Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

đorđević od početka govori samo o odbrani, od prve njegove konferencije za štampu itd. to što nekad nema personal jer su teo i raduljica recimo naši veoma bitni a prilično loši odbrambeni igrači ne znači da on ne insistira na tome na treningu. i ove godine je više puta pominjao da želi da ova ekipa bude prepoznatljiva po tome.

 

ali vi slobodno i u ovu temu unesite nekako radonjića, glupo je da se ne pominje na 10 tema na forumu.

 

inače je jedan post spominjao burusisa večeras tako da nemam pojma što persiraš kobnom ili što ga ne citiraš nego učitavaš nešto i ostalima.

 

Moze on da govori koliko hoce, kvalitetna odbrana se ne uci za nedelju dana rada sa reprezentacijom. Voljni momenat, pravilne i brze rotacije, fokus i disciplina nasih igraca spolja koji su igrali veceras su bili izuzetni, za sta zasluge osim njih samih nose i treneri (Obradovic i Radonjic) koji rade sa njima tokom cele sezone. Ti momci su jednostavno nabrijani na odbranu, igraju je po navici, ocigledno im je usadjena ta filozofija igre nevezano za to sta se u reprezentaciji trazi od njih. Zao mi je sto ti to rusi crno-belog sneska ali, realno, ko te jebe.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

ludilo genije ra i na topiku reprezentacije.

onda treba zahvaliti svakom partizanovom treneru od kice i praje do dan danas.

i da.bjelica nedostaje a jovic je napredovao.decko pokidao u evroligi.isuse

Tu je dežurni sa lenjirom. Izvadite patke i stanite u red

Link to comment

Moze on da govori koliko hoce, kvalitetna odbrana se ne uci za nedelju dana rada sa reprezentacijom. Voljni momenat, pravilne i brze rotacije, fokus i disciplina nasih igraca spolja koji su igrali veceras su bili izuzetni, za sta zasluge osim njih samih nose i treneri (Obradovic i Radonjic) koji rade sa njima tokom cele sezone. Ti momci su jednostavno nabrijani na odbranu, igraju je po navici, ocigledno im je usadjena ta filozofija igre nevezano za to sta se u reprezentaciji trazi od njih. Zao mi je sto ti to rusi crno-belog sneska ali, realno, ko te jebe.

 

ma daj bre prekini više da vređaš, nije te sramota da vređaš u svakom jebenom postu. jebote koliko godina imaš, prekini da se kurčiš preko interneta.

 

kojih crnih nedelju dana u reprezentaciji? jel ovo prva reprezentativna akcija ili treća godina sa trenerom sa kojim su skoro celo leto?

 

i pre nego što moderacija uleti da opet nešto upozorava, nek pogleda kako teče rasprava na ovom i na većini drugih topika.

 

evo ja prvi ću da odmorim neko vreme, sa harperom, yolom i sličnima uopšte ne vredi komunicirati.

Edited by theanswer
Link to comment

ma daj bre prekini više da vređaš, nije te sramota da vređaš u svakom jebenom postu. jebote koliko godina imaš, prekini da se kurčiš preko interneta.

 

kojih crnih nedelju dana u reprezentaciji? jel ovo prva reprezentativna akcija ili treća godina sa trenerom sa kojim su skoro celo leto?

 

i pre nego što moderacija uleti da opet nešto upozorava, nek pogleda kako teče rasprava na ovom i na većini drugih topika.

 

evo ja prvi ću da odmorim neko vreme, sa harperom, yolom i sličnima uopšte ne vredi komunicirati.

 

hvala ti na tome, prijace odmor od tvog egotripa. volim da naucim o stvarima koje sam propustio ali se bojim da ti nisi taj. apropo tvog obracanja nisam ti nista pisao veceras sem normalnog pitanja za koga si navijao jer me to zanimalo, nije bilo potrebe da mi repliciras na post koji ti nije bio upucen. znam ciju odbranu igra tim u kome su na terenu dangubic, jovic, kalinic, simonovic i guduric, hvala na pitanju. djordjevicevu  :lolol: .

 

sto se tice burusisa seti se kako se decko zove pa ispocetka prebroj komentare na temu kacenja sa njim, bzvze je da ti pisem ocigledne stvari. ali prvo moras da sidjes sa juzne sipke i da odmoris malo, utripovao si da si gospodar ovih tema i da moras da skaces u kazan cim neko nesto napise. ili to ili nesto efikasnije.

Edited by yolo
Link to comment

ma daj bre prekini više da vređaš, nije te sramota da vređaš u svakom jebenom postu. jebote koliko godina imaš, prekini da se kurčiš preko interneta.

 

kojih crnih nedelju dana u reprezentaciji? jel ovo prva reprezentativna akcija ili treća godina sa trenerom sa kojim su skoro celo leto?

 

i pre nego što moderacija uleti da opet nešto upozorava, nek pogleda kako teče rasprava na ovom i na većini drugih topika.

 

evo ja prvi ću da odmorim neko vreme, sa harperom, yolom i sličnima uopšte ne vredi komunicirati.

covece zasr'o si svaki jebeni topik na ovom pdf i na kraju se bunis kad ti neko odgovori istom merom

odmori malo, popij neko pivo

Link to comment

ma daj bre prekini više da vređaš, nije te sramota da vređaš u svakom jebenom postu. jebote koliko godina imaš, prekini da se kurčiš preko interneta.

