Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ja mislim da Sale ima veci autoritet nad ovim igracima nego je Robija imao nad onim. Ovo su sve ljudi koji su odrastali dok je Sale bio "the man". 

 

Ne znam, nadam se. Meni je Robija jedan od najjačih sportskih radnika ikad kod nas i najomiljenijih likova inače, kontam da i nije bilo toliko do njega, jednostavno su se ponašali kao idioti i lične sukobe na velika vrata uveli na teren. On je loše procenio da će biti toliko normalni da to stave pod tepih za vreme utakmica i sl, zajebao se jbg.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

to je iz emisjie "Balkanska ulica". Vesna Dedic je postavljala to pitanje svakom iz te generacije. Cini mi se da je Danilovic pricao da je Sale najcesce bezao zbog tadasnje devojke(sadasnje zene), ali i da su svi u nekom momentu bezali. Duda je pricao da nije znao nista o tome, da je znao drugacije bi reagovao. Igraci tvrde da je znao ali da je cutao.

meni ostalo u secanju da to paspalj prica :D

i da je deo intervju odradjen u hali sportova, ali moguce da sam pomesao

Link to comment

Je l` je Djordjevic pre par godina u nekom intervjuu pricao o tome kako su on i jos neki saigraci (cini mi se da je Divac bio tu i jos neko, neko od njih je imao verenicu u to vreme) pobegli sa priprema koje su imali u (mislim da je u pitanju) SLO, uzeli kola, zapalili za Bg, a onda se ujutru vratili, usunjali u hotel i niko nista nije video, niko nista nije cuo? :D

(ili je mozda Divac pricao o tome, ali je definitivno Sale bio umesan)

 

Ne mogu da nadjem nigde po netu taj klip (ili tekst).. da l` je to bio intervju nakon njegovog "kacenje patika o klin" gde je pricao o svemu i svacemu, ili neki random intervjuu.. ne secam se.

 

 

divac i palja su u pitanju.

Link to comment

 

evo na 10:39 Danilovic prica  o tome. Evo i Vesna kaze da joj je Sale pricao, verovatno su i Palja i Divac negde isto pricali.

 

 

Mada sad ne znam zasto sam ovo trazio, i koja je poenta rasprave.

Link to comment

@Kanzas
ma nije do rasprave, nego mi je ta prica u secanju, i cesto je se setim kad god su neke pripreme u pitanju.. pa sam samo proveravao da li se dobro secam tog intervjuu-a, jer nigde nisam mogao da ga pronadjem

a cela ta prica mi je nekako smekerski izgledala i kako su svi nekako bili ortaci, dobri zajebanti i opasni kosarkasi

edit: i u startu sam se ogradio da upravo ne bi bilo ovakvih doskocica, jer mi to nikako nije bila namera

 

Pa poenta je da je salo picka celava odvratna, koja nema iste kriterijume prema sebi i prema svojim igracima.

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Mada sad ne znam zasto sam ovo trazio, i koja je poenta rasprave.

 

Samo ti nastavi, u suprotnom i dalje rade lenjiri i vađenje pataka.

Link to comment

Ja sam procitao na N1 i preneo. Kurir ne citam

Ja čitam redovno, ali sam igrom slučaja ovu vest video na Mocartu a oni su preneli pisanje Kurira. Nisam se naslanjao na tvoj post, izvinjavam se ako je tako izgledalo.

Link to comment

Pa poenta je da je salo picka celava odvratna, koja nema iste kriterijume prema sebi i prema svojim igracima.

Otprilike tako. Ako neko i nije razumeo sta sam hteo da promuvam izmedju redova, hvala na analizi.

Link to comment

nije salo picka, njegovo je da sprecava takve stvari, ali realno retko ko od igraca jebe neke zabrane izlazaka dok se ovako nesto ne desi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...