Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Cekaj bre laki, zar nije tvoja recenica kad je dosao u zvezdu da je najbolji beli defanzivac kog si ikad gledao? Dokle je sad stigao?

 

Još je bolji igrač s obe strane terena. Što se odbrane tiče, sada igra daleko bolju timsku odbranu nego kada je došao. Individualna je i dalje perfektna.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Radonjić se provlači na 10 tema na ovom forumu, dosadio je svima.

 

Realno, sve sto je trebalo da napises da bismo znali s kim imamo posla je ova recenica. U 12 reci neistina, delusion i zastupanje "svih" na forumu. Tako tipicno.

 

A to sto imas s Yolom raspravi s njim, odgovaram samo za moje postove i odgovaram na postove koji odgovaraju na moje postove.

Link to comment

Harpere, kakvih crnih 12 reci. Kao da ne znas sa kim imas posla, decko je bio na post preview.

 

Nisam znao za to, ne pratim te stvari. Za mene su, osim par ljudi koje privatno poznajem, svi forumasi isti dok se ne diferenciraju postovima.

Link to comment

udruzili se pred obecanim boljim zivotom prepisivac i vezara.pocnu da patkmetrisu i onda dobiju nazad puta dva i sledi kme kme.

swadki su tako erektilni.vrsnjacki.

Link to comment

uf ala ste smorili,.....

™ sportskog foruma PPP je uvek bila ta nepristojan komunikacija kanalisana kroz šaljenje™, razmišljanje krda™ i patkometriju u svim oblicima al ste i tu lestvicu preskočili  :frust:

 

Elem, Harper je u pravu - peglanje odbrane napred jeste zasluga izmedju ostalih i Radonje i tu nema zbora. I nema veze sa patkometrijom. Opet, valja se podsetiti da su tog istog Radonju sve do prošle jeseni i zvezdaši hteli da nabiju na kolac i izjure iz kluba nakon što ga pospu katranom i perjem tako da....:P

 

Ta jaka odbrana je trejdmark jugoslovenske škole (tu su Rvati malo više gurali ka napadu a svi ostali peglali catennacio) i bogu hvala da nam je to ostalo. 

Plus, mi sada moramo tako da igramo obzirom na problematičan (odbrambeni) kvalitet u reketu. 

Teodosić nam je čist bonus. 

Link to comment

nije dovoljno. kad na parketu bude tri cetiri od iste trenerske sorte, onda moze da se poziva na coach heritage. znaci muta i ra.

 

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

Link to comment

Znaci, sada kada je alkohol odstranjen kao "argumentacija" na toppicu, pozivanje na RL tucu jeste dozvoljen. Fino.

I gde se dade ono "idem da odmorim"?

Edited by dragance
Link to comment

znaci, nema teorije da kosarkaski topik mogu da pratim bez imbecilnih proseravanja, budalastina, podmetanja, tuzakanja, i u tom smeru.

Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...