Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Napradovaj je puno na obe strane terena.

Cekaj bre laki, zar nije tvoja recenica kad je dosao u zvezdu da je najbolji beli defanzivac kog si ikad gledao? Dokle je sad stigao?

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Napradovaj je puno na obe strane terena.

Izuzev stepena pouzdanosti u prenošenju lopte,

šuta sa distance i maštovitosti u završnim sekundama...

ostalo vidno ide na bolje.

Link to comment

ja punim 43 u decembru

masala! a svi su govorili da nema nista od tebe.

 

Debeli je godinama opskrbljivao reprezentaciju sjajnim i motivisanim defanzivcima i igracima uopste, ne secam se da je to iko ikada osporavao, niti bi imalo smisla osporavati. Ne znam koliko su ljudi uopste spremni da cuju bilo sta sto ne zele da cuju, Radonjic je sinoc imao pet igraca koji su izlazili na parket. NIje bitno da li je u pitanju on, Vujosevic, Obradovic, Milojevic, Stepandic ili Dalaj Lama, ne shvatam kako nije bitno sta petorica igraca iz reprezentacije rade godinu dana sa svojim trenerima izmedju dve reprezentativne kampanje.

 

A to sto takve rasprave proizvode balegu je problem moderacije koja dopusta takve stvari. Radonjic je pomenut na ovom topiku ne kao trener Zvezde i u klupskom kontekstu vec kao trener petorice reprezentativaca, ko ne moze da odvoji te dve stvari to je samo njegov problem. Pomenut je i Obradovic u istom postu pa to nikom nije smetalo.

da li mislis da je poenta da je ra delimicno odgovoran za defanzivnu igru jovica vredna toga da se usere ceo topik, i to prelije na pola foruma? i nije samo danser za to odgovoran, ne bi on to mogao bez pomoci.

Link to comment

priča mi čovek koji je rekao da neće pratiti reprezentaciju dok bogdanović igra za nju.

 

jesam ja spomenuo radonjića ili vi? ako neko posle toga napomene da đorđević non stop priča o odbrani i da to nema veze sa radonjićem to je patkometrija samo zato što se ne uklapa u vaš narativ? izvini molim te.

 

a za moderaciju što spominješ tišinčina. to što je tebi ovde dozvoljeno nije nikada nikome bilo dozvoljeno na bilo kom forumu. i to svi znaju.

 

 

Naravno da mi je dozvoljeno, ja sam se potrudio bar da napisem poneki pristojan tekst na ovom forumu. Pravo je pitanje zasto tvoj nepotrebni nik, koji nije sposoban da dobaci dalje od one najprimitivnije navijacke patkometrije, odavno nije sprzen i zaboravljen. Da mi je samo znati koja budala je tebi rekla da je ovaj forum mesto na kojem treba da se pojavis, ovde se nekad okupljao iskljucivo pristojan i pametan svet.

Link to comment

masala! a svi su govorili da nema nista od tebe.

 

da li mislis da je poenta da je ra delimicno odgovoran za defanzivnu igru jovica vredna toga da se usere ceo topik, i to prelije na pola foruma? i nije samo danser za to odgovoran, ne bi on to mogao bez pomoci.

 

Naravno da nije ali sto se meni zalis? Nemam nameru da ne komentarisem nista na forumu zato sto neka sipkaska budala koju je odavno trebalo odavde iscipelariti ne moze da cita nista sto nije njen post i njeno misljenje.

Link to comment

Naravno da mi je dozvoljeno, ja sam se potrudio bar da napisem poneki pristojan tekst na ovom forumu. Pravo je pitanje zasto tvoj nepotrebni nik, koji nije sposoban da dobaci dalje od one najprimitivnije navijacke patkometrije, odavno nije sprzen i zaboravljen. Da mi je samo znati koja budala je tebi rekla da je ovaj forum mesto na kojem treba da se pojavis, ovde se nekad okupljao iskljucivo pristojan i pametan svet.

 

a ti si pretpostavljam taj pristojan i pametan svet. pristojan pogotovo. čovek koji kaže da neće da navija za reprezentaciju jer bogdanović igra, čovek koji poziva bobija marjanovića da je pička jer neće da se tuče sa protivnicima, čovek koji je stekao ime na forumu tako što je 10 godina kukao na suđenje, čovek koji vređa i preti drugima priča o primitivizmu. razmišljao sam da napustim forum i pustim tebe i yoloa da diskutujete o košarci vas dva velika znalca ali vidim da ti smeta moje prisustvo pa ću da nastavim da pišem ovde sa svojim nepotrebnim nikom dok god me ne banuju čisto tebi u inat.

Link to comment

Naravno da nije ali sto se meni zalis? Nemam nameru da ne komentarisem nista na forumu zato sto neka sipkaska budala koju je odavno trebalo odavde iscipelariti ne moze da cita nista sto nije njen post i njeno misljenje.

rekoh vec da danser nije mogao sam sve to da postigne. postojao je taj neki 1 momenat u kome su svi ucesnici, ukljucujuci i tebe, mogli da krenu putem kojim se redje ide, tj da ne insistiraju na svojim uglavnom banalnim poentama. cisto da bi se izbeglo ovo sta imamo sada.

