Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pretpostavljam da Kuriru nije bila dovoljna neka poluinformacija iz "pouzdanog izvora bliskog vlasti" da su neki od igraca zaglavinjali u gradu pa su se priljeznom i mastovitom novinaru u redakciji ukazali francuski novinari i sat koji je pokazivao na 5 ujutru kako bi tekst dobio na verodostojnosti i klikabilnom sadrzaju.

 

Jebo mater, ako bi doslo do neke "sve uza zid" revolucije politicare ne bih ni pipnuo ali neke redakcije bi gorele do temelja, sa sve urednistvom i novinarima u prostorijama.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Ako njegova prevashodnost moze da se budi u 5 u kasarni i prima gradjane pritisnute mukom..zasto ne bi jedan Sale nacionale mogao da u 5 izjutra daje intervju stranim novinarima.

 

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Da Nedovic igra dobro mogao bi da splavari svake noci trener bi se pravio lud.

Problem je sto je decko glup ko kurac pa na nikakvu igru nadovezuje nestasluke i uskoro ce da leti jer ce se naci neko bolji sto nece biti mnogo tesko.

Link to comment

Problem je sto je decko glup ko kurac pa na nikakvu igru nadovezuje nestasluke i uskoro ce da leti jer ce se naci neko bolji sto nece biti mnogo tesko.

 

 

tačno na 0:59sec. sledi eksplenejšn...

 

uzgred ...bar šije Štimaru u englenjskom.

Link to comment

trebalo je i sale da zaglavi nocnu smenu, nervozan je pred turnir.

 

Ma, nece Nedovic da ima nikakvih posledica zbog ovoga, niti nam je selektor nervozan, Djordjevic samo pokusava primerom da disciplinuje tim koji ocigledno ne uspeva da odoli carima splavova i klabinga. ta drugarska o-ruk atmosfera u timu moze vrlo lako da se pretvori u neozbiljnost i anarhiju ako se ne drzi batina iza vrata za svaki slucaj.

Link to comment

Nije to ni prvi ni poslednji put. Vrlo dobro je poznato sta su Gurovic, Pedja i Jaric radili 2002. pa su posle uzeli zlato.

I dalje se secam Pedjine izjave kada je rekao: "Nadam se da ce nam i sledece godine biti obezbedjene ovako dobre pripreme."

 

Bitno je da je atmosfera odlicna, sve ostalo nije strasno

Link to comment

Gudurić i Zagorac

 

a mislim da nemaju šansi ni za Rio, osim ako se neko od bekova, ne daj bože, povredi (Bogdan, Nedović)

Edited by Garnirung
Link to comment

Ove sume koje se pominju za nove ugovore u NBA su ludilio. Na ESPN sam video trac za Timofeja Mozgova - Lejkersi, 64 miliona za 4 godine. 

 

NIje Bobi taj nivo, ali treba stvari staviti u perspektivu™ kada se osudjuje Bobijevo odsustvo.

Link to comment

Jel nesto menjana ta granica potrosnje u NBA, pa zato skacu ugovori? Kao da sam video pre par nedelja tako nesto. Ne zamerite ako sam lupio.

Link to comment

Ove sume koje se pominju za nove ugovore u NBA su ludilio. Na ESPN sam video trac za Timofeja Mozgova - Lejkersi, 64 miliona za 4 godine. 

 

nije vise trac, potpisao za te pare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...