 

kojih crnih nedelju dana u reprezentaciji? jel ovo prva reprezentativna akcija ili treća godina sa trenerom sa kojim su skoro celo leto?

 

sa vama je nemoguće komunicirati zaista.

 

Kad prestanes da sviras navijackom kurcu onda ces dobijati i pristojne odgovore. Dangubic i Guduric nisu tri godine s reprezentacijom, Jovic nije igrao prosle godine, Simonovic je bio odbrambena sprdnja, Bogdan je takodje do prosle godine bio liability u odbrani, jedino je Kalinic u tom segmentu konstantan godinama. Sve i da jesu igrali te tri godine, to su relativno kratki periodi u kojima se ne moze igrac koji je nenaviknut da igra kvalitetnu odbranu tokom sezone odjednom pretvoriti u odbrambenu zver. Kod Zocovih i Radonjinih igraca se vidi da im je nuznost odbrane usadjivana i usadjena u glavu. Nisu oni nista posebno aktivniji i agresivniji nego sto su bili u klubovima, jednostavno igraju ono sto se od njih zahteva konstantno.

 

To sto tebi smeta pominjanje Radonjica jer je trener Zvezde je samo tvoj navijacki problem. Reprezentacija nam je puna njegovih igraca i veoma je vazno kako on radi s njima tokom sezone jer im to daje dobru osnovu za nadgradnju u nacionalnom timu.

Link to comment

aaaaaaa pa ubijte me molim vas, evo preklinjem moderaciju molim vas banujte me

 

ali ne ja sam debil što pričam sa ovakvima

 

@ yolo

 

i ti sad celu noć da razmišljaš ne bi se setio gde si se zajebao. zašto? zato što nemaš veze sa košarkom, ne pratiš ništa, pitanje je dal znaš i pravila, ali eto ti ćeš nekome da kažeš da siđe sa šipke

 

@ djuras

 

ti i tvoja rsb ekipa niste navikli da ima neko da vam odgovori na vaše ortodoksne gluposte koje plasirate po ovom forumu

 

a argument oko alkohola vidim da prenosite sa bradilka i na ostale. svaka čast, mnogo ste jaki.

 

kao što rekoh, ja odmaram, super je forum na kojem vi odlučujete ko će i šta da piše.

 

ne mogu ja ovo, pobedili ste.

Edited by theanswer
Link to comment

super je taj rsb argument kad nemas nista pametno da kazes

samo moram opet da ti srusim sneska - na ovom forumu sam ihahaj godina duze od tebe

Link to comment

hvala ti na tome, apropo mog posta nisam ti se obracao sem normalnog pitanja za koga si navijao

 

sto se tice burusisa seti se kako se decko zove pa ispocetka prebroj komentare na temu kacenja sa njim, bzvze je da ti pisem ocigledne stvari. ali prvo moras da sidjes sa juzne sipke i da odmoris malo, utripovao si da si gospodar ovih tema i da moras da skaces u kazan cim neko nesto napise.

izvini se harperu sto si bio jednom erektibilan uz malu pomoc konzervi i napao radonju.

 

evo i prepisivac se javio da nam objasni ko je bio dobar u odbrani a ko nije  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment
 

 

sto pljujete burusisa, covek je mega legenda i nije u redu da se decurlija kurci na njemu bez rispekta, bar da je takmicarska.

 

Burusis je majstor od igrača, ali je i nadrkani bilmez koji kad god ga gledam ulazi u nekakve sukobe. Ono kurčenje prema Guduriću danas je  bilo potpuno nepotrebno. To što mu je Štimara dao 7 poena treba prvo da raspravi sa samim sobom, a ne da se izdrkava na protivničkim igračima.

Link to comment

Fina demonstracija potencijala našeg sastava.

Burusis cirka pola sata u kavezu ...pa makar ubacili i neki spolja iz povratne,

jer koš video nije kad nam se digla patka na njega posle onih bečenja i kleberenja.

Žali Bože para i administrativnih intervencija Grka da se dovuku i pogrče Jumping Brothers...na ovu oskudaciju.

Tih 3-4 kucanja su možda u nekom jačem klubu dovoljna epizoda za potez nedelje...ali nigde skoka, šuta...kombinacije.

Pride dodali i crnog pleja a prevara od Kalatesa im odradio najmanje tri četvrtine.

 

Nije mi jasan ovaj trominutni debi Gudure...pa nek je selektor od Radonje dobio sms sa uputstvom za koriščenje istog.

Radulja bez da se oznoji po stoti put odrađuje svoj prosek... da ga vodi čovek svuda sa sobom.

 

Završismo ovo domaćinski bez Bogdana, sa pola Tea uz večnost na terenu Simketa i Markovića i mini ludilo Štimare.

Koji smo mi ludaci...

Edited by Musky
Link to comment

 

@ yolo

 

i ti sad celu noć da razmišljaš ne bi se setio gde si se zajebao. zašto? zato što nemaš veze sa košarkom, ne pratiš ništa, pitanje je dal znaš i pravila, ali eto ti ćeš nekome da kažeš da siđe sa šipke

 

 

 

:(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...