Link to comment

Naravno da nije ali sto se meni zalis? Nemam nameru da ne komentarisem nista na forumu zato sto neka sipkaska budala koju je odavno trebalo odavde iscipelariti ne moze da cita nista sto nije njen post i njeno misljenje.

 

to je ta pristojnost i nadasve pamet :lolol:

 

slobodno me nazovi da mi kažeš to u lice

Edited by theanswer
Link to comment

rekoh vec da danser nije mogao sam sve to da postigne. postojao je taj neki 1 momenat u kome su svi ucesnici, ukljucujuci i tebe, mogli da krenu putem kojim se redje ide, tj da ne insistiraju na svojim uglavnom banalnim poentama. cisto da bi se izbeglo ovo sta imamo sada.

 

 

Jovic je strasno, strasno napredovao, prakticno se nije osetilo to sto je Teo presedeo poluvreme na klupi.

 

Radonja nam cini opasnu uslugu, svi ovi Miskovi klinci verovatno ne bi igrali pola odbrane koju igraju da nisu pod njegovom palicom. Ko god je od spoljnjih igraca Zvezde ulazio u petorku cepao je odbranu bez pardona i po navici.

 

Bice frka odbrana na pozicijama 4 i 5 dok Bjelica ne dodje. Pokriju Kalina i Simon kad su nize cetvorke ali kombinacija Agravanisa i Burusisa nam je pravila dosta problema.

 

Znas kako, ne zelim da moram da objasnjavam budalama ovako jednostavan post ali takodje ne zelim ni da mi se o nogavicu kace razni likovi kojima se izgleda ukljucuje skripta kad procitaju rec "radonjic". Hajde onda da ne pisemo nista i da izbegavamo svaku pricu jer jedan zalutali lik ne moze da drzi patku u gacama pa da ga ne deranziramo preterano. Ili je mozda pametnije da se liku objasni da je zalutao pa da mi ostali mozemo mirno da pisemo i diskutujemo stvari koje medju normalnim ljudima ne predstavljaju nikakvu posebnu kontroverzu.

Link to comment

Znas kako, ne zelim da moram da objasnjavam budalama ovako jednostavan post ali takodje ne zelim ni da mi se o nogavicu kace razni likovi kojima se izgleda ukljucuje skripta kad procitaju rec "radonjic". Hajde onda da ne pisemo nista i da izbegavamo svaku pricu jer jedan zalutali lik ne moze da drzi patku u gacama pa da ga ne deranziramo preterano. Ili je mozda pametnije da se liku objasni da je zalutao pa da mi ostali mozemo mirno da pisemo i diskutujemo stvari koje medju normalnim ljudima ne predstavljaju nikakvu posebnu kontroverzu.

 

Ajde da probam normalno da ti odgovorim iako ne zaslužuješ jer nisi sposoban za komunikaciju bez uvreda. Ali uvreda je argument kad ne postoji drugi.

 

Nije tvoj post bio jedini. Mudro si kao što uvek svi tvoji rsb drugari rade preskočio druge postove. Nisi se javio da komentarišeš yolove postove koje veze sa košarkom nemaju, on je pričao o tome da ćelavi kupe radonjizme, on je pitao za koga se navija, on je pričao da je radonjić zaslužan itd a ti si se samo nadovezao. Iskreno tvoj post jeste meni smešan da pripisuješ ne znam kakvu zaslugu Radonjiću ali je u kombinaciji sa ostalim postovima stvarno previše. Na taj tvoj post i ove ostale sam ja odgovorio potpuno normalno košarkaškim argumentom. Radonjić se provlači na 10 tema na ovom forumu, dosadio je svima. Pritom svi ti postovi su uglavnom posprdnog tipa lap radoja mađija ili radonja vezara. Ako ja svojim prisustvom rušim KVALITET postova na ovom delu foruma onda stvarno nek me banuju, kažem opet. Ali ti znaš da to nije tako, kvalitet ovde ne postoji, u deset postova se nađe jedan da se priča o košarci i ja sigurno ne mogu biti odgovaran za to. Samo ne znam čemu ljutnja kad se u sličnom stilu odgovori. Vas je mnogo mnogo više na ovom forumu, kad kažem vas mislim na navijače Zvezde i generalno na ljude koji pišu "patkometrijski" pa se niko od vas pravednika ne nađe da nekog "svog" pošalje na patkometrijsku šipku što samo govori koliki si ti patkometar. Ajde da uzmemo sve postove na košarci i da vidimo ko je šta i kad pisao o košarci a kada o ostalim stvarima. Ali ne, ti mene optužuješ da sam primitivac i šipkaš pritom koristeći ISKLJUČIVO uličarski rečnik. Taj rečnik možeš da koristiš na ulici ali bi na ulici verovatno dobio ono što zaslužuješ kad bi tako pričao. Ja ni u jednom postu nisam vređao druge učesnike foruma iako oni mene konstantno vređaju i ja uglavnom prelazim preko toga, ne žalim se moderaciji ne kukam na imam pitanje za mod tim.

 

A kažem ti ti i yolo možete da nastavite da pričate o košarci, o tome ko se zove Janis u Grčkoj, koga treba nalupati i slično.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...