Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

on ocigledno nije nikad video stimca kako igra.

 

Da, lepo je to sto Stimac ima veliko srce i izraz lica prostodusnog mede kojeg je neko tek probudio iz zimskog sna (a tako i igra) ali cinjenica je da ce on u Rio otici kao turista. Ne bi nam ni Bobi koristio toliko koliko se kuka za njim, otisao bi kao treci centar iza Jokare i Raduleta, ali bi nam fino prosirio broj opcija na poziciji pet. Ako nista drugo ubio bi protivniku svaku zelju da zida unutra s idejom da izmami Jokiceve faulove ili iskoristi Raduljicinu totalnu nesposobnost da odbrani bilo sta pokretnije od tronosca.

 

Sta god da se desilo i ko god da je kriv za ovu sagu o Bobiju, primetno je da je on igrac za kojeg Djordjevic bas i nije izgoreo da ga vidi u timu i ne spada u igrace koje bi cekao bez obzira na sve. Oko Bobija su stalno ili neki razlozi koncepcijske prirode, ili razni Borko Radovici koji su Nacionaletu zaboli noz u ledja, ili igrac koji tvrdi da ne otkazuje po selektoru otkazuje na neke neprihvatljive nacine koji ostaju misteriozni, a sada se, koliko vidim, pojavljuju i price o nekim jos misterioznijim saigracima koji ne zele Bobija u timu jer smatraju da ih je izdao. OK, nije Bobi ni Teo, ni Bjelica, ni Bogdan, nece nam se igra raspasti bez njega ali igramo dobro, imamo rezultate i nema potrebe da se selektor stalno vraca na tu temu i objasnjava bilo kome bilo sta. Uostalom, objasnice mu Gober, Gasol i Valanciunas kad se bude osvrnuo na klupu da zaustavi lopte ispod kosa, a tamo bude video Stimeta sa ogromnim srcem kako ceka kao zapeta puska da "zazali ka da bi pomoga".

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ako bi Bobi stvarno bio treći centar iza Radulje onda i ne treba da ide, onda Štimarino srce i loženje može da ima jači uticaj sa klupe.

Link to comment

Ako bi Bobi stvarno bio treći centar iza Radulje onda i ne treba da ide, onda Štimarino srce i loženje može da ima jači uticaj sa klupe.

 

Ne baš.

 

U Bobiju imaš igrača za plan B ili plan C (ako tako gledaš) koji može da napravi razliku, a to Štimarino loženje sa klupe ne može da ima baš toliku težinu koliko raja voli da veruje da ima. Mislim ok, imaš igrača manje i navijača više, meni to nije neka računica.

Link to comment

Ako bi Bobi stvarno bio treći centar iza Radulje onda i ne treba da ide, onda Štimarino srce i loženje može da ima jači uticaj sa klupe.

Naravno da ne bi.

Link to comment

Ma zezam se jbt, ironičan sam, ne vidim u kom univerzumu može Bobi da bude treći centar iza Raduljice. Ako bi Sale već pojeo govno i pozvao ga, verujem da bi ga onda upotrebio kako dolikuje.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ma zezam se jbt, ironičan sam, ne vidim u kom univerzumu može Bobi da bude treći centar iza Raduljice. Ako bi Sale već pojeo govno i pozvao ga, verujem da bi ga onda upotrebio kako dolikuje.

 

U univerzumu timske hijerarhije koju je Djordjevic uspostavio u ekipi. Na kraju krajeva, nije ni bitno ko bi bio prvi, drugi ili treci centar, igrao bi onaj ko u tom trenutku najbolje odgovori zahtevima na parketu. U ovom trenutku cak i nije lako utvrditi koliko je Bobi napredovao jer nije igrao mnogo prosle sezone, jedino sto je ocigledno je da je dosta brzi i pokretljiviji nego sto je bio. Poenta je da bismo u Bobiju dobili nesto sto nemamo kod drugih centara i napadacki i odbrambeno, a to bi nam dalo dosta dodatnih opcija i prosirilo set napadackih akcija.

Link to comment

sigurno djordjevic postuje neku hijerarhiju, ali sve to ima smisla dok u kljucnoj utakmici ne mora erceg da provede pola vremena na centru jer je ovaj prdnuo u cabar. ima sale svoje razne omiljene karaktere medju igracima, ali nije bas glup da mu vise igra manje upotrebljiv igrac. a od raduljice bi u odbrani i skoku veci posao uradila vostana figura bobana marjanovica u prirodnoj velicini, a ne vidim ni kako moze u napadu da bude manji faktor.

 

sto sad nije ni bitno, imamo to sto imamo i imamo razloga da budemo zadovoljni i optimisticni. retko ko ionako ikad skupi najbolje sto ima na raspolaganju.

Link to comment

U univerzumu timske hijerarhije koju je Djordjevic uspostavio u ekipi. Na kraju krajeva, nije ni bitno ko bi bio prvi, drugi ili treci centar, igrao bi onaj ko u tom trenutku najbolje odgovori zahtevima na parketu. U ovom trenutku cak i nije lako utvrditi koliko je Bobi napredovao jer nije igrao mnogo prosle sezone, jedino sto je ocigledno je da je dosta brzi i pokretljiviji nego sto je bio. Poenta je da bismo u Bobiju dobili nesto sto nemamo kod drugih centara i napadacki i odbrambeno, a to bi nam dalo dosta dodatnih opcija i prosirilo set napadackih akcija.

 

Pa dobro, još ne znamo ni da li Bobi ide, tako da ne možemo ni da znamo koje mu je mesto ovaj namenio. 

 

Razlika u kvalitetu Bobi Vs Raduljica je poprilična i bilo koja priča u kojoj Raduljica ima više minuta na parketu mi je poprilično neverovatna.

 

 

Link to comment

Pa dobro, još ne znamo ni da li Bobi ide, tako da ne možemo ni da znamo koje mu je mesto ovaj namenio. 

 

Razlika u kvalitetu Bobi Vs Raduljica je poprilična i bilo koja priča u kojoj Raduljica ima više minuta na parketu mi je poprilično neverovatna.

 

 

 

Mislim da znamo da ne ide. Otici ce Stime jer ima srce veliko kao Rusija a imacemo korist od njega veliku kao Lihtenstajn.

Link to comment

Mislim da znamo da ne ide. Otici ce Stime jer ima srce veliko kao Rusija a imacemo korist od njega veliku kao Lihtenstajn.

[emoji38]ol:

+1

Nadam se da ce se ovaj, izgleda bas dubok, konflikt nekako resiti i da ce Bobi biti u ekipi. Jbte ta ekipa bi mogla da ucini nesto za pamcenje

Link to comment

ok, jel stvarno mislite da izbacivanje stimca da bi usao bobi ne bi narusilo atmosferu u ekipi?

 

Bolje jedan Stime, nego cetiri Bobija.. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...