to nikakva Miskova svinjarija. Ovakva optuzivanja igraca kakav je Bobi da je fingirao povredu su jednostavno bezobrazna. Razumem da ne zelis da vidis Bobija u reprezentaciji ali ne moras da izmisljas gluposti da bi ga ocrnio.

 

Nemam ja sta da se odlucim, kada je hronologija dogadjaja jasna. Bobi se javno oglasio tek dan pred okupljanje reprezentacije da eto ipak nece igrati kvalifikacije. Sto se nije oglasio javno mesec dana pre toga? Tako da nema nista navodno. Djordjevic je rekao sta mu je Bobi rekao, a ovaj nije demantovao do dan danas.

 

I da, Bobi je prosao lekarske preglede i potpisao ugovor sa Spursima. Tek potom se oglasio Miskove pulen Borko i imao si citavu farsu. Opet, hronologija dogadjaja je bitna. Tako da ostavi se podmetanja za izmisljanje, ako vec nemas argumente..

Link to comment

nije li milutinov iz istog razloga otkazao?

 

ne, on je rekao da ide da igra letnju ligu, ne letnji kamp. to što je ne igra je druga stvar.

Link to comment

 

na drugom, i na tome mu svaka cast. Sto i dalje ne znaci da je Bircevic uradio ista korisno na tom prvenstvu. A i Sale je sam izjavio da nema obraza da zove Savana i Macvana. Sto govori o Saletovoj sujeti na koju se sada pozivam.

 

pa što je onda sada zvao Mačvana? ako mu je sujeta najbitnija.

 

ne nije ništa Birčević uradio korisno, baš ništa, a drugo mesto na svetu je eto tako da se spomene usput, kao svaka mu čast ALI.. a poenta celog takmičenja je da nešto uradiš zapravo tamo

Edited by theanswer
Link to comment

pa što je onda sada zvao Mačvana? ako mu je sujeta najbitnija.

 

ne nije ništa Birčević uradio korisno, baš ništa, a drugo mesto na svetu je eto tako da se spomene usput, kao svaka mu čast ALI.. a poenta celog takmičenja je da nešto uradiš zapravo tamo

nije zvao Macvana na to SP jer je stavio ponos ispred interesa repke. I to smo tada skoro svi ovde osudili. Nije se njemu Macvan tada zamerio nego Novica.

 

I naravno da je drugo mesto maksimum ko god da nam je igrao tamo.

Link to comment

Dobar zreb, sa Francuzima i Australijom borba za drugo mesto koje bi nam omogucilo da se nikako ne sretnemo sa Amerima do finala, a ni jedni ni drugi nisu nepobedivi.

Link to comment

@ljakse

jedino ono da su ga "novinari nahvatali u 5 ujutro kako se vraca u hotel"

 

ako na to mislis

Edited by pbg12345
Link to comment

Na to sam mislio.

 

Zato što je glupo forsirati neke principe o atmosferi™, a tolerisati selektivno. Očito je ono što je već pomenuto, da Salo baš i ne miriše Bobija (da li zbog Zalizanog ili ne, votevr), pošto je u fazonu da toleriše svakakve gluposti kad zapne za igrača (kao ona priča o Nedoviću kako je piglu i ne konta šta mu se nacrta).

Link to comment

I sta je onda poenta ovog prisecanja?

kao sto sam i rekao: da podsetim da nije prvi put da Sale stavlja sujetu ispred interesa repke. Tada nas nije kostalo, sto ne znaci da drugi put nece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...