Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

prica se da Lucic nece nastupati za reprezentaciju ovo leto, izvor su drugi forumi.  :unsure:  realno, zajebao je ledja zbog te bolnice u koju ga je reprezentacija poslala, izmedju redova se da procitati da je kivan na nekoga, zeli da leto iskoristi za pripremu. to je moje skromno misljenje. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

pa aj ti rekoh prosle sedmice da je duda u posjeti san antoniu, ne pratis na casu. ili mislis na ono o beogradu kao pozeljnoj destinaciji.

 

inace, bjuforda je bas tesko slusati.

Link to comment

ma znam da je on u san antoniu, samo mi se svidja ovo sto je buford rekao.

 

Ne znam bas. Eto, Jakovljevic i Grba kazu da Duda nema pojma, a takve dve velicine i genijalca (od kojih je jedan, da podsetimo tek rodjene bebe koje jos nisu cule za to, otkrio Bogdana Bogdanovica) se ne mogu zanemariti. :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...

www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=13&nav_id=847197

 

„Ognjen mi je rekao da je odlučio i da će igrati za Srbiju, odnosno da o tome obavestio naš Savez mejlom. Selektor Đorđević mi je tražio njegov broj i mislim da će Ognjen biti na spisku.“

Nedović ima reči hvale za svog saigrača.

„Na početku sezone mi je delovao dosta stidljivo, jer je dosta povučen, takav je tip... Međutim, na kraju se opustio i pružao odlične partije u NBDL ligi.“

 

Link to comment

kako da znamo kad nije odigrao ni 100 minuta.

 

e da, ako me sjecanje ne vara, usao je protiv clippersa u playoffu na nekoj od utakmica dok je jos bila ziva.

Edited by Timmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...