Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Cini mi se da bi nedara leteo i bez dolazenja u 5 ujutru.

na osnovu toga sto je on igrao prethodne 2 utakmice a trojica mladjih mahali peskirom?

 

imala je spanija pre dve godine rubija, kalderona, rodrigeza i ljulja u timu i svi su bili u rotaciji. nije to neki problem.

Link to comment

Neki pisu da je pola ekipe zakasnilo u hotel, a da je Nedovic dosao najkasnije pa se na njega sve svalilo :D

(moram da se ogradim da neko ne shvati pogresno, ne pokusavam da opravdam ovo sto su uradili, vec samo pitam jer me je ovo podsetilo na jednu pricu)

Je l` je Djordjevic pre par godina u nekom intervjuu pricao o tome kako su on i jos neki saigraci (cini mi se da je Divac bio tu i jos neko, neko od njih je imao verenicu u to vreme) pobegli sa priprema koje su imali u (mislim da je u pitanju) SLO, uzeli kola, zapalili za Bg, a onda se ujutru vratili, usunjali u hotel i niko nista nije video, niko nista nije cuo? :D
(ili je mozda Divac pricao o tome, ali je definitivno Sale bio umesan)

Ne mogu da nadjem nigde po netu taj klip (ili tekst).. da l` je to bio intervju nakon njegovog "kacenje patika o klin" gde je pricao o svemu i svacemu, ili neki random intervjuu.. ne secam se.
 

Link to comment

Sale treba da ima na umu 2005. Ako se jednom Žocu situacija omakla kontroli, kontam da može lako i njemu, ipak on još nema taj autoritet. Možda i ima, iskreno se nadam, ali prvog koji napravi neko sranje treba žestoko da naduva, pa i otera sa priprema. Upravo ono što Obradović nije 2005e.

Link to comment

    Nedovićev povratak iz štete je opisao Kurir i još zabiberio da je u 5 ujutru naleteo na Đorđevića u foajeu, koji je davao intervju francuskim novinarima. Mislim, jel to zvuči normalno? 

 

    Nešto se jeste desilo, ali je verovatno "novinar" pustio mašti na volju. 

 

   Biće zanimljiva Đorđevićeva reakcija obzirom da se svojevremeno hvalisao da je bežao sa priprema da se vidi sa Sekom. 

Link to comment

   

   Biće zanimljiva Đorđevićeva reakcija obzirom da se svojevremeno hvalisao da je bežao sa priprema da se vidi sa Sekom. 

Je l` to ta prica za koju pitam? :)

 

 

Je l` je Djordjevic pre par godina u nekom intervjuu pricao o tome kako su on i jos neki saigraci (cini mi se da je Divac bio tu i jos neko, neko od njih je imao verenicu u to vreme) pobegli sa priprema koje su imali u (mislim da je u pitanju) SLO, uzeli kola, zapalili za Bg, a onda se ujutru vratili, usunjali u hotel i niko nista nije video, niko nista nije cuo? :D

(ili je mozda Divac pricao o tome, ali je definitivno Sale bio umesan)

 

Ne mogu da nadjem nigde po netu taj klip (ili tekst).. da l` je to bio intervju nakon njegovog "kacenje patika o klin" gde je pricao o svemu i svacemu, ili neki random intervjuu.. ne secam se.

 

Link to comment

Sale treba da ima na umu 2005. Ako se jednom Žocu situacija omakla kontroli, kontam da može lako i njemu, ipak on još nema taj autoritet. Možda i ima, iskreno se nadam, ali prvog koji napravi neko sranje treba žestoko da naduva, pa i otera sa priprema. Upravo ono što Obradović nije 2005e.

 

Ja mislim da Sale ima veci autoritet nad ovim igracima nego je Robija imao nad onim. Ovo su sve ljudi koji su odrastali dok je Sale bio "the man". 

Link to comment

 

Je l` je Djordjevic pre par godina u nekom intervjuu pricao o tome kako su on i jos neki saigraci (cini mi se da je Divac bio tu i jos neko, neko od njih je imao verenicu u to vreme) pobegli sa priprema koje su imali u (mislim da je u pitanju) SLO, uzeli kola, zapalili za Bg, a onda se ujutru vratili, usunjali u hotel i niko nista nije video, niko nista nije cuo? :D

(ili je mozda Divac pricao o tome, ali je definitivno Sale bio umesan)

 

Ne mogu da nadjem nigde po netu taj klip (ili tekst).. da l` je to bio intervju nakon njegovog "kacenje patika o klin" gde je pricao o svemu i svacemu, ili neki random intervjuu.. ne secam se.

 

to je iz emisjie "Balkanska ulica". Vesna Dedic je postavljala to pitanje svakom iz te generacije. Cini mi se da je Danilovic pricao da je Sale najcesce bezao zbog tadasnje devojke(sadasnje zene), ali i da su svi u nekom momentu bezali. Duda je pricao da nije znao nista o tome, da je znao drugacije bi reagovao. Igraci tvrde da je znao ali da je cutao.

Link to comment

    Nedovićev povratak iz štete je opisao Kurir i još zabiberio da je u 5 ujutru naleteo na Đorđevića u foajeu, koji je davao intervju francuskim novinarima. Mislim, jel to zvuči normalno? 

 

    Nešto se jeste desilo, ali je verovatno "novinar" pustio mašti na volju. 

 

   Biće zanimljiva Đorđevićeva reakcija obzirom da se svojevremeno hvalisao da je bežao sa priprema da se vidi sa Sekom. 

Ja sam procitao na N1 i preneo. Kurir ne citam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...