Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

pa ne bi on remetio, ali me ne bi cudilo da ostali budu kivni posto je sutnut neko ko se jebiga iscimao da dodje na pripreme i turnir, zarad nekog kog je za iste bolela realno patka.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

pa ne bi on remetio, ali me ne bi cudilo da ostali budu kivni posto je sutnut neko ko se jebiga iscimao da dodje na pripreme i turnir, zarad nekog kog je za iste bolela realno patka.

 

.. da, jer niko od njih ne zna šta znači obezbediti par generacija svoje porodice, njih ostale bi realno bolela patka da potpisuju ugovor, zarad repke, je l' to? 

Link to comment

Ne bi potpisao ugovor da je bio sa timom? Batum nije bio free agent ovog leta?

 

    Zar nije Ražnatović negde izjavio da je Bobi predložio tu "Batum varijantu", da bude uz ekipu, trenira po posebnom programu i nakon potpisivanja ugovora se uključi u pun trenažni proces?

Link to comment

Koje posledice snosi Jokic zbog toga sto je prosle godine "stavio licne interese ispred repke"?

 

Na stranu sto potpuno pogresno postavljas stvari, niko ovde ne brine zbog posledica koje ce Bobi da trpi vec posledica koje ce reprezentacija da trpi.

 

Ovo sa fantomskom povredom i Miskom mi je ispod casti da komentarisem.

 

Jokic je prosle godine otkazao na vreme. Mislim da zaista nije potrebno objasnjavati koja je razlika kada na vreme javis da neces da igras i kada kazes da hoces, pa se onda predomislis dan pred okupljanje. Nebo i zemlja. Svojim postupkom Bobi je sam sebe precrtao sa spiska..

 

Nisi trebao ni da spominjes tu Miskovu svinjariju, ako neces da je komentarises.

Link to comment

ovde su bitne samo dve stvari:

1. Da li nam Bobi svojim kvalitetom donosi nesto sto nemamo, i zasluzuje da se nadje u 12? Da

2. Da li je Saletov ponos jedina prepreka da Bobi zaigra na OI? Da

 

Tu treba da bude kraj svakoj daljoj diskusiji. Nek stavi sujetu po strani i pozove Bobija. Mada, znam da od toga nema nista jer zbog iste pre dve godine nije zvao Savana i Macvana pa smo gledali nesrecnog Bircevica nakon Novicinog otkaza.

Sve ostale gluposti  koje se navode kao razlozi su potpuno nebitni-  na OI idu najbolji. Ni Kante i Payet zajedno nisu skupili 10 nastupa za Fra pa ih to ne sprecava da  dodju do finala...

 

Mada je jasno da je ovo od pocetka rat na relaciji Celavi-Zalizani i da ce tu Bobi i repka najvise da ispastaju. Bobiju je vec nacrtana meta na celu, a nadam se da nece imati posledice na rezultat repke na OI.

Link to comment

1. Da li je Bobi svojim ponasanjem zasluzio da se nadje u 12? Ne

2. Da li je Miskova sujeta bila jedina prepreka da Bobi zaigra na OI? Da

Link to comment

Ko je povukao sad Zagorca sa priprema? Đorđević jer mu se ne uklapa u koncepciju tima ili Miško Ražnatović? Prvi put čujem da neko ide na letnji kamp tima koji ga je draftovao, jebeš mi sve.

Edited by theanswer
Link to comment

Jokic je prosle godine otkazao na vreme. Mislim da zaista nije potrebno objasnjavati koja je razlika kada na vreme javis da neces da igras i kada kazes da hoces, pa se onda predomislis dan pred okupljanje. Nebo i zemlja. Svojim postupkom Bobi je sam sebe precrtao sa spiska..

 

Nisi trebao ni da spominjes tu Miskovu svinjariju, ako neces da je komentarises.

 

Mislim da bi bilo krajnje vreme da se odlucis da li je Bobi "stavio licne interese ispred reprezentacije" ili je problem u tome sto je navodno slagao Djordjevica jer je malo bezveze raspravljati o necemu sa covekom koji u svakom sledecem postu napise neku novu besmislicu.

 

Bobi je prosle godine bio povredjen, nije to nikakva Miskova svinjarija. Ovakva optuzivanja igraca kakav je Bobi da je fingirao povredu su jednostavno bezobrazna. Razumem da ne zelis da vidis Bobija u reprezentaciji ali ne moras da izmisljas gluposti da bi ga ocrnio.

Link to comment

1. Da li je Bobi svojim ponasanjem zasluzio da se nadje u 12? Ne

2. Da li je Miskova sujeta bila jedina prepreka da Bobi zaigra na OI? Da

 

ne valja ti ovaj pokusaj kopiranja kanzas cityevog posta. 

Link to comment

ovde su bitne samo dve stvari:

1. Da li nam Bobi svojim kvalitetom donosi nesto sto nemamo, i zasluzuje da se nadje u 12? Da

2. Da li je Saletov ponos jedina prepreka da Bobi zaigra na OI? Da

 

Tu treba da bude kraj svakoj daljoj diskusiji. Nek stavi sujetu po strani i pozove Bobija. Mada, znam da od toga nema nista jer zbog iste pre dve godine nije zvao Savana i Macvana pa smo gledali nesrecnog Bircevica nakon Novicinog otkaza.

Sve ostale gluposti  koje se navode kao razlozi su potpuno nebitni-  na OI idu najbolji. Ni Kante i Payet zajedno nisu skupili 10 nastupa za Fra pa ih to ne sprecava da  dodju do finala...

 

Mada je jasno da je ovo od pocetka rat na relaciji Celavi-Zalizani i da ce tu Bobi i repka najvise da ispastaju. Bobiju je vec nacrtana meta na celu, a nadam se da nece imati posledice na rezultat repke na OI.

 

Podseti me na kom mestu smo zavrsili turnir na kom smo gledali nesrecnog Bircevica umesto Savana i Macvana. Odgovor na drugo pitanje je ne. 

 

I na OI ide najbolji tim, a ne najbolji igraci. 

 

 

    Zar nije Ražnatović negde izjavio da je Bobi predložio tu "Batum varijantu", da bude uz ekipu, trenira po posebnom programu i nakon potpisivanja ugovora se uključi u pun trenažni proces?

 

 

Verujem da jeste izjavio.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

1. Da li je Bobi svojim ponasanjem zasluzio da se nadje u 12? Ne

po cemu to? I pre konferencije je rekao da ne moze da igra kvalifikacije ali bi voleo da konkurise za Rio.

Podseti me na kom mestu smo zavrsili turnir na kom smo gledali nesrecnog Bircevica umesto Savana i Macvana. I odgovor na drugo pitanje je ne.

na drugom, i na tome mu svaka cast. Sto i dalje ne znaci da je Bircevic uradio ista korisno na tom prvenstvu. A i Sale je sam izjavio da nema obraza da zove Savana i Macvana. Sto govori o Saletovoj sujeti na koju se sada pozivam